Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 17 minutes , Zvanas pranešimas:

O daugiau tai viskas nublanksta tiek dujos, tiek elektra prieš pėsčiųjų perėją, suoliuką ir kitus labai svarbius klausimus...:)

Tai jeigu ta perėja tokia nesvarbi, kodėl tiek daug šucherio aplink ją? Aš tiesą sakant net nežinojau kad tokia išvis yra. O tie kur ją uždažinėjo juodai... jie ne garantuoti dėl savo orientacijos? Panaikino pagundos šaltinį? Pritariu, nes tiek dėmesio net skvernelio keliukas nesulaukė. 

Bet čia dar nieko. Vasara jau prasidėjo. Laukiam saulėtos dienos su lietučiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , Zvanas pranešimas:

Ze ekonomist aišku dulkio necitavo, o kiti šaltiniai juk nepatikimi :)

 

O daugiau tai viskas nublanksta tiek dujos, tiek elektra prieš pėsčiųjų perėją, suoliuką ir kitus labai svarbius klausimus...

 

 

Yra tyrimas kuris rodo, kad žmonės, vienintelė iš žinomų gyvybės formų, kuo geriau gyvena tuo mažiau dauginasi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , jevgenijus pranešimas:

Tai jeigu ta perėja tokia nesvarbi, kodėl tiek daug šucherio aplink ją? Aš tiesą sakant net nežinojau kad tokia išvis yra. O tie kur ją uždažinėjo juodai... jie ne garantuoti dėl savo orientacijos? Panaikino pagundos šaltinį? Pritariu, nes tiek dėmesio net skvernelio keliukas nesulaukė. 

Bet čia dar nieko. Vasara jau prasidėjo. Laukiam saulėtos dienos su lietučiu. 

Nežinojau ir aš, bet kažkam tos dūmų uždangos labai praverčia...

Lietučio dar netrūksta ypač po mulču, bet šilumikės galėtų dadėti :)

prieš 25 minutes , shaulinis pranešimas:

Yra tyrimas kuris rodo, kad žmonės, vienintelė iš žinomų gyvybės formų, kuo geriau gyvena tuo mažiau dauginasi. 

Nereikia jokių tyrimų, juk nuolat girdime apie senstančią vakarų pasaulio visuomenę, o trečio ir t.t. pasaulio šalys nepailstamai dauginasi... Bet mūsų nykstančios tautos ministro žodžiai tai trūksta žodžių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne visai taip, gimstamumas visur mažėja, net gi Konge nuo 8 vaikų vienai moteriai iki 5 vaikų vienai moteriai vidutiniškai sumažėjo. Na bet čia jau labai plati atskira tema.

Ministras akivaizdu, kad kažką supainiojo na maždaug "tuti tuti ta" gavosi.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, jevgenijus pranešimas:

Tai jeigu ta perėja tokia nesvarbi, kodėl tiek daug šucherio aplink ją? Aš tiesą sakant net nežinojau kad tokia išvis yra. O tie kur ją uždažinėjo juodai... jie ne garantuoti dėl savo orientacijos? Panaikino pagundos šaltinį? Pritariu, nes tiek dėmesio net skvernelio keliukas nesulaukė. 

 

Papildinys. Labiausiai šimaškinas šaukia dėl perėjos, per žinias rodė ir didžiausi portalai skelbia šimašius - „Google“ paieška . Tai jeigu nematai ir negirdi reiškia gal tiesiog nenori nei matyti, nei girdėti... :) 

 

O šlapia tai net ir žieminiuose, atrodo dar mėnesiui drėgmės pakaks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Zvanas pranešimas:

Na ką, kolegos, ar pritariate lansbergiuko minčiai, kad partenrystės įteisinimas tolygus kovo 11? 

Beje pas mano sūnų penktoką jau vaikiukai renkasi lytis - yra dvi lezbietės ir viena bi...

Primename, kad 6 deputatai tą kart susilaikė. Net ne abejoju jie turėjo rimtų „argumentų“. Šiom dienom visi irgi turi argumentų. Laikas parodys kas mes šiandien ir su kuo. 

Aš pvz lezbietis ir to neslepiu, tik nepamenu kada ir ar išvis rinkausi... gal po kokios pjankės... :D

P. S. net profesorių šeimose būna kad debilai išauga, o tu Gyti turi tris sūnus. Atsiraitok rankoves. 

P. P. S pas mane kaime yra broliai dvyniai. Žmonės kalba, kad vienas jų „nuklydęs“, o kitas iki gyvos galvos už trigubą žmogžudystę su lytinio smurto elementais. Tai kuris iš jų „normalus“? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , jevgenijus pranešimas:

P. P. S pas mane kaime yra broliai dvyniai. Žmonės kalba, kad vienas jų „nuklydęs“, o kitas iki gyvos galvos už trigubą žmogžudystę su lytinio smurto elementais. Tai kuris iš jų „normalus“? 

Vadinasi tėvai dalbajobai buvo. Ka daug ir neprigalvosi. Kaip sakai ir profesoriu šeimose debilu išauga kartais. 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiū, homofobija ir antisimetizmas - bene pagrindiniai lietuvybės bruožai. 

O kalbant apie penktokus, arba 11-mečius. Tai ko čia stebėtis, visais laikais tokio amžiaus jau viskas senai jaunam paaugliui yra žinoma, tik dabar jau galima kalbėti, pasisakyti, o seniau - muštų vaiką. 

 Būna ūkininkai, kurie gyvūlius augina, sako, kad homoseksualumas ir kitka yra tarp žmonių prasidėjusi mada. Tai aš sugalvojau pasiūlymą, kad iš tokių gyvūlininkų reiktų atimti gyvūlius, o tai trūksta jiems žinių ir kompetencijos augint ką nors. Sakau, tegul nuo kambario gėlės pradeda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, jevgenijus pranešimas:

Primename, kad 6 deputatai tą kart susilaikė. Net ne abejoju jie turėjo rimtų „argumentų“. Šiom dienom visi irgi turi argumentų. Laikas parodys kas mes šiandien ir su kuo. 

Aš pvz lezbietis ir to neslepiu, tik nepamenu kada ir ar išvis rinkausi... gal po kokios pjankės... :D

P. S. net profesorių šeimose būna kad debilai išauga, o tu Gyti turi tris sūnus. Atsiraitok rankoves. 

P. P. S pas mane kaime yra broliai dvyniai. Žmonės kalba, kad vienas jų „nuklydęs“, o kitas iki gyvos galvos už trigubą žmogžudystę su lytinio smurto elementais. Tai kuris iš jų „normalus“? 

Kas mes šiandien ir su kuo? Tai tu net nežinai kas tu ir su kuo? Joo....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Zvanas pranešimas:

Kas mes šiandien ir su kuo? Tai tu net nežinai kas tu ir su kuo? Joo....

Mes, turėjau omeny valstybę. Mes su Danija, Izraeliu, Islandija ar su Rusija, Turkmenistanu ir Šiaurės Korėja? O gal turim savo iįpatingą kelią? Savo know how? 

O dabar, atmetė įstatymo projekto svarstymą. Juk iki pilnaverčio įstatymo dar lauktų kelias per balsavimų minų laukus. Greičiausiai rezultatas būtų toks koks yra šiandien. Bet bent būtų svarstyta. Dabar gi kaip mulkiai į krūmus ir tipo viskas gerai. Problema tik nukelta, praeis metai kiti ir vėl bus gaištamas laikas... Juk laukuose taip nesitvarkai. Matai problemą - sprendi. Matai kažką ko nelabai supranti - įsigilini ir priimi sprendimus. Pasiguglink kada jankiai nusprendė įsigilinti ir kada priėmė su sexualinėmis mažumoms susijusius sprendimus. Tuos sprendimus priiminėja po šiai dienai. Kreivai šleivai, bet Daro. Galim priurpti kiek norim, bet kas iš to, kiekvienas savo burbule. Laimei mano burbule jokių celofanu su zakarauskais ir pridurkų išradusių  „tradicines tautinės vertybes“. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , jevgenijus pranešimas:

Mes, turėjau omeny valstybę. Mes su Danija, Izraeliu, Islandija ar su Rusija, Turkmenistanu ir Šiaurės Korėja? O gal turim savo iįpatingą kelią? Savo know how? 

O dabar, atmetė įstatymo projekto svarstymą. Juk iki pilnaverčio įstatymo dar lauktų kelias per balsavimų minų laukus. Greičiausiai rezultatas būtų toks koks yra šiandien. Bet bent būtų svarstyta. Dabar gi kaip mulkiai į krūmus ir tipo viskas gerai. Problema tik nukelta, praeis metai kiti ir vėl bus gaištamas laikas... Juk laukuose taip nesitvarkai. Matai problemą - sprendi. Matai kažką ko nelabai supranti - įsigilini ir priimi sprendimus. Pasiguglink kada jankiai nusprendė įsigilinti ir kada priėmė su sexualinėmis mažumoms susijusius sprendimus. Tuos sprendimus priiminėja po šiai dienai. Kreivai šleivai, bet Daro. Galim priurpti kiek norim, bet kas iš to, kiekvienas savo burbule. Laimei mano burbule jokių celofanu su zakarauskais ir pridurkų išradusių  „tradicines tautinės vertybes“. 

