Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

sakykit ka norit, bet bent jau as tai elgsiuos pagal savo mastysena: pirksiu kiek tik isgalesiu, nes uki kuriu cia, o kas nepirks gales uzsieny ar agrokoncerne dirbt.... zeme mat bus beverte.... CHA pamenu kai pirkau po 4.500Lt uz HA, kai durnium vadino, po 3000, 4000 Euru uz HA, irgi vadino kvaileliu. Dabar patys protezus sukande po 6000Eur uz ha moka  :eusa-clap:  zeme nesudils, nepasens ir jos nepavogs.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Musu chebra  , liuks , taciau Ukrainos zemes daugumoje dirba vakarieciai su vakarietiska technika(VAKARIECIAI VADOVAUJA)))) ir is ten gresme didziule dvelkia ))))

O siaip tai cia tema apie zemes kainas ir as jos pas save siai dienai daugiau kaip po 2000 nepirksiu

Taip cia yra esme, tik tokiu budu si salis gali sparciai vystyt ir efektyvint zemes ukio gamyba, nes pacios ekonominiai istekliai yra labai silpni :) Nezinia kaip rusijos teritorijoje reikalai siuo klausimu. Bet kuriuo atveju, manau kad ateis laikas, kai Lietuva pribres didesne dali zaliaviniu grudu perdirbti savo salyje, taip sukuriant aukstesne pridetine verte ir tiekt i rinka ne zaliava, bet vartojimo produkta ;) Manau tai butu viena is galimybiu konkuruoti su grudu auginimo gigantais :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sakykit ka norit, bet bent jau as tai elgsiuos pagal savo mastysena: pirksiu kiek tik isgalesiu, nes uki kuriu cia, o kas nepirks gales uzsieny ar agrokoncerne dirbt.... zeme mat bus beverte.... CHA pamenu kai pirkau po 4.500Lt uz HA, kai durnium vadino, po 3000, 4000 Euru uz HA, irgi vadino kvaileliu. Dabar patys protezus sukande po 6000Eur uz ha moka  :eusa-clap:  zeme nesudils, nepasens ir jos nepavogs.... 

sakai nepavogs,atėjo 1940m sovietai ir pavogė,o pačius savininkus dar į sibirą išgrūdo.Mano prosenelis daug metų amerikoje dirbo anglių kasyklose,kol nupirko mano seneliui ir jo broliui po 25ha.Senelis neilgai džiaugėsi žeme,atėjus sovietams gavo 10m lagerio,bet likimas susiklostė taip,kad iš lagerio gryžo ir sulaukęs nepriklausomybės tą žemę susigrąžino.Ją paveldėjo mano tėvas,paskui aš.Nieko mes nežinome kas bus toliau,ne veltui yra ir posakis,kad žmogus planuoja,o dievas juokiasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Musu chebra , liuks , taciau Ukrainos zemes daugumoje dirba vakarieciai su vakarietiska technika(VAKARIECIAI VADOVAUJA)))) ir is ten gresme didziule dvelkia ))))

O siaip tai cia tema apie zemes kainas ir as jos pas save siai dienai daugiau kaip po 2000 nepirksiu

Suprantama jei pas tave ten zeme kaip pas mane karjiere smelis geltonas ir žvyras tai tokio zeme neizspausi daugiau nei 2000-3000kg kazkokiu seklu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sakykit ka norit, bet bent jau as tai elgsiuos pagal savo mastysena: pirksiu kiek tik isgalesiu, nes uki kuriu cia, o kas nepirks gales uzsieny ar agrokoncerne dirbt.... zeme mat bus beverte.... CHA pamenu kai pirkau po 4.500Lt uz HA, kai durnium vadino, po 3000, 4000 Euru uz HA, irgi vadino kvaileliu. Dabar patys protezus sukande po 6000Eur uz ha moka  :eusa-clap:  zeme nesudils, nepasens ir jos nepavogs.... 

