Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 54 minutes , Ramza pranešimas:

Labai teigiamai vertinu keliu blokadas, nera reikalo vazinet, sedekit namuose, be svarbios priezasties nera ko vaziuot. Isimtis gaisras.liga,mirtis galit vaziuot, toliau ne.

Tai ir sėdim. Bet iš principo, negali pagal konstituciją riboti piliečių judėjimo, jeigu nepaskelbta nepaprastoji padėtis. Šiuo metu paskelbta ekstrrmalioji padėtis, kuri nesuteikia teisės riboti judėjimą. Dar mūsų šaunieji žalstiečiai leido važiuoti tiems, kas turi nekilnojamo turto kituose rajonuose, miestuose ir t.t. Tipo pateiki. dokumentus ir gali važiuoti. Tuo pažeidžiamas dar vienas konstitucijos straipsnis, kad negalima diskriminuoti źmonių pagal socialinę padėtį. Vuo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Tai ir sėdim. Bet iš principo, negali pagal konstituciją riboti piliečių judėjimo, jeigu nepaskelbta nepaprastoji padėtis. Šiuo metu paskelbta ekstrrmalioji padėtis, kuri nesuteikia teisės riboti judėjimą. Dar mūsų šaunieji žalstiečiai leido važiuoti tiems, kas turi nekilnojamo turto kituose rajonuose, miestuose ir t.t. Tipo pateiki. dokumentus ir gali važiuoti. Tuo pažeidžiamas dar vienas konstitucijos straipsnis, kad negalima diskriminuoti źmonių pagal socialinę padėtį. Vuo :)

Matomai įprociai iš praeities:icon-wink:,per aną krizę ir pervažiavom Konstituciją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , jevgenijus pranešimas:

Negi dar nesupratai, arciu555 ir yra šaltinis, ir to turėtų būt gana :D

Aciū,Aciū,kad pervertinot mano jegas,ne aš nusprendžiau,o Konstitucinis teismas,kad Kubilius nurėžęs pensijas,pažeide Konstituciją. O gal krizes nebuvo?? Gal niekas nieko nepažeide? Gal visi pūkoti,gražūs,nekaltuciai.:icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , arciu555 pranešimas:

Aciū,Aciū,kad pervertinot mano jegas,ne aš nusprendžiau,o Konstitucinis teismas,kad Kubilius nurėžęs pensijas,pažeide Konstituciją. O gal krizes nebuvo?? Gal niekas nieko nepažeide? Gal visi pūkoti,gražūs,nekaltuciai.:icon-wink:

Ne pervertinom, o deramai neįvertinom, dėl ko labai atsiprašome. Dėl pensijų per 2009 krizę, jei gerai pamenu, buvo dėl nelygaus sumažinimo pažeidimas, t.y. kad dirbantiems pensininkams sumažino daugiau, o nedirbantiems mažiau. Pats sumažinimo faktas nieko nepažeidė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , arciu555 pranešimas:

Aciū,Aciū,kad pervertinot mano jegas,ne aš nusprendžiau,o Konstitucinis teismas,kad Kubilius nurėžęs pensijas,pažeide Konstituciją. O gal krizes nebuvo?? Gal niekas nieko nepažeide? Gal visi pūkoti,gražūs,nekaltuciai.:icon-wink:

Na, as ne pensininkas, tad nepasijaučiau pažeistas, o seip gal galima nuorodą į tokį KT sprendimą?

P.s. suprantu apie ką kalbam, bet mane erzina tamstos netikslumas. O šeip man px. Praeitis. Lyg artėjant prie IX forto, galinio matymo veidrodyje ieškoti Klaipėdos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, kestoxs pranešimas:

Supanašėjite tamsta į delfio komentatorius... gal turėtumėte labiau apsišviesti  apie Ta sryti kuria diskutuoti bandote, tada galima butų kažkaip objektyviai... o dabar išgirdote šimonio pezalus ir matyt netyčia jo vatniku patapote...

