Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

vą ir pagyvinau temą,kuri ilgai buvo nejudinama.Šyvakar buvau garantuotas,kad po mano posto tuoj pasipils priekaištai ir atspėjau,tik negalvokit,kad čia noriu erzeliotis,aš pasakiau tik tą ką perskaičiau ir išreiškiau savo mintis,kurios daugeliui laaaaaabai nepatinka,o dabar labanakt,šyvakarą daugiau nebeerzinsiu,paskui nebeužmigsit galvodami apie savo brangiausią turtą-ŽEMĘ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 minutes ago, Biesas said:

Gera Žilvi perspektyva, oij gera. Aš žmogus - apdairus. Paklausau ką kalba kiti ir padarau. va Karvė tuoj bus metai, kaip forume tuos matmenis 1x2 visiems matuoja. O kitą vertus ką daryti tiems kurie ugniai ar dūmams alergiški.  O mirti vis tiek norės. O pas mane ten ekologiškas smėlis, yra ir vegetarams sklypeliai.

p.s. beje ir katilinę turiu pastatęs .... kietas kūras, skystas, grūdais, mėsa......

Tai taip is karto reikejo ir sakyt kad pas tave visas paslaugu kompletas ir dar plius EKO. Visai kita kalba tada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 minutes ago, Karve said:

vą ir pagyvinau temą,kuri ilgai buvo nejudinama.Šyvakar buvau garantuotas,kad po mano posto tuoj pasipils priekaištai ir atspėjau,tik negalvokit,kad čia noriu erzeliotis,aš pasakiau tik tą ką perskaičiau ir išreiškiau savo mintis,kurios daugeliui laaaaaabai nepatinka,o dabar labanakt,šyvakarą daugiau nebeerzinsiu,paskui nebeužmigsit galvodami apie savo brangiausią turtą-ŽEMĘ.

Tu manau ta daugeli erzintum tada jei tos kainos butu jau nukritusios. Kolkas taip nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinant Lietuvos demografinę sudėtį, ypač provincijoje, investicijos į ritualinių paslaugų, kremavimo ir privačių kapinių verslą išliks patrauklios bent porą dešimtmečių! Stiprus imigrantų potraukis tvarkytis dantis ir kitas sveikatos negandas Lietuvoje leidžia prognuozuoti jog ir ritualines paslaugas jie iš anksto rezervuos čia. Tai šią verslo sritį daro ypač patrauklia ir stabilia beveik neribotam laikui!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

32 minutes ago, ludditas said:

Žinant Lietuvos demografinę sudėtį, ypač provincijoje, investicijos į ritualinių paslaugų, kremavimo ir privačių kapinių verslą išliks patrauklios bent porą dešimtmečių! Stiprus imigrantų potraukis tvarkytis dantis ir kitas sveikatos negandas Lietuvoje leidžia prognuozuoti jog ir ritualines paslaugas jie iš anksto rezervuos čia. Tai šią verslo sritį daro ypač patrauklia ir stabilia beveik neribotam laikui!

... patrauklu kol amerikonai su valstiečių laikraščiu neatėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip jai nepastebejot karve yra atsargus zmogelis pastebintis ivairias rizikas, taciau cia daugelis kaimo pacanu pradeje vaidinti vos ne zemes rinkos ekspertus ir tu riziku niekaip nenori pastebet, nes tiki tuo kuo nori tiket. Leiskit primit, 2007 net ir valytojos taip pat snekejo apie butus, kad reikia imti paskolas kadangi butas ryt jau kainuos 30% brangiau... o kada tas pasibels i zemes rinka niekas negali zinoti. Galiu pasakyti tik viena, jei grius ES paramu sistema, kas jau kas bet mes is to greiciausiai paskutiniai sajungoje nukentesim kartu su rumunija. Labiau bijoti reikia Amerikos, Rusijos ar Kinijos renesanso derlingoje ir daug produktyvesneje Pietryciu zemeje. Viso to pasekme grudus vos ne veltui atiduot reiktu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kaip Pacanas, galiu pasakyt, kad reikia sugebėti atskirti razinkas nuo vynuogių.