 

partnerystes istatymas reiskia tai, kad isskiriama viena interesu grupe, kuri praso kazkokiu tai isskirtiniu teisiu. siuo atveju lgbt. cia esme ta, kad isskiriama grupe, o ne individualus asmenys. tokia pacia politika pries ~100 metu dare Leninas, o paskui ir Stalinas arba kitaip laikesi marksizmo teoriju ir jas bande pritaikyti realiai gyvenime. "Visuomenę sudaro klasės – socialinės grupės, kurių santykis su gamybos priemonėmis lemia jų ekonominę ir politinę padėtį, sąmonę ir mąstymą." cia yra viena Markso pagrindiniu ideju. butent partnerystes istatymu bandoma isskirti lgbt. Amerikoj dar isskiriama pagal rases. pas mus kitarasiu beveik nera, bet jei butu, tai butu kazkokia vykdoma kova pries rasizma. yra ir kitos grupes, bet sitos populiariausios. Leninas isskyre darbininku klase, kad valdzia turi priklausyti jiems, kad visas turtas turi buti ju. kitaip sakant neliko individualios nuosavybes, o viskas buvo valstybes. is principo partnerystes istatymas ir net kai kurios marksizmo idejos butu teisingos ir reikalingos, bet viskas daroma ne del siu asmenu grupiu geroves.

Amerika seniai tokius istatymus priima, taciau dabar tokia baisi betvarke ten yra. gaila, kad lietuviska ziniasklaida apie tai nieko beveik neraso. ten jau beveik vyksta pilietinis karas tarp kairiuju ir desiniuju. arba tarp progresyviuju naujujiu marksistu ir tradicines vertybes ginanciu zmoniu. kairieji bet kokia kaina bando ivedineti cenzura, prisidengdami butent rasismu, seksualinemis mazumos ir t.t. visa tokia politika yra ne vienijanti, o skirta dar didesniam visuomenes skaldymui. gatvese uzpuolami ir daznai susaudomi zmones. atsairanda vis daugiau teritoriju, kur policija net nevaziuoja, o palieka vietiniams juodziams tvarkytis patiems. parduotuves dauzomos, plesiamos. ta pasieke BLM protestais ir policijai maziniamu finansavimu. 

gana gerai isaiskina apie tokias grupes sitam video.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho... Marksas. Užtempei pelėdą ant gaublio. Datempei iki lūpų.... 

Tai blie ką aš ir sakau, reikėjo diskutuoti. Tik va kur rasti tokį nučiuožusį politiką, kuris atsistotų ir pradėtų kalbą: remiantis Marksistine Leninistine teorija... :D Išsiblaivyk gal. 

Kolkas aš matau tokį argumentų karą; vieni sako: duokit mums tokia pat ar panašią infrastruktūrą (kas iš esmės ir yra santuokos liudijimas) kaip ir visiems. Kiti atsako: Ne! 

Tai kur mes taip nueisim? Pagydyt jų nėra kaip, amerikonai bandė. Ignoruoti demokratijos sąlygoms irgi neišeina. Gal pamėtom nuo bažnyčios stogų kaip ta darę DAESH? Hmm... pagal kolegą juoda, reiktų mesti kartu su tėvais, tuo pačiu balbajobu susimažintume? Nu ir dar ryžus prie to pačio, a taip a taip. Kaži Oželytė bijo aukščio? O visus ką reikia numetę, gal net ką naudingo nuveiksim? (ne dalbajobams dėl viso pikto :D- paskutiniai keli sakiniai sarkazmas). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, jevgenijus pranešimas:

Mes, turėjau omeny valstybę. Mes su Danija, Izraeliu, Islandija ar su Rusija, Turkmenistanu ir Šiaurės Korėja? O gal turim savo iįpatingą kelią? Savo know how? 

O dabar, atmetė įstatymo projekto svarstymą. Juk iki pilnaverčio įstatymo dar lauktų kelias per balsavimų minų laukus. Greičiausiai rezultatas būtų toks koks yra šiandien. Bet bent būtų svarstyta. Dabar gi kaip mulkiai į krūmus ir tipo viskas gerai. Problema tik nukelta, praeis metai kiti ir vėl bus gaištamas laikas... Juk laukuose taip nesitvarkai. Matai problemą - sprendi. Matai kažką ko nelabai supranti - įsigilini ir priimi sprendimus. Pasiguglink kada jankiai nusprendė įsigilinti ir kada priėmė su sexualinėmis mažumoms susijusius sprendimus. Tuos sprendimus priiminėja po šiai dienai. Kreivai šleivai, bet Daro. Galim priurpti kiek norim, bet kas iš to, kiekvienas savo burbule. Laimei mano burbule jokių celofanu su zakarauskais ir pridurkų išradusių  „tradicines tautinės vertybes“. 

Tai va tu ir pasigooglink ir apie neigiamas viso to pasekmes, to nerodo per žinias, per žinias p1sa protą, kad viskas labai gražu nes ir valdžioj dabar tie patys prisidengę tomis mažumomis su išgalvotomis problemomis. Jei nesėdėtum burbule su tapkinu ir kitais laisvuoliais tai matytum kitokį vaizdą. Esat pasiklydę vertybėse arba iš vis jų neturite. Gerai, kad tokių mažuma. Peace

 

P.S. lygini darbus ūkyje su eksperimentais su žmonėmis? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , jevgenijus pranešimas:

Net ir per panoramą nerodo? :D Ai,  celofanTV viską parodo. 

Tie tavo celofanai su zakarauskais išprusimu net šalia ne stovėjo prie tokių kaip tas tapkinas. Bet man dzin ant jų. Kaip sakė viena politikos vėlė - šikau ir tapšnojau. Tik va gaila kad pats prie jų stovi. 

Ko tu kiši vis tą celofaną, stebi turbūt nuolatos? Aš tai ne. 

Beje ta oželytėė... labai ja žavėjausi, sekiau ilgą laiką, bet kažkuriuo momentu išlindo yla iš maišo, visiška išverstaskūrė, labai gera aktorė, labai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Blemba, kaip man nedaeina. Kokios dar pasekmės, žmonės??? Priims partnerystes, santuokas leis, tai pasekmės neigiamos garantuotos visuomenei? Negi tikrai prisigalvojat tokių nesąmonių. Partnerystė, homo šeimos, santuokos sudarytos užsienyje, visa tai jau yra dabar Lietuvoje, gyvena šalie jūsų, visuomenės dalis. Niekas nenutiks, jei dar ant popieriaus parašysim oficialiai. 

Suprantu, neapykanta pas jus, traumos kažkokios, bet gydymas toks ir yra, pratinimo būdu. Priprasit, žmonės mieli, tiek, kad net pamiršit, kad gėjai Lietuvoj tuoktis ir įsivaikint gali. Ką jie ir dabar daro, tik neoficialiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra tokia gera knyga "Faktų galia" pirmiausia reikia išsiaiškinti faktus nes emocijos blogas patarėjas

Bendram išsilavinimui keli faktai:

1 lietuvoje kur kas dažniau forminama globa nei įvaikinimas, mat už globą pinigai mokami o už savų ar įvaikintų vaikų auginimą ne.

2 Įvaikinimo ir globos taisyklėse niekur neminima galimų įtėvių/globėjų seksualinė orientacija. Šituo kampu nėra jokių apribojimų (yra krūva kitų, bet nieko susijusio su orientacija)

3 įtėviais ar globėjais gali būti ne tik sutuoktiniai bet ir vieniši žmonės, jokių apribojimų pagal šeimyninę padėt, tiesa kai yra šeima, tai įvaikinimo tarnyba ir vaiko teisės tikrina visą šeimą o ne vieną asmenį. 

Nesupraskit klaidingai, aš įsitikinęs, kad laisvės partija grybauja totaliai tikrai nesu LP gerbėjas, bet faktus manau žinot reikia prieš dėliojant vienokius ar kitokius argumentus. Matau armijas besipešančių žmonių su vienokiom ar kitokiom vėlevėlėm su skirtingais FB rėmeliais, klausimas kiek žinančių apie ką muštynės. 

Pats tikrai nesiruošiu veltis į peštynes tuščioje vietoje be jokio pagrindo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Valakinis pranešimas:

Blemba, kaip man nedaeina. Kokios dar pasekmės, žmonės??? Priims partnerystes, santuokas leis, tai pasekmės neigiamos garantuotos visuomenei? Negi tikrai prisigalvojat tokių nesąmonių. Partnerystė, homo šeimos, santuokos sudarytos užsienyje, visa tai jau yra dabar Lietuvoje, gyvena šalie jūsų, visuomenės dalis. Niekas nenutiks, jei dar ant popieriaus parašysim oficialiai. 

Suprantu, neapykanta pas jus, traumos kažkokios, bet gydymas toks ir yra, pratinimo būdu. Priprasit, žmonės mieli, tiek, kad net pamiršit, kad gėjai Lietuvoj tuoktis ir įsivaikint gali. Ką jie ir dabar daro, tik neoficialiai.

Cia tu turi omeni ,kad priprasit tieseja zarna naudot ,kaip lytini organa?:icon-eek:,:icon-lol:.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va nėra ir nebuvo jokių problemu nei su sutartimis, nei su vaikų globa, o tai kam tada kiršinama, skaldoma visuomenė? Tą atvirai daro valdantieji dirbtinai sukurdami neegzistuojančias problemas, tyčia erzina žmones, pažeidinėja įstatymus kiekvieną dieną, o dalis tos visuomenės yra filosofai, išvedžiotojai, kurie pritempinėja, pateisina, bet kokias nesąmones. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...