Kai negali argumentuotai atsakyt, tai reikia griebtis - o pas jus negrus muša, vatnykas ir pan.  Kad lenkai lenkė mūsų pieninkus, tai dar galima suprast, bet dabar žiūriu ir latviai su estais ant jūsų batoną trupina. Padarėt progresą panašiai kaip mūsų futbolas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausiai dauguma jusu matė video apie apsisnarglėjusius  kelto keleivius  . Skaičiau kad į vien Kauna per para bandė patekti 3500 piliečiu kurie neturėjo , pagal tam tikra parėdyma, teisės to daryt  . Norėjau paklausti ar jūs matot skirtuma tarp vienu ir kitu ?Aš tai nematau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , sole pranešimas:

Palyginus su Italija ar Ispanija tik nereikia tų lia lia

Epidemijos metu Lietuvos konstitucija jums yra tik popiergalis, skirtas subinei nusivalyti ? Stipru. "Konstitucija tik nužymi mūšio areną, o ne tikslą. Kai įgysime konstitucinių galių, suteiksime valstybei tokią formą, kokia mums patiks.  " Pritartumėte tokiai minčiai ? Beje, gal žinote autorių ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Dr.Zoidberg pranešimas:

Tai ir sėdim. Bet iš principo, negali pagal konstituciją riboti piliečių judėjimo, jeigu nepaskelbta nepaprastoji padėtis. Šiuo metu paskelbta ekstrrmalioji padėtis, kuri nesuteikia teisės riboti judėjimą. Dar mūsų šaunieji žalstiečiai leido važiuoti tiems, kas turi nekilnojamo turto kituose rajonuose, miestuose ir t.t. Tipo pateiki. dokumentus ir gali važiuoti. Tuo pažeidžiamas dar vienas konstitucijos straipsnis, kad negalima diskriminuoti źmonių pagal socialinę padėtį. Vuo :)

Iš kitos pusės yra karantinas. Tai žmonės, kur jūs norit judėt? Tas virusas blefas ar ne, aš nežinau. Bet dėl savęs ir kitų nesunku kelis mėnesius ir pabūti ramiai. Daug reikalų atšaukta, darbiniai ir pramoginiai, bet dar gyvi. Aišku jau pradeda užknist detalių gavimas, bet gal kaip nors pratemsim, amžinai nesitęs. Konstitucija mano manymu ne čia ir ne dabar.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Epidemijos metu Lietuvos konstitucija jums yra tik popiergalis, skirtas subinei nusivalyti ? Stipru. "Konstitucija tik nužymi mūšio areną, o ne tikslą. Kai įgysime konstitucinių galių, suteiksime valstybei tokią formą, kokia mums patiks.  " Pritartumėte tokiai minčiai ? Beje, gal žinote autorių ?

Sąmokslo teorijų galima visokių prisigalvot, tik klausimas ar yra tikslas tame........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Bulvinykas pranešimas:

Kai negali argumentuotai atsakyt, tai reikia griebtis - o pas jus negrus muša, vatnykas ir pan.  Kad lenkai lenkė mūsų pieninkus, tai dar galima suprast, bet dabar žiūriu ir latviai su estais ant jūsų batoną trupina. Padarėt progresą panašiai kaip mūsų futbolas.

Apie ką tu noretum išgirsti argumentus? Ne latviai ir ne estai  mūsų problema, nuo 2004 metu šita sryti bandoma sutvarkyti, bet kaip nesigauna taip nesigauna. Pradžioj buvo karteliniai susitarimai baudos už juos, tas baudas susimokėdavo patys ūkininkai, vėliau kompensacijos, nespėja pranešti apie kompensacija jau kaina žemyn, tada įstatymus kure kad 3 % max galetu sumažinti per karta, tai tie nustatė 14 kapeikų visiem kaina ir viską apstatė priedais. Daejom iki to, kad tokie kaip Šimonis ateina į ministerija išsišiepę ir klausia kada ūkininkams kompensuosite nuostolius. 
Iš principo ši karta ganėtinai protingai politikai bent pradžioje kalba, jei nesi girdejas, galiu pakartoti. Jei perdirbėjams yra problemu dėl eksporto tegu kreipiasi į ministerija, ji pasiruošusi padeti ir jai tai daro kalba su ES apie produktų pasauga. Bet nereikia savo problemu kelti ant ūkininku pečių. Kitas dalykas tam turėtų pateikti įrodymus. O jeigu nori kompensuotis nuostolius dėl brangaus atvežtinio pieno žaliavos, tegu kreipiasi į Latvijos ar Estijos vyriausybe, nes lietuviai neturi noro gelbėti kitu šalių ūkiu. Ar turite dar klausimu dėl esamos situacijos neaiškumo ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , JCB pranešimas:

Iš kitos pusės yra karantinas. Tai žmonės, kur jūs norit judėt? Tas virusas blefas ar ne, aš nežinau. Bet dėl savęs ir kitų nesunku kelis mėnesius ir pabūti ramiai. Daug reikalų atšaukta, darbiniai ir pramoginiai, bet dar gyvi. Aišku jau pradeda užknist detalių gavimas, bet gal kaip nors pratemsim, amžinai nesitęs. Konstitucija mano manymu ne čia ir ne dabar.