Ir šiaip ši tema daugiau žalinga visų ūkininkų atžvilgiu nei atnešanti naudos. Ir svarbiausia yra visiškai niekieno reikalas kodėl aš perku žemę o Karvė neperka. Tai du skirtingi ūkiai. Ir tai kiekvieno asmeninis reikalas. taip pat kiekvienas skirtingai supranta investicijas, pridėtinę bei likutinę vertę, kapitalo grąža. Net jei UA užvers pasaulį kviečiais ir žlugs ES, kaip manote kas labiau praras vertę eurai gauti už parduotą ūkį ar gautas santaupas ar žemė? Kaip gerai kažkuris rašė, kad viskas vystosi ciklais. Turi žemę - turi kapitalą. O pinigai savo vertę išlaiko tik vieną dieną. Bet šiuo atveju yra teisūs visi.

p.s. kas liečia UA. Ten jau daugiau nei penkiolika metų dirba prancūzai, olandai, vokiečiai, amerikiečiai, australai, lietuviai ir kas tik netingi. ir kol kas per tiek metų nepradėjo tekėti Europos gatvėmis kviečių upės.

Mums reikia daugiau analitinio mąstymo ir santūrumo, nuoseklumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 valandas ago , Biesas said:

Aš kaip Pacanas, galiu pasakyt, kad reikia sugebėti atskirti razinkas nuo vynuogių.

Ir šiaip ši tema daugiau žalinga visų ūkininkų atžvilgiu nei atnešanti naudos. Ir svarbiausia yra visiškai niekieno reikalas kodėl aš perku žemę o Karvė neperka. Tai du skirtingi ūkiai. Ir tai kiekvieno asmeninis reikalas. taip pat kiekvienas skirtingai supranta investicijas, pridėtinę bei likutinę vertę, kapitalo grąža. Net jei UA užvers pasaulį kviečiais ir žlugs ES, kaip manote kas labiau praras vertę eurai gauti už parduotą ūkį ar gautas santaupas ar žemė? Kaip gerai kažkuris rašė, kad viskas vystosi ciklais. Turi žemę - turi kapitalą. O pinigai savo vertę išlaiko tik vieną dieną. Bet šiuo atveju yra teisūs visi.

p.s. kas liečia UA. Ten jau daugiau nei penkiolika metų dirba prancūzai, olandai, vokiečiai, amerikiečiai, australai, lietuviai ir kas tik netingi. ir kol kas per tiek metų nepradėjo tekėti Europos gatvėmis kviečių upės.

Mums reikia daugiau analitinio mąstymo ir santūrumo, nuoseklumo.

pamatysi kaip pradės tekėt tos grūdų upės,bet tu to labiausiai bijai ir todėl visą tai neigi,bet žinok filosofe,kad ne nuo mūsų tai priklauso,dar kartą sakau paimk padidinamajį stiklą ir pažiūrėk pasaulio žemėlapyje kur yra Lietuva.Net stebiuosi kaip sujudinau širšių lizdą,o taip ilgai buvo tylu,ramu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7 valandas ago , gerasukis said:

Siaip jai nepastebejot karve yra atsargus zmogelis pastebintis ivairias rizikas, taciau cia daugelis kaimo pacanu pradeje vaidinti vos ne zemes rinkos ekspertus ir tu riziku niekaip nenori pastebet, nes tiki tuo kuo nori tiket. Leiskit primit, 2007 net ir valytojos taip pat snekejo apie butus, kad reikia imti paskolas kadangi butas ryt jau kainuos 30% brangiau... o kada tas pasibels i zemes rinka niekas negali zinoti. Galiu pasakyti tik viena, jei grius ES paramu sistema, kas jau kas bet mes is to greiciausiai paskutiniai sajungoje nukentesim kartu su rumunija. Labiau bijoti reikia Amerikos, Rusijos ar Kinijos renesanso derlingoje ir daug produktyvesneje Pietryciu zemeje. Viso to pasekme grudus vos ne veltui atiduot reiktu.