Siaip lyginti kaina skirtingomis valiutomis ir skirtingais ekonominio augimo tarpsniais nera teisinga. Uz tuos 4,5 tukst litu nupirkti daugiau galejai nei uz 4 euru. Pinigai siuo atveju naudojami mainuose vietoje tam tikros materialines vertybes. Tai tas pats kaip duonos kepala mainyti i desra, o po 5 metu uz desra jau prasyti du kepalus duonos, tik ta duona jau ne rugine :) Pinigai siuo atveju mano galva pervertinta materialine vertybe, kurios tiksli verte neaiski. Taip zeme nesudegs ir nepavogs, bet yra pati nelikvidziausia investicija. Bet is esmes 70 proc zemes isigyjama tik del to kad numalsinti galvos skausma - nuomuos savininkas kitais metais ar ne... nupirkai ir ramu, todel jei yra pinigu - ok kaina nera pats svarbiausias kriterijus, jei reikia skolintis - kaina jau pats pirmas kriterijus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal dabartine kaina musu kraste imokoms nuomos neuzteks ir reiks dadeti, bet geriau ir smagiau moketi, kai po tam tikro mokejimu laiko ta zeme nuosava paliks, o ne miescioniui moki moki ir tik pypt ir pasako kad nebenuomos.... gali but mandras ir nepirkt, ale perbrangu, bet tokie ukiai mano manymu yra laikini, nes didieji nera tokie arogantiski ir ukius plecia, to pasekoje po truputi valgydami tuos, kurie nedaro investiciju i pagrindini savo uzdarbio saltini....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal dabartine kaina musu kraste imokoms nuomos neuzteks ir reiks dadeti, bet geriau ir smagiau moketi, kai po tam tikro mokejimu laiko ta zeme nuosava paliks, o ne miescioniui moki moki ir tik pypt ir pasako kad nebenuomos.... gali but mandras ir nepirkt, ale perbrangu, bet tokie ukiai mano manymu yra laikini, nes didieji nera tokie arogantiski ir ukius plecia, to pasekoje po truputi valgydami tuos, kurie nedaro investiciju i pagrindini savo uzdarbio saltini....

taip ir yra. Kalbejau su keleis taip ir susiorentave tokia linkme. ir kolkas tai labai pastebima. Jei nepirksi neturesi. O jei liksi po kokiu 10 m su gal kokiais 20 ha nuosavos ydomu kaip seksis ukininkauti is tiek pragyventi? Jauciu keblus reikalas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Per 10 metų gal bus išvestos naujos kviečių veislės duodančios po 50t iš hektaro kur žemės 40 balų teturi. Gal 10ha plote užsiimt daržovių auginimu labiau apsimokės nei 500ha auginant grūdines kultūras. Geriau net nespėliot kas bus po 10 metų, nes net po 5 metų neaišku kokios permainos laukia  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip lyginti kaina skirtingomis valiutomis ir skirtingais ekonominio augimo tarpsniais nera teisinga. Uz tuos 4,5 tukst litu nupirkti daugiau galejai nei uz 4 euru. Pinigai siuo atveju naudojami mainuose vietoje tam tikros materialines vertybes. Tai tas pats kaip duonos kepala mainyti i desra, o po 5 metu uz desra jau prasyti du kepalus duonos, tik ta duona jau ne rugine :) Pinigai siuo atveju mano galva pervertinta materialine vertybe, kurios tiksli verte neaiski. Taip zeme nesudegs ir nepavogs, bet yra pati nelikvidziausia investicija. Bet is esmes 70 proc zemes isigyjama tik del to kad numalsinti galvos skausma - nuomuos savininkas kitais metais ar ne... nupirkai ir ramu, todel jei yra pinigu - ok kaina nera pats svarbiausias kriterijus, jei reikia skolintis - kaina jau pats pirmas kriterijus...

Teisus tik del paskutinio sakinio, visa kita belibirda. Nu gerai, kad skambetu korektiskiau, tegu tai bus niekuo neparemti teiginiai. Aisku jei gali skaiciais irodyt ...prasau, popieriaus cia daug. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sakai nepavogs,atėjo 1940m sovietai ir pavogė,o pačius savininkus dar į sibirą išgrūdo.Mano prosenelis daug metų amerikoje dirbo anglių kasyklose,kol nupirko mano seneliui ir jo broliui po 25ha.Senelis neilgai džiaugėsi žeme,atėjus sovietams gavo 10m lagerio,bet likimas susiklostė taip,kad iš lagerio gryžo ir sulaukęs nepriklausomybės tą žemę susigrąžino.Ją paveldėjo mano tėvas,paskui aš.Nieko mes nežinome kas bus toliau,ne veltui yra ir posakis,kad žmogus planuoja,o dievas juokiasi.

ziurek tik kad tavo karviu neisvestu... :icon-wink:  jei visi zinotume kas ateity bus daug ko nedarytume, pries griunant pagalve pasidetume... dirbant reikia ziureti ir i prieki, o ne gyventi siandiena. kas is tuos nuomojamos, jei viena diena gali likt tik ant nuosavos? uzteks pragyvent? nemanau, todel ir plesomes visi :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...