 

Pagrindinis šalies įstatymas visur ir visada, o ne " ne dabar".  Aš nebanguoju prieš karantiną, aš prieš valstietišką , o tiksliau kolchozišką požiūrį į įstatymus: dabar epidemija, tai ne iki įstatymų, jei reikės, per dieną du kartus pakeisim ką reikia ir kokio nors gaižausko patikrinimas bus pagal tą minutę galiojusį teisės akto pakeitimą. Principo reikalas. Tai jeigu visų toks pats požiūris, tada viskas, atplaukėm... Beje, anam poste citatos autorius buvo tūlas Adolfas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patinka oj man patinka daugelio poziuris - isdidus bet mires. Zaj..s konstituti tutita expertai - akimis permeciau ir vien pliku straipsniu pamojuosiu. Siaip mokantis teises net visas semestras konstitucijos nagrinejimui ir aiskinimui, todel plikai perskaicius mojuoti fakais.... ypac kai patogu - ne vaiku darzelio aukletojos vyras uz sturvalo......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Pagrindinis šalies įstatymas visur ir visada, o ne " ne dabar".  Aš nebanguoju prieš karantiną, aš prieš valstietišką , o tiksliau kolchozišką požiūrį į įstatymus: dabar epidemija, tai ne iki įstatymų, jei reikės, per dieną du kartus pakeisim ką reikia ir kokio nors gaižausko patikrinimas bus pagal tą minutę galiojusį teisės akto pakeitimą. Principo reikalas. Tai jeigu visų toks pats požiūris, tada viskas, atplaukėm... Beje, anam poste citatos autorius buvo tūlas Adolfas.

Kad valdžia ir šiaip be ekstremalių situacijų nesugeba normaliai vadovauti valsybei. Tai ką jau kalbėti apie tokią situaciją kokia yra dabar. Kalbant apie gaižauską, tai čia nesvarbu kokia partija, vistiek bus perliukų. 

Tiesiog reikia ramiai praeiti šį periodą. Kaip paklausė reporterė kokių dokumentų reiks, kad praeitum užkardą, svirplys pasakė, kad nebūtina kažko, nes tikės žmonių sąmoningumu... tai kam tos barikados??? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , JCB pranešimas:

Kad valdžia ir šiaip be ekstremalių situacijų nesugeba normaliai vadovauti valsybei. Tai ką jau kalbėti apie tokią situaciją kokia yra dabar. Kalbant apie gaižauską, tai čia nesvarbu kokia partija, vistiek bus perliukų. 

Tiesiog reikia ramiai praeiti šį periodą. Kaip paklausė reporterė kokių dokumentų reiks, kad praeitum užkardą, svirplys pasakė, kad nebūtina kažko, nes tikės žmonių sąmoningumu... tai kam tos barikados??? :D

Iš principo tech pase parašytas adresas, o visa kita tai jau ant klaustuko patykės ar ne. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , JCB pranešimas:

Kad valdžia ir šiaip be ekstremalių situacijų nesugeba normaliai vadovauti valsybei. Tai ką jau kalbėti apie tokią situaciją kokia yra dabar. Kalbant apie gaižauską, tai čia nesvarbu kokia partija, vistiek bus perliukų. 

Tiesiog reikia ramiai praeiti šį periodą. Kaip paklausė reporterė kokių dokumentų reiks, kad praeitum užkardą, svirplys pasakė, kad nebūtina kažko, nes tikės žmonių sąmoningumu... tai kam tos barikados??? :D

Pritariu. O dėl žmonių sąmoningumo... dar ne dabar, bet kažkada - taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , virgis807 pranešimas:

Tikriausiai dauguma jusu matė video apie apsisnarglėjusius  kelto keleivius  . Skaičiau kad į vien Kauna per para bandė patekti 3500 piliečiu kurie neturėjo , pagal tam tikra parėdyma, teisės to daryt  . Norėjau paklausti ar jūs matot skirtuma tarp vienu ir kitu ?Aš tai nematau. 

Taigi, pagal veikėjus iš to video, nuprendei kad visi tie 3500 irgi tokie. Nu gal... O kas toliau? 

 

prieš 43 minutes , sole pranešimas:

Sąmokslo teorijų galima visokių prisigalvot, tik klausimas ar yra tikslas tame........

Mudu ir net zoidberg suprantam, kad gerio vardan galima ir konstituciją sulaužyti. Juk galų gale žmonės ją parašė. Bet kaip matai, visi skirtingi, mąsto ir elgiasi nebūtinai taip kaip mudu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...