taip,aš esu atsargus,nes jau ne vieną kartą teko nusvilt nagus per patiklumą.Prisimenu prieš kelioliką metų kai buvo prasti reikalai pienininkystėje pradėjo visažiniai agituot apie alternatyvius verslus kaime,pradėjo labai propaguot avių auginimą.Užkibau ant to kabliuko ir teko po kelių metų avis parduot pusvelčiui.Paskui propagavo mėsinių galvijų auginimą,pradėjau pienines karves sėklint su mėsiniais buliais ir ko pasekoje po kelių metų iš mišrūnių karvių pieno mažai,o bulius teko pardavinėt už savikainą,vėl teko kelis metus dirbt ant nulio kol atstačiau pienines karves.Teko apturėt nuostolių su pieno kvotom,jas pirkau ir paleidau pinigus vėjais,o kaip buvo triūbijama,kad kvotos bus didžiulis turtas.Prisiminkit koks buvo ažiotažas dėl juodųjų serbentų,stručių auginimo,ir koks rezultatas dabar.Man juokas ima iš EKSPERTŲ kurie teigia,kad žemės kaina tik didės,pateikia palyginimus apie Olandiją,sako ten ha kainuoja 100000eurų,valio kai jos kaina pasieks bent  pusę Olandijos kainos tada aš savo 30ha parduosiu,pasiimsiu pusantro limono ir kam man beūkininkaut,manau kad daugelis taip padarytų,tik įdomu kas tada ją bepirktų ir beūkininkautų.Vienu žodžiu baikit nusišnekėt,nes tuose jūsų kliedesiuose nėra jokios logikos,nes pinigus į žemę investuoji tam,kad po kurio laiko gautum gražą,o ne tam,kad pasirodyt kietam.Gerai prisimenu kaip per NT kainų burbulą  žmonės ėmė paskolas ir pirko butus,kiti net po kelius,nes manė,kad vėliau labai uždirbs,tad tas dabartinis žemės kainų burbulas man labai primena buvusįjį.Užtenka tik Ukrainai užversti europą pigiais grūdais ir žemė paliks grybo vietoj,nes niekas į nuostolį ilgai nedirbs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai zemes kaina yra tiek kiek sugebi is jos isspausti, todel jusu sita "maikiu plesymo" akcija prie bendro sutarimo neprives. Vienas gali moketi kad ir 8000 uz ha nes jis tiek isspaus is tos zemes, kitas tik 2000 sukrapstys. Visokio plauko korporacijos ir transgalaktines jungtys mokes tiek kiek jiems bus pelninga, JIE tai ne MES,  kai kartais sumoki dvigubai, nes tas hektariukas prie sklypo sliejasi ar netoli darzines. O kiek ta kaina bus priklausys kokiais "tugrikais" mokes ir kiek tie "tugrikai" bus verti.

Beje tulpes pabrango trigubai - cia del to kad olandijoj zeme pabrango? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , Karve said:

taip,aš esu atsargus,nes jau ne vieną kartą teko nusvilt nagus per patiklumą.Prisimenu prieš kelioliką metų kai buvo prasti reikalai pienininkystėje pradėjo visažiniai agituot apie alternatyvius verslus kaime,pradėjo labai propaguot avių auginimą.Užkibau ant to kabliuko ir teko po kelių metų avis parduot pusvelčiui.Paskui propagavo mėsinių galvijų auginimą,pradėjau pienines karves sėklint su mėsiniais buliais ir ko pasekoje po kelių metų iš mišrūnių karvių pieno mažai,o bulius teko pardavinėt už savikainą,vėl teko kelis metus dirbt ant nulio kol atstačiau pienines karves.Teko apturėt nuostolių su pieno kvotom,jas pirkau ir paleidau pinigus vėjais,o kaip buvo triūbijama,kad kvotos bus didžiulis turtas.Prisiminkit koks buvo ažiotažas dėl juodųjų serbentų,stručių auginimo,ir koks rezultatas dabar.Man juokas ima iš EKSPERTŲ kurie teigia,kad žemės kaina tik didės,pateikia palyginimus apie Olandiją,sako ten ha kainuoja 100000eurų,valio kai jos kaina pasieks bent  pusę Olandijos kainos tada aš savo 30ha parduosiu,pasiimsiu pusantro limono ir kam man beūkininkaut,manau kad daugelis taip padarytų,tik įdomu kas tada ją bepirktų ir beūkininkautų.Vienu žodžiu baikit nusišnekėt,nes tuose jūsų kliedesiuose nėra jokios logikos,nes pinigus į žemę investuoji tam,kad po kurio laiko gautum gražą,o ne tam,kad pasirodyt kietam.Gerai prisimenu kaip per NT kainų burbulą  žmonės ėmė paskolas ir pirko butus,kiti net po kelius,nes manė,kad vėliau labai uždirbs,tad tas dabartinis žemės kainų burbulas man labai primena buvusįjį.Užtenka tik Ukrainai užversti europą pigiais grūdais ir žemė paliks grybo vietoj,nes niekas į nuostolį ilgai nedirbs.

Nusibodai. Amerikonai tai durni visai kad perka zemes nes grudai bus pigus tai jiem vien nuostolis. Uzsikabliaves ant kai kuriu sakiniu kitu net nematai. O kas bus jei to straipsnio rasytojai visaziniai pasirodys esantys tokie patys kaip tie kurie tave neteisingai paprotino pried keliolika metu? Zodziu mastykim savo galva. Darykim kaip atrodo patiems protingiau. Neklausykim ukio sprendimuose jau ne karta klydusio ukininko minciu.

Idomu kokios kainos zemes ukrainoj?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 minutes ago, Zilvis55 said:

Nusibodai. Amerikonai tai durni visai kad perka zemes nes grudai bus pigus tai jiem vien nuostolis. Uzsikabliaves ant kai kuriu sakiniu kitu net nematai. O kas bus jei to straipsnio rasytojai visaziniai pasirodys esantys tokie patys kaip tie kurie tave neteisingai paprotino pried keliolika metu? Zodziu mastykim savo galva. Darykim kaip atrodo patiems protingiau. Neklausykim ukio sprendimuose jau ne karta klydusio ukininko minciu.

Idomu kokios kainos zemes ukrainoj?

Taip idomu kokios kainos ir po kiek jie savo grudus parduoda ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 minutes ago, Andrew said:

Taip idomu kokios kainos ir po kiek jie savo grudus parduoda ?

Speju kad grudu kainos tai plius minus tokios pacios. Zeme tikriausia pigesne per pus. Nezinia kaip su ismokomis ar kitokiu remimu. O ta grudu kainu minimali riba kuria perzengus dirbtum i nuostoli nemanau kad bus labai zemesne nei LT ukiuose.  Neaiskus ir tu kompaniju planai. Gal galvoja pabrangus naftai koki etanoli ar dar kazka gamint is grudu. Skirtumu savikainoj tarp ukrainos ir lt ukiu labai didelio manau nera. Na gal kas papasakos kaip ten is tikro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai kažkaip nei šilta nei šalta, jei kiti prisipirko brangių žemių, nevadinu nei durnais, nei protingais. Kiekvienas ūkis yra skirtingas ir pats priima sprendimus. O ar bus tvanas, parodys laikas.

Apie pasaulio pabaigą ar dar kokias kataklizmas spauda mirga marga, na aišku tik ne valstiečių laikraštis. Tikimybė ta pati, ar nukristi meteorui ar ateiti rusui. Tik kažkodėl jaučiu kad karvė bunkerio neturi, reiškia tam nesiruošia, tik pliauškia ir tiek, ir stebisi kad šaršalyną užsuka.

Ir reikia nepamiršti, kad žemės ūkio produkcijos, berods iki 2050metų, poreikis išaugs 50proc. Tai iš kur tos produkcijos atsiras, nei aš, nei Zilvis, nei koks voras, nepradės iš ha kult po 30tonų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia kaip karve raso apie butus, ju burbula, as tais laikais surizikavau ir emiau paskola, nors daug skeptiku buvo, kad cia klaida darau, tai atsimenu nupirkau vln buta uz 110k lt, dabar vartau skelbimus, ta buta galeciau parduot uz maziausiai 55k eur, tai manau kas kokiu laiku speja nusipirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 valandas ago , Juozukas said:

Cia kaip karve raso apie butus, ju burbula, as tais laikais surizikavau ir emiau paskola, nors daug skeptiku buvo, kad cia klaida darau, tai atsimenu nupirkau vln buta uz 110k lt, dabar vartau skelbimus, ta buta galeciau parduot uz maziausiai 55k eur, tai manau kas kokiu laiku speja nusipirkt.

Juozuk nelaikyk kitų durniais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kada sekantis temos pagyvinimas? Kitam kartui popkorno pasiruošiu :D 

Siūlau paskaityt pirmą temos puslapį, o geresnius sakinius copy/paste į paskutinį (tik skaičius pakeist reiks) :D 

Pavyzdys : " pas mus suvalkijoj kainos kolkas kosmines hektaro be 10000lt nenuperki :o ". Esminė vieta paryškinta, tekstas neredaguotas.

Neišmeskit alaus, nepasprinkit popkornu. Iki kito pagyvinimo. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 valandas ago , Karve said:

Man juokas ima iš EKSPERTŲ kurie teigia,kad žemės kaina tik didės,pateikia palyginimus apie Olandiją,sako ten ha kainuoja 100000eurų,valio kai jos kaina pasieks bent  pusę Olandijos kainos tada aš savo 30ha parduosiu,pasiimsiu pusantro limono ir kam man beūkininkaut,manau kad daugelis taip padarytų,tik įdomu kas tada ją bepirktų ir beūkininkautų.Vienu žodžiu baikit nusišnekėt,nes tuose jūsų kliedesiuose nėra jokios logikos,nes pinigus į žemę investuoji tam,kad po kurio laiko gautum gražą,o ne tam,kad pasirodyt kietam.Gerai prisimenu kaip per NT kainų burbulą  žmonės ėmė paskolas ir pirko butus,kiti net po kelius,nes manė,kad vėliau labai uždirbs,tad tas dabartinis žemės kainų burbulas man labai primena buvusįjį.Užtenka tik Ukrainai užversti europą pigiais grūdais ir žemė paliks grybo vietoj,nes niekas į nuostolį ilgai nedirbs.

Ta sklypelį https://www.aruodas.lt/sklypai-radviliskyje-m-mazvydo-g-parduodamas-87ha-zemes-sklypas-radviliskio-11-743705/  prieš du metus derinau po 4,5 tūkstančiu nauju lietuvišku už ha. Bet kadangi toks lengvas palangos smėliukas pasakiau nafik o ir šeimininkas jojo pasakė nafik jei tiek negaunu. Šiandien savininkas pakeitė sklypo paskirti padalino sklypa arais ir jau 1 ha kaina dabar atrodo kosminė bet kosmosas šiam momente yra tame kad jis parduodamas ši sklypa visa tik puse kainos prašo šiandien negu kad pardavinėtu po viena suskaiditais sklypeliais.Aišku tai darbas nelengvas ir tiek sklypu greitai parduoti ne įmanoma  tokiame užkampyje bet faktas lieka faktu aš šio sklypo nedirbu jau.Ir man belieka dairytis prie gerasukis dirbamos žemės nes jis teigė kad ten yra pigiausia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bepigu kitiem šnekėti, kai viską gavę arba nuderinę iš kolūkio. Žinai, jei bapkių būtų kalnai ir aš pirkčiau visas iš eilės žemes iš kosmonautų, nes o kaip gi kitaip pinigus išleisti? O dabar žmonės galvoja ar tikrai verta. Ir nesilyginkim žemėm, nes NT kaina priklauso tik nuo trijų faktorių - vietos, vietos ir dar kartą vietos. Kas iš to, kad kažkokioje tundroje turėsi raudono molio, jei aplinkui nebus stambių ūkių, nebus kas ir mokės gerą kainą. O pas mus kainos nėra, nes aplinkui smulkūs ūkiai su smulkiais sklypais, stambesni ūkiai nelenda net ir aš nebeimu mažesnių sklypų nei 2-3 ha., nebent po nosim ar susijungia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...