Jump to content

togis

Nariai
 • Pranešimai

  22
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie togis

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  PLUNGĖ

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. togis

  ga lkas atsakys.

  na jei arčiau nerasiu tai nors konsutacijai nulėksiu.
 2. togis

  ga lkas atsakys.

  sveiki, nekuriant naujos temos ,,gal kas rekomenduotu advokata kuris turėtu patirties ūkininkų skyrybu klausimais..butu geriau vakarų lietuvoj.gal kas turit asmeninės patiries ...ačiū.
 3. togis

  SZ-3,6

  ta as ir padariau siemet, stegsted i sz ,vienintelis privalumas patogus ir greitas transportvimas,daugiau niekada net neziuresiu i noragines sejamasias
 4. togis

  LS traktoriai

  o ką tas tvirtumas MTZ tau duotu? ypatingu pranašumu jis neturi prieš mtz bet dirbti tai tikrai patogiau.. del patogumo, tikrai tikiu,kad jis pranasesnis uz mtz,bet nemanau,kad jis suderinamas su triju korpusu vartomu plugu,kas tikrai turetu tikti 100ag trakoriui,girdejau nusiskundimu kad ir 2,8m sienapjoves neatlaiko hidro cilindras kuris itaisytas vietoj desiniosios traukes galinej pakaboj
 5. togis

  LS traktoriai

  ls 100, tipo 100 ag ,labai jau mizernas aparatas tokiems arkliams,buvo viltis, kad jis geltu pakeisti belarusa ,bet naturoj pamates labai nusivyliau,taigi smulkiam ūkui pasirinkimas tik is belarus gal kas turit argumentu prieš
 6. togis

  zalioji trasa.

  vakar pasėjau baltosios garstyčios 15kg/ha sėklai,pirmas kartas, lauksim rezultatu
 7. togis

  2007-2013m pusiau natūrinis ūkininkavimas

  kas galvojat eit i kitas programas, galit be nuostolių pasitraukt is pusiau natūrinio tik po triejų metų .(ka as ir zadu daryt)
 8. togis

  koki automobili(-us) vairuojate?

  tojota avensis 2003m dyzelis. 14000km pas mane,keičiau tik tepalus.žiurėsim toliau
 9. togis

  prudelis..

  pernai mano sena prūdą (3a) išvalė ir padidino (iki 6a) tai man atsiėjo 3400 su žemiu išlyginimu plius darbas su savo technika išvežant dalį grunto,šiemet kasiausi dar viena,ji kasė su ratiniu ekskavatoriumi gavosi 5a ir atsiejo tik 1100 su išlyginimu.nepatarčiau kast seklesniu negu 4m gylio jeigu norite,kad jusu karpiai ramiai žiemotų. p.s. man pirmaji kasė su dreglainiu 30m patirti turintis traktoristas. vidury žiema matavau buvo 6m gylis.
 10. togis

  2007-2013m pusiau natūrinis ūkininkavimas

  deiviD na pas jus kieti konsultantai,kad per valanda apsisuka .a va man sakė ,kad pora dienų,bet čia ne esmė,tegu visi dirb tai ką išmano nėr man ten reikalo grybaut po tuos poperus O isigyt žadu frontalinį krautuvą ,grėblį ir šienapjovę.
 11. togis

  2007-2013m pusiau natūrinis ūkininkavimas

  nu, jei kas užpildot pigiau,as pasirašau
 12. togis

  2007-2013m pusiau natūrinis ūkininkavimas

  na aš jau susirinkęs komercinius visiem penkiem metam,pasiėmes pažymą iš VMI ,jog nesu skolingas (tai nebūtina,bet gali ir pats nežinoti jog esi skolingas nors 0,01Lt ir gausi laiška iš NMA). Dabar belieka užpildyt paraiška kas man atsieis apie 300lt,galima ir pačiam.Į MNA paraiška turi būti pistatyta CD diskelyje +kom pasiulymai+asm dokumentas.Dar manau svarbu apsisprest ka pirksit, nes ūkininkai teikę paraiškas iki 2006 galėjo keist savo pasirinkimą pirkimams,o dabar teikiantys paraiškas pirks tai ką numatė paraiškos teikimo metu.
 13. togis

  Mėsinė galvininkystė

  tas tentas tai laikys,manau jog jis vienintelis ir beliks,nes šitas apipuvusias lenteles raguočiai ilgai netruks iškonstruoti.Gaminys nesvabu,svarbu geras techninis aprašymas
 14. togis

  2007-2013m pusiau natūrinis ūkininkavimas

  AČIŪ Jums , kad padedat. Dar vieną klausimuką.Pas mane būtų gyvulinkystės kryptis,jeigu aš prieš paraiškos pateikimą "susiorganizavau" viena karvike iki reikiamo EDV ,ar pralysiu, ar turi metus laiko būti tas edv dydis?
 15. togis

  2007-2013m pusiau natūrinis ūkininkavimas

  Dabar nebesusigaudau ten apie tuos verslo planus ,jų reikia ar ne
×