Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

kazkaip gerom kainom jus cia perkat as siemet pirkau 4,7 ha nasumas 52 po 5200 bet ten jai kitas butu nupirkes tai ilindes i gabala viena kur 24ha zemes mano dirbamos

Prieš pora metų, panaši situacija pas mane buvo, aš naudojaus (tik be sutarties) su kaimynu peršnekėjom, kad nekištų kojos, ir nupirkom 6ha po 3000, o aplink mano 18 ha. Jo greta irgi panašei. Tai čia buvo jau nepigei. Ir aplamai bazinis "paketas" nuosavos žemės yra, tai kas brangiau nei 3k eur/ha ir nesidraskom. O kiek pastebejau brangesni sklypai netaip greit ir parsiduoda.. bet aišku visokių situacijų būna.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš pora metų, panaši situacija pas mane buvo, aš naudojaus (tik be sutarties) su kaimynu peršnekėjom, kad nekištų kojos, ir nupirkom 6ha po 3000, o aplink mano 18 ha. Jo greta irgi panašei. Tai čia buvo jau nepigei. Ir aplamai bazinis "paketas" nuosavos žemės yra, tai kas brangiau nei 3k eur/ha ir nesidraskom. O kiek pastebejau brangesni sklypai netaip greit ir parsiduoda.. bet aišku visokių situacijų būna.

gerai kad kaimynai pas jus zodzio laikosi pas mane tai yra kaimynelis kur zemiu visada jam truksta o javu nespeja net nupurksti vienos zoles, zirnius isvis uzare siemet, atejas i akis sako as nelysiu kur tu zemes dirbi o apsisukes gaudosi zemiu savininkus ir kaulina jam kad nuomotu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai kad kaimynai pas jus zodzio laikosi pas mane tai yra kaimynelis kur zemiu visada jam truksta o javu nespeja net nupurksti vienos zoles, zirnius isvis uzare siemet, atejas i akis sako as nelysiu kur tu zemes dirbi o apsisukes gaudosi zemiu savininkus ir kaulina jam kad nuomotu.

Tai tokie suskiai ne prie taves vieno gyvena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad ne ka daugiau pasiulo o apgauna tuos nuomuotojus, o tie sutarties nepasiskaito, finale gauna dvigubai maziau nei gavo angsciau. Yra tokiu kur stambus ukiai meluoje kad vaikai serga mamos tevai ar lb nesiseka, neturi pinigu, o zemes perka technikas taip pat, kaip tiem zmonem ybure tai netas zodis, daug varijentu yra... žemo lygio tikrai morale ju kad ir stambus bet zemo lygio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia laukiniai vakarai del tu zemiu, nereikia kalbeti koks as geras, as nelendu, is kaimynu neatimineju. Jei tik turim proga visi griebiam neziuredami.

cia kalba tik tie kurie neturi pinigu ,todel as ir geras ,o kas turi pinigu ,jiems nuomone dzin ,galetu ir is po koju zeme istrauktu,bet pas mus kai tiek praso ,ziuri issizioje ir turintis pinigu  ,vienas kaimynas milijionierius tik uzvakar baige kasti bulves

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavau laiška siulo šalia pirkti 0,90a.žemes kaina 800 žeme daug metu nedirbama vietomis jau krumai želia yra ir šlapesniu vietu kaip manot apie kaina

Jei jau gavai laiska is NZT tai didele tikimybe kad pirkejas ir pardavejas jau seniai susitare ir like tik formalumai. Vienas is ju: laisku siuntinejimas gretimu sklypu savininkams.

Pirmas tavo zingsnis - susirast savininka ir issiaiskint kaip kas. Jei jis turi pirkeja ir nori jam o ne tau parduot - ras budu kaip tai padaryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau gavai laiska is NZT tai didele tikimybe kad pirkejas ir pardavejas jau seniai susitare ir like tik formalumai. Vienas is ju: laisku siuntinejimas gretimu sklypu savininkams.

Pirmas tavo zingsnis - susirast savininka ir issiaiskint kaip kas. Jei jis turi pirkeja ir nori jam o ne tau parduot - ras budu kaip tai padaryt.

Kiek zinau pirkejo nera nes zeme apleista is vienos puses kanaliukas is kitos mano
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O susumavus viską mat tai nesuprantama kodėl visi plėšosi dėl tos žemės. Su dabartine jos kaina, ir prisimenant kad neužilgo 2020 metai, kur labi neaišku kai bus su išmokom, tai žemės pirkti nebeverta. Aišku jeigu turit laisvų pinigų kitas reikalas, bet į skolą tikrai ne.

kažin ar ta ES beišliks,užteks Prancūzijoje,Vokietijoje,Olandijoje rinkimus laimėt euroskeptikams ir sojūzo nebėra,o sykiu ir išmokų,tada ir žemė paliks grybo vietoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau gavai laiska is NZT tai didele tikimybe kad pirkejas ir pardavejas jau seniai susitare ir like tik formalumai. Vienas is ju: laisku siuntinejimas gretimu sklypu savininkams.

Pirmas tavo zingsnis - susirast savininka ir issiaiskint kaip kas. Jei jis turi pirkeja ir nori jam o ne tau parduot - ras budu kaip tai padaryt.

Na siandien susisiekiau su savininke sako pirkejo neturi ir dar zada nuleisti iki 750
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...