Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

15 minutes ago, kaimovaikas said:

už ka tavo manymu yra moket 300 eur/ha? 

 

cia moka jauneji ukininkai kure yra paseme paramu ir ispareigoje didinti zemies sklypus o zemies tai  niera laisvos tai ir lipa per galva moka tokius piningus nesvarbu kad niekas neiseina bet jie prispausti o jei neivykdysi reikalavima reikes grazinti parama

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 valandas ago , Vaivada said:

Taip, ūkininkas turi būti pririštas prie ūkio, nenorite - kooperuokitės, nenorite - galvokite apie partnerystės registravimą, arba atgal ūkininkas tėvynėn. Manau, kad dar reikia palaukti ir pamatysime, pagal kokius reikalavimus, standartus bus tikrinami ūkiai. Bent man nusispjauti kaip tai bus sutvarkyta, svarbu, kad būtų tokia tvarka ir jos tęstinumas - viskas. Aš nežinau kas ten pas jus per sofos ūkininkai, bet pas mus užtenka, kad žinia pasklistų ir žemę jie mielai išnuomos, net nekyla žmonėms jokių minčių kaip apgauti, išsisukti ir gauti išmokas. Šiandien skambinau vienam UAB, kuris žemės turi visoje Lietuvoje, net ir tas jau suvokia, kad šiais metais jokių išmokų negaus, kad teks laukti kitų metų, tad pasiūlė bendradarbiauti, bus matyt kokiomis sąlygomis. Jeigu net įmonės pasiduoda - aš nebeturiu dėl ko kritikuoti, ar verkšlenti, nes tai veikia, reikia tik išlaikyti reformą ir jos tęstinumą.

Kodel ukininkas turi buti priristas prie zemes as pavyzdziui turiu mesiniu galviju uki dirbu NOK  sejos sienapjutes metu gryztu apseju susienauju kai manes nera sunus pavaduoja  koks tikslas veltui laika leisti  tamstos neteisingas mastymas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15 minutes ago, virgis807 said:

Kodel ukininkas turi buti priristas prie zemes as pavyzdziui turiu mesiniu galviju uki dirbu NOK  sejos sienapjutes metu gryztu apseju susienauju kai manes nera sunus pavaduoja  koks tikslas veltui laika leisti  tamstos neteisingas mastymas 

Dar Vaivada garsiai pagalvok, kuo tu būsi geresnis žemei už tą UAB gavęs su sąlygomis naudotis dalimi jų žemių? Tu tik jiems padėsi, jų bendradarbiavimo sąlygas anksčiau laiko galiu pasakyt, ne pirmi metai tai daro. Tie vyrai skaičiuoja pinigus be sentimentų. ir sofinių naikinimas čia ne prie ko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2‎/‎14‎/‎2017 at 22:24, Karve said:

neparduodu todėl,kad didžiają dalį paveldėjau iš tėvo,o nedidelę dalį pirkau po 7000lt-ha,todėl aš neturiu ko prarast.

Dar prie visos savo rasliavos keli puslapiai atgal kazkaip pamirsai paminet kad tavo zeme tinkama tik pievom ir ganyklom.

Kai pats moki uz tokia zeme (issivaizduoju nasumo balas apie 30 ir maziau) 2000Eur - tai normalu ir tu neturi ko prarast.

Kai kiti moka dvigubai ar dar daugiau uz zenkliai daugiau pelno per metus generuojancia zeme tinkama ne tik pievai bet ir normaliaim derliui gaut su nasumais 45 ir I virsu - tai jie paskutiniai debilai pagal tave.

 

P.S Cia citata is tavo dejoniu kitoj temoj: "Anksčiau sėdavau po 15-20ha,kiek reikėdavo prasiknist,o naudos jokios,nes žemės prastos,tinkamos tik pievom ir ganyklom"

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Zilvis55 said:

Dar prie visos savo rasliavos keli puslapiai atgal kazkaip pamirsai paminet kad tavo zeme tinkama tik pievom ir ganyklom.

Kai pats moki uz tokia zeme (issivaizduoju nasumo balas apie 30 ir maziau) 2000Eur - tai normalu ir tu neturi ko prarast.

Kai kiti moka dvigubai ar dar daugiau uz zenkliai daugiau pelno per metus generuojancia zeme tinkama ne tik pievai bet ir normaliaim derliui gaut su nasumais 45 ir I virsu - tai jie paskutiniai debilai pagal tave.

 

P.S Cia citata is tavo dejoniu kitoj temoj: "Anksčiau sėdavau po 15-20ha,kiek reikėdavo prasiknist,o naudos jokios,nes žemės prastos,tinkamos tik pievom ir ganyklom"

 

kur aš pasakiau,kad jie paskutiniai debilai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 minutes ago, Karve said:

kur aš pasakiau,kad jie paskutiniai debilai?

kazkodel taip ir pamaniau kad butent ties sita vieta mano pranesimo uzsikabinsi. O likusias mintis ignoruosi.

 

 

Na o jei jau taip svarbu kaip buvo tiksliai rašyta tai tikrai suklydau, paskutiniais debilais nevadinai, Vadinai "Ekspertais". Na o save vadinai "Šudu"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Zilvis55 said:

kazkodel taip ir pamaniau kad butent ties sita vieta mano pranesimo uzsikabinsi. O likusias mintis ignoruosi.

 

 

Na o jei jau taip svarbu kaip buvo tiksliai rašyta tai tikrai suklydau, paskutiniais debilais nevadinai, Vadinai "Ekspertais". Na o save vadinai "Šudu"

neignoruosiu,pasakysiu daugiau-šiandieniniame Lietuvos ryte skaičiau straipsnį  ūkininkams Lietuva-mažų mokesčių rojus.Ten sakoma,kad ūkininkai juokingai mažai sumoka mokesčių,juk ir Skvernelis tą patį sakė ir ką tai rodo?,ogi tai,kad neužilgo mokėsim 15proc. kaip ir visi verslininka.Toliau dar gražiau-nebeaiškios perspektyvos su ES parama,jeigu ji ir išliks tai sumažėjusi,grūdų atsargos pasaulyje perteklinės,į europinę rinką veržiasi ukraina su savo pigiais grūdais,pieno kainos vėl krinta.....nesuprantu iš kur jūsų tas optimizmas,iš kur jūs suprantat,kad žemės kaina kils iki begalybės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

50 minutes ago, Karve said:

neignoruosiu,pasakysiu daugiau-šiandieniniame Lietuvos ryte skaičiau straipsnį  ūkininkams Lietuva-mažų mokesčių rojus.Ten sakoma,kad ūkininkai juokingai mažai sumoka mokesčių,juk ir Skvernelis tą patį sakė ir ką tai rodo?,ogi tai,kad neužilgo mokėsim 15proc. kaip ir visi verslininka.Toliau dar gražiau-nebeaiškios perspektyvos su ES parama,jeigu ji ir išliks tai sumažėjusi,grūdų atsargos pasaulyje perteklinės,į europinę rinką veržiasi ukraina su savo pigiais grūdais,pieno kainos vėl krinta.....nesuprantu iš kur jūsų tas optimizmas,iš kur jūs suprantat,kad žemės kaina kils iki begalybės.

Nu supratau. Gerai. Priteršėm gerokai tema. Gana jau. Tai dbr jei i tema tai tu moki 2000eur uz prasta zeme. Pas mane kaina mazdaug iki 4000 uz vidutine 45 balu zeme. Jei plotas mazas ar neparankus 4000 nieks nemoka. Pardavinejo priesmeli su 28 balais berods, norinciu neatsirado uz 2500. Konkurencija aplink maza. Zemes pasiula irgi menka. Ilgalaike perspektyva tokiu investiciju neaiski, trumpalaike (1-5 metams) manau gera. Pasidejus indeli negauni nieko, o normali zeme generuoja pelna. Jei nera atliekamu pinigu tada šiektiek kita kalba. Nors aš dar ir už tai kad ūkininkai investuotų ne tik į žemes bet ir kitas sferas. Nekilnojamas turtas, su žemės ūkiu nesusiję verslai. Taip išskaidoma rizika. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Zilvis55 said:

Nu supratau. Gerai. Priteršėm gerokai tema. Gana jau. Tai dbr jei i tema tai tu moki 2000eur uz prasta zeme. Pas mane kaina mazdaug iki 4000 uz vidutine 45 balu zeme. Jei plotas mazas ar neparankus 4000 nieks nemoka. Pardavinejo priesmeli su 28 balais berods, norinciu neatsirado uz 2500. Konkurencija aplink maza. Zemes pasiula irgi menka. Ilgalaike perspektyva tokiu investiciju neaiski, trumpalaike (1-5 metams) manau gera. Pasidejus indeli negauni nieko, o normali zeme generuoja pelna. Jei nera atliekamu pinigu tada šiektiek kita kalba. Nors aš dar ir už tai kad ūkininkai investuotų ne tik į žemes bet ir kitas sferas. Nekilnojamas turtas, su žemės ūkiu nesusiję verslai. Taip išskaidoma rizika. 

sutinku su tavim,bet kaip suprast kai ūkininkas ima paskolą pirkt žemei,pažystu vieną tokį kuris prieš kelis metus kai žemės kaina buvo apie 4000lt už ha,konkuruodamas su kitu ją užkėlė iki 7000lt ir po šia diena neišbrenda iš skolų.Aš esu už tai,kai viskas daroma proto ribose,bet čia kiekvieno reikalas,aš tik išreiškiu savo nuomonę kuri nebūtinai turi sutapti su kitų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

32 minutes ago, Karve said:

sutinku su tavim,bet kaip suprast kai ūkininkas ima paskolą pirkt žemei,pažystu vieną tokį kuris prieš kelis metus kai žemės kaina buvo apie 4000lt už ha,konkuruodamas su kitu ją užkėlė iki 7000lt ir po šia diena neišbrenda iš skolų.Aš esu už tai,kai viskas daroma proto ribose,bet čia kiekvieno reikalas,aš tik išreiškiu savo nuomonę kuri nebūtinai turi sutapti su kitų.

Tavo pavyzdyje truksta kiek ta zeme verta dbr. Jei 2000 eur tada jo investicija kolkas nelabai sekminga. Aisku gauna išmokas, pelną, bet kartu moka ir palūkanas. Nežinia kokia ta situacija, bet jei tai yra jam reikšmingo dydžio plotas jis tuo pačiu nusipirko ir užtikrintumą del ateities.

Na o jei ta žemė verta dbr 3000 eur? Tada jis įžvalgus investuotojas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Karve said:

neignoruosiu,pasakysiu daugiau-šiandieniniame Lietuvos ryte skaičiau straipsnį  ūkininkams Lietuva-mažų mokesčių rojus.Ten sakoma,kad ūkininkai juokingai mažai sumoka mokesčių,juk ir Skvernelis tą patį sakė ir ką tai rodo?,ogi tai,kad neužilgo mokėsim 15proc. kaip ir visi verslininka.Toliau dar gražiau-nebeaiškios perspektyvos su ES parama,jeigu ji ir išliks tai sumažėjusi,grūdų atsargos pasaulyje perteklinės,į europinę rinką veržiasi ukraina su savo pigiais grūdais,pieno kainos vėl krinta.....nesuprantu iš kur jūsų tas optimizmas,iš kur jūs suprantat,kad žemės kaina kils iki begalybės.

O kiek dabar mokesciu moki pats? Pelno? Nera svarbu koks mokestinis procentas, svarbu kiek sumakama fiziskai. Svarbu yra ir tai kad puse rekianciu kad VALDZIA VAGIA, patys daro bizniukus, suka saibas (ir pan. pagal ju paniatkes) bet mokescius slepia ir JU NEMOKA. Ir jiems giliai pofik tas procentas ar jis 5 ar 15.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 valandas ago , Karve said:

neignoruosiu,pasakysiu daugiau-šiandieniniame Lietuvos ryte skaičiau straipsnį  ūkininkams Lietuva-mažų mokesčių rojus.Ten sakoma,kad ūkininkai juokingai mažai sumoka mokesčių,juk ir Skvernelis tą patį sakė ir ką tai rodo?,ogi tai,kad neužilgo mokėsim 15proc. kaip ir visi verslininka.Toliau dar gražiau-nebeaiškios perspektyvos su ES parama,jeigu ji ir išliks tai sumažėjusi,grūdų atsargos pasaulyje perteklinės,į europinę rinką veržiasi ukraina su savo pigiais grūdais,pieno kainos vėl krinta.....nesuprantu iš kur jūsų tas optimizmas,iš kur jūs suprantat,kad žemės kaina kils iki begalybės.

Nenoriu kiršinti bet suvienodinimas turi būti aišku nebūtinai didejimo linkme bet šiandien ž.ū.b.ai senai moka 15proc.kaip ir akcines bendrovės užsiimancios žemės  ūkio veikla.tai kodel ūkininkai yra išskirtiniai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 minutes ago, grