Jump to content

Claas kombainai (informacija)


donace

Recommended Posts

Ką tik, edviuks pranešimas:

Ne per juos cia. Jie kai pardavineja ahujiena dali uzsideda sau ant torto . :)

aš suprantu, jau radau kas pardavinėjo. Tik šiaip norėjau parodyt, kad ir jie tokius šansus gaudo. O kiek užsimeta, nežinau. Kažkada kai traktorių pirkau, tai litais bemaž 15 buvo užsimetę. Tada pinigas buvo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, manttys pranešimas:

aš suprantu, jau radau kas pardavinėjo. Tik šiaip norėjau parodyt, kad ir jie tokius šansus gaudo. O kiek užsimeta, nežinau. Kažkada kai traktorių pirkau, tai litais bemaž 15 buvo užsimetę. Tada pinigas buvo..

Panasiai ir uzsimeta. DRaugui jei neklystu ant kombaino apie 20 buvo uzsimete jei per juos imt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, edviuks pranešimas:

Tai sita uz dar mazesne kaina suorganizuoja nei tu siulai . :D BRANGININKAS !!!!

Žinau...  :D Jei rimtai, tai savo pinigus turint ir pirkėjas rimtas, tai ko gero 2-3 k vis tiek tuėtų toks dalykas kainuot. Šiaip kas mane nustebino, tai kad yra gana brangu vežti tralu tuos kombainus, nes senas triperis kainuoja apie 5-6k, tai jeigu vežt, tai jau rimtą..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Zvanas pranešimas:

Su kuo plauni?

Aš tai kombaino neplaunu, išpučiam ir viskas.

Aš ir neplaunu, bet ir stovi dabar visas murzinas. Kažin kaip tas variantas pasiteisina - nuplovus sukt visą kokia pusę valandos, kad guoliai išdžiūtų. Dulkes nuo šonų nuplausiu tik diena prieš kūlimą. Nors į laukus švarus nuvažiuoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Minduksx pranešimas:

Vanduo, šampūnas su vašku, putos nepatinka nes esdina paviršius. Stengiamės plaut kuo greičiau po kulimo kol šilta, po to pora vėl įjungus kukiama palieku, sutepu ir vėl palieku suktis, kaip kitaip išvalyti kad nerugtu nežinau. Variantas būna kai negauna lietaus ir kiekvieną dieną į kokį angarą įtvarai tada sausas išlieka gali isputinet

Putos kenkia pavirsiui kai pH aukstas, todel renkantis putas reiktu rinktis neutralu 6-7. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Aš ir neplaunu, bet ir stovi dabar visas murzinas. Kažin kaip tas variantas pasiteisina - nuplovus sukt visą kokia pusę valandos, kad guoliai išdžiūtų. Dulkes nuo šonų nuplausiu tik diena prieš kūlimą. Nors į laukus švarus nuvažiuoji.

Mano irgi murziai, bet kaip toki parduot :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, Minduksx pranešimas:

Jeigu tos dulkes sausos tai gerai bet jei dregnos kampuose stovi tai paskiau po dazais rudys susidaro arba nusilupa dazai nes pastoviai dregmej buna. Pas mus visi plauna, tik aks nivas turi ne :D

Neplaunu iš vis kombaino. Gerai iškrapštai ir pastatai toki. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...