Jump to content

Visureigis prie ukio


Karo1is

Recommended Posts

prieš valandą, kestoxs pranešimas:

Taip. Prie XLT dar keletą papildomu opciju pridėta, pagražintas truputi. Tai kas dėl važiavimo, tai greičiu dėže tikrai maloniai jungtinėjasi, variklio apsukos ir prie 130km stovi ant 2000. Kuro vartojimas, dabar vidurkį rodo lygiai 10. Įsivaizduoju,  kad dar pamažėti turėtų.lyginant su senesniais tai akivaidzu, kuro ima mažiau negu 2.2 mechanine. Na jei lyginti su Toyota, tai elementaraus priekinio stiklo šildymo Toyota jokiuose komplektacijose nededa :-D o ką jau kalbėt apie užvedima telefonu. Atsikėliai užsikuriai auto, kol kavos pasidarai, jau automobilis pašildytas :-D ir važiuoju  sau šiltai karviu šerti :-D 

toyotos kuro naudojimas 2,4 L variklio yra 9,2 litro pastovus ir nekintamas dydis.kai PDF filtras buvo užsikišes rodė 11,6 litro šimtui km.iš principo paprasta ta toyoya kaip duxdu.Japonu ,korėjiečiu yra vienas didelis minusas tai skardu storumas.Nuimk koki sparna ir jis lankstosi kaip paprastas popieriaus lapas.Galvojant brautis mišku per šakas reikia juos "šarvuoti".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Teisingas balsas pas šituos. Tik reikia lyšnų 60+

JAnkiai sako kad RAm yra amerikoniški traktoriai.Bet iš tikro teisinga balsą skleidžia tik vienintelis TRX 6,2 superchardzeris galintis pasigalinėti su paturbintom BMW.Aišku 60+ tokiam neužteks reikia bent dvigubai tiek kad ant kelio galėtum traiškyti pasitaikiusius FORD Raptorius.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , grazbek pranešimas:

JAnkiai sako kad RAm yra amerikoniški traktoriai.Bet iš tikro teisinga balsą skleidžia tik vienintelis TRX 6,2 superchardzeris galintis pasigalinėti su paturbintom BMW.

 

Jei jau svaigt, tai aš tada apie tokią

https://www.shelby.com/Vehicles/Shelby-F-150-2021

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, ukininkaitis pranešimas:

Sweiki.

Oho senai nerasyta sioj temoj.

Tai va is neturejimo ka veikti:)nu visgi ziema.pradejau ziurinetis automobilio y uki.(ukis augalininkyste)pradejau dometis VW AMAROK.

Gal kas turit vazinejat.?kokios silpnos vietos y ka reiktu atkreipti demesi perkant 2011m Amaroka?

 

Šiaip jei grynai ūkio reikmėm tai dabar gerai pasvarstyčiau ar pikapa ar koki sunkvežimiuką 4x4 iki 3,5 tonos su kuzovėliu ir dar pasitaiko su nedideliu kraniuku būna, su tuo pikapu tai tik belarūso priekini rata italpinsi, didesni netelpa, reik dar priekabos, žodžiu pastoviai pasigendi atidaromų bortu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Bulvinykas pranešimas:

Jei jau svaigt, tai aš tada apie tokią

https://www.shelby.com/Vehicles/Shelby-F-150-2021

 

prieš 2 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Jei jau svaigt, tai aš tada apie tokią

https://www.shelby.com/Vehicles/Shelby-F-150-2021

Kodėl iš kart svaigt juk galima ir pasvajoti kad kada nors kažkur atostogaudamas išsinuomosiu aparata su katruom galėsiu pasileisti plaukus....tik tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , grazbek pranešimas:

 

Kodėl iš kart svaigt juk galima ir pasvajoti kad kada nors kažkur atostogaudamas išsinuomosiu aparata su katruom galėsiu pasileisti plaukus....tik tiek.

Ir ant kiekvieno kampo matysi smerkiančius žvilgsnius - kaip tu drįsti.  :icon-smile:

O jei kalbant rimtai, tai man nafik prie ūkio nereikalingas auto. Dabar tik nesugalvoju ar GT, ar mersą hibridą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, grazbek pranešimas:

toyotos kuro naudojimas 2,4 L variklio yra 9,2 litro pastovus ir nekintamas dydis.kai PDF filtras buvo užsikišes rodė 11,6 litro šimtui km.iš principo paprasta ta toyoya kaip duxdu.Japonu ,korėjiečiu yra vienas didelis minusas tai skardu storumas.Nuimk koki sparna ir jis lankstosi kaip paprastas popieriaus lapas.Galvojant brautis mišku per šakas reikia juos "šarvuoti".

Kad toyotos nelabai ir patys atstovai 2.4 matoro nesiūlo. Buvo ir apžvalga kurioje minėjo, kad geriausia kas jam nutiko tai 2.8 variklis. Aš kai Fordo mylėtojas, jau 4 skirtingas generacijas apčiupinejas. Man toyotos net ir su pagerintų pasiūlymu nepavyksta įsiūlyti.  Tai Ranger, Ranger Raptor, na galbūt dar F-150. Bet kai pas europiečius atsirado Ranger Raptor, tai ir to F-150 nebereikia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , kestoxs pranešimas:

 Tai Ranger, Ranger Raptor, na galbūt dar F-150. Bet kai pas europiečius atsirado Ranger Raptor, tai ir to F-150 nebereikia. 

Europietiškas ranger raptor vistiek visom prasmėm prastesnis nei f-150, viduj vietos nepalyginsi, tas pats kėbulas didesnis ir platesnis, o kur dar variklis v6 3.0d, tam europietiškam raptoriui kavotis už tiek pinigų kiek jie nori...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, kestoxs pranešimas:

......Atsikėliai užsikuriai auto, kol kavos pasidarai, jau automobilis pašildytas :-D ir važiuoju  sau šiltai karviu šerti :-D 

Idomu kaip tau pašyla, nes šiuolaikiniai dyzeliai kol nevažiuoji tol nešyla, neveltui bmw'as jau daugiau nei prieš 20m pradėjo dėti gamykliškai webastas. Šiaip užkūrimo funkcija su telefonu pasidaro labai gerai su signalke, matosi nemažai parametrų per apsa plius ne karvę kainuoja ir papildomai webasta kurią valdyti galima taip pat per apsa. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, kestoxs pranešimas:

Kad toyotos nelabai ir patys atstovai 2.4 matoro nesiūlo. Buvo ir apžvalga kurioje minėjo, kad geriausia kas jam nutiko tai 2.8 variklis. Aš kai Fordo mylėtojas, jau 4 skirtingas generacijas apčiupinejas. Man toyotos net ir su pagerintų pasiūlymu nepavyksta įsiūlyti.  Tai Ranger, Ranger Raptor, na galbūt dar F-150. Bet kai pas europiečius atsirado Ranger Raptor, tai ir to F-150 nebereikia. 

2,8 variklis hilux atsirado labai nesenai gal netgi tik šiais metais.Nes į europa jos iš Afrikos važiuoja ten su 2,8 net šiandien negamina.Taigi nelabai kas jums ten ką ir galėjo pasiulyti...Aš ir rinkaus tarp ford ranger ir toyotos laimėjo toyota nes ford meksikiečiai būtų gaminę 9 mėnesius .Toyota per mėnesį atsirado lietuvoje.pralošiau ant komplektacijos ford už tiek pat pinigu daugiau gadžetu įkrauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , grazbek pranešimas:

2,8 variklis hilux atsirado labai nesenai gal netgi tik šiais metais.Nes į europa jos iš Afrikos važiuoja ten su 2,8 net šiandien negamina.Taigi nelabai kas jums ten ką ir galėjo pasiulyti...Aš ir rinkaus tarp ford ranger ir toyotos laimėjo toyota nes ford meksikiečiai būtų gaminę 9 mėnesius .Toyota per mėnesį atsirado lietuvoje.pralošiau ant komplektacijos ford už tiek pat pinigu daugiau gadžetu įkrauna.

Mano pokalbiai ir derybos vyko prieš mėnesį. Juokas juokais, bet dabar Toyota kalba apie Minimalu 7-8 mėnesių pristatyma, o forda per 2 savaites atvežė :-D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Minduksx pranešimas:

Tai prie ūkio variantas turėt kabluką ir priekabele dviašę iš kurios galima platforma pasidaryt. 

Ištikrųjų tai jei krovinius vežti tai autobusiukas geriausia ko gero, veždavau ir su pikapu+ priekabele, bet prieš metus pasiimiau renault master, keleivinis, keliu mokesčio nėra. Susidėjau pagalves orines, tai 2+ tonas, du padėklus be problemu vėžį, ir viskas paprasta net rišti nieko nereikia, niekas nieko nemato, automobilis nenusedes, niekas nieko netikrina. Bet dabar galvoju kai karta na max du kartus per mėnesį išvažiuoji, laikyti ji ir mokėti taršos mokestį kuris ko gero pagal dabartinius paskaičiavimus turėtų apie 500 per metus suktis. Truputi norisi permąstyti jo tolimesni likimą…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...