Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

O aš manau, kad nėra nei dešnės nei kairės o visos partijos pagal apžiūras yra liberalai. Politinė kryptis yra aiški ir nubrėžta kokiems 10 metų į priekį ir nei viena iš pagal apklausas galinčių patekti į seimą partijų jos keisti neketina. Ginčai aštrūs vyksta tik dėl to nuo kelintos valandos pirkt alaus, ar dėl to, kad iškomą padidint 2 eurais ar nepadidint. O svarbesniais klausymais visos partijos balsuoja kaip viena. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai liūdnas... Bus antras turas. Gerai kad dvi savaitės atsigavimui po pirmojo :D Nes, žinot, kai tenka pas rinkėją į namus ateit du kart ir tik tam, kad jis sugadintų biuletenius... Kaip tas plikis sake: jei taip, tai nafig tada. Buvo ir linksmų dalykų, pvz vienintelė partija, kurios sąraše nei vieno teisto, ne peržengia 5%, tuo tarpu su teistais bus seime. Jerunda kažkokia lol. Gal ir šunsnukiai, bet savi šunsnukiai! :D

Tai kaip, bus Gabrieliaus ir Ramunioko sąjunga iki laimingos pabaigos ar visgi ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jevgenijus pranešimas:

Aš tai liūdnas... Bus antras turas. Gerai kad dvi savaitės atsigavimui po pirmojo :D Nes, žinot, kai tenka pas rinkėją į namus ateit du kart ir tik tam, kad jis sugadintų biuletenius... Kaip tas plikis sake: jei taip, tai nafig tada. Buvo ir linksmų dalykų, pvz vienintelė partija, kurios sąraše nei vieno teisto, ne peržengia 5%, tuo tarpu su teistais bus seime. Jerunda kažkokia lol. Gal ir šunsnukiai, bet savi šunsnukiai! :D

Tai kaip, bus Gabrieliaus ir Ramunioko sąjunga iki laimingos pabaigos ar visgi ne?

A ti kas toks yr tas Gabrielis -nulis ,dabar gi Ingridos laikai -protinga premjerė kuri sieks plačios koalicijos -bent taip žadėjo prieš rinkimus.pagivensme pamatysim.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 51 minutes , grazbek pranešimas:

A ti kas toks yr tas Gabrielis -nulis ,dabar gi Ingridos laikai -protinga premjerė kuri sieks plačios koalicijos -bent taip žadėjo prieš rinkimus.pagivensme pamatysim.....

Nematau skirtumo kaip konkrečiai bus suformuotas „traukinukas“ ir kuris iš jų bus top ar bottom, klausiu iš prinpiso, ar išvis jis bus. Primesk, kai pasijuoktume :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Zvanas pranešimas:

Aš už ateitį

Na tas už ateitį labai apstarktus dalykas, kur kiekvienas gali idėt savo suvokimą. Gal gali konkrečiau kokios ateities tikiesi su šita partija? Suprask teisingai, aš nesmerkiu, bet ar nebus taip, kad tavo ir šios partijos supratimas apie ateitį skirsis? Kiek man susidaro įspūdis, tai šios partijos vykdoma politika yra maždaug tokia. Rusai puola ir nuo jų reikia gintis visom priemonėm. Smaugt juos ekonomiškai, nesvarbu kaip tai atsilieps lietuvos ekonomikai, išparduot visą dar likusį valstybinį turtą, ir pritart visoms idėjoms ateiančiom iš ES. Nes ES iš principo negali patart blogai. Tokia ne tik konseravtorių, bet ir daugumos partijų politika.Taigi kokia ateitį įsivaizduoji pats man kyla klausimų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Partijų su ideologija nėra. Tiesiog tas pačias problemas jie spręstų skirtingai, ir tai, jų manymu, - ideologiniai skirtumai. 17 partijų, Karlai, 17! Būtų juokinga jei nebūtų liūdna. Net atmetus radikalus ir latentinius priešus, jų vistiek per daug, per daug kad turėtų aiškius skirtumus... o jūs, vis skirstot. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , jevgenijus pranešimas:

Partijų su ideologija nėra. Tiesiog tas pačias problemas jie spręstų skirtingai, ir tai, jų manymu, - ideologiniai skirtumai. 17 partijų, Karlai, 17! Būtų juokinga jei nebūtų liūdna. Net atmetus radikalus ir latentinius priešus, jų vistiek per daug, per daug kad turėtų aiškius skirtumus... o jūs, vis skirstot. 

na nuo tikrosios "demokratijos" mus dar skiria n skaičius metu.Taip partiju per daug programos kuriamos tik rinkimams svarbu tik laimėti o paskui jau pa priboram ir taip bus visada ir tik labai dideli optimistai gali matyti visame tame šviesią ateitį.aišku tokiu yra Gitanas,Gabrielis,Viktoras ir dar vienas kitas antras kurio nėra pridedamame saraše.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , PArty pranešimas:

Jei ne vištos atmintis tai mes kulkas ,lazdas  ir priverstinė emigracija prieš dešimtmetį perrejom.o dabar panašu vėl grįžta TSKP laikai.

Nėra prasmes diskutuoti tokiais dalykais, tarp taikaus protestavumo ir vandalizmo mano nuomone truputi yra skirtumas, kaip ir JAV vandalai yra tramdomi, tik kažkodėl tau patogiau lyginti Lietuva su Baltarusija...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, PArty pranešimas:

O tu galvoji kad rinkimai pas batka ir pas mus kuom nors skiriasi?

prie ko čia batka.dėl prirašinėjimu na nemanau....pas mumi nesigauna biuletenius rinkimo diena pačkomis rinkėju reitingus kelti.Pas mumi faktiškai viena galimybė yra tai išankstinis balsavimas bet jis kažkaip nerodo labai jau didelio aktyvumo 0,5 proc.nuo viso kiekio tokia toliaruotina paklaida.Susitarus viena kita balsa dar gali nupirkti ant gatvės bet tai ne faktas kad dar balsuos už tuos kuriuos reikia o ir atsakomybė nemenka.......Komisijos po priesaika ne blogai moka tai gan skaitlingos yra iš įvairių partiju ,judėjimu ir šiaip visokiu tais susivienijimu - nesusitarsi prie butelio...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, jevgenijus pranešimas:

Aš tai liūdnas... Bus antras turas. Gerai kad dvi savaitės atsigavimui po pirmojo :D Nes, žinot, kai tenka pas rinkėją į namus ateit du kart ir tik tam, kad jis sugadintų biuletenius... Kaip tas plikis sake: jei taip, tai nafig tada. Buvo ir linksmų dalykų, pvz vienintelė partija, kurios sąraše nei vieno teisto, ne peržengia 5%, tuo tarpu su teistais bus seime. Jerunda kažkokia lol. Gal ir šunsnukiai, bet savi šunsnukiai! :D

Tai kaip, bus Gabrieliaus ir Ramunioko sąjunga iki laimingos pabaigos ar visgi ne?

Daug tokiu turi_ pas mane  dvi štukos tokiu veikėju -Viena labai jau ilgai derina susitikimo laika- atvykus kad galėtu akis iškabintu ne tik biuleteniui bet ir ji atnešusiam paskui gražiai visiems kandidatams parašo kryžiukus ir skaitosi kad atliko pilietinę pareigą ir taip jau turbūt 4 rinkimai ......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, grazbek pranešimas:

na nuo tikrosios "demokratijos" mus dar skiria n skaičius metu.Taip partiju per daug programos kuriamos tik rinkimams svarbu tik laimėti o paskui jau pa priboram ir taip bus visada ir tik labai dideli optimistai gali matyti visame tame šviesią ateitį.aišku tokiu yra Gitanas,Gabrielis,Viktoras ir dar vienas kitas antras kurio nėra pridedamame saraše.

Taigi, partijos be vertybių ir net be Vedlių. Vedlių turėjom, bet kazkuria prasme, jiems tada buvo lengviau, nes buvo konkretūs tikslai. Pradžioj nepriklausomybė, vėliau ES, Nato. Tai buvo labai sudėtingi, bet labai aiškūs tikslai. O dabar? Pakelt minimalkę tikslas? Ir absoliučiai visos kalbančios galvos maišo tikslą su rezultatu, su pasekmėmis darbo, kurį dažnai būna padarę ar iniciavę pirmtakai, ar dar geriau, dėl tiesiog pasikeitusių kažkokių force mažorinių aplinkybių. 

Kalbant apie rinkimų sąžiningumą(bent apylinkės lygmeniu). Artėjant rinkimams, gal net tiesiog dabar, skabinkint į vietinį kokios partijos štabą ir pasisiulykit, ar į komisiją ar į stebetojus. Norinčių gaišt savo laiką, už na... man tai kapeikos, nėra tiek daug kaip atrodytų. Ir pamatysit, kad po 16 valandų kojos į subinę lenda ir kad nieko nelegalaus ten nevyksta ir iš prinpico vykt negali ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , jevgenijus pranešimas:

Taigi, partijos be vertybių ir net be Vedlių. Vedlių turėjom, bet kazkuria prasme, jiems tada buvo lengviau, nes buvo konkretūs tikslai. Pradžioj nepriklausomybė, vėliau ES, Nato. Tai buvo labai sudėtingi, bet labai aiškūs tikslai. O dabar? Pakelt minimalkę tikslas? Ir absoliučiai visos kalbančios galvos maišo tikslą su rezultatu, su pasekmėmis darbo, kurį dažnai būna padarę ar iniciavę pirmtakai, ar dar geriau, dėl tiesiog pasikeitusių kažkokių force mažorinių aplinkybių. 

Kalbant apie rinkimų sąžiningumą(bent apylinkės lygmeniu). Artėjant rinkimams, gal net tiesiog dabar, skabinkint į vietinį kokios partijos štabą ir pasisiulykit, ar į komisiją ar į stebetojus. Norinčių gaišt savo laiką, už na... man tai kapeikos, nėra tiek daug kaip atrodytų. Ir pamatysit, kad po 16 valandų kojos į subinę lenda ir kad nieko nelegalaus ten nevyksta ir iš prinpico vykt negali ;)

 man labiausiai patiko pažadas 13 pensija žemiau jau kristi nėra kur....

kapeikos jei nariu daugiau kaip dešimt ......ir skambint reikia ne į partijos štabą o apygardos pirmininkui kuris suras tau partijos štabą kuriam reikia tavo pagalbos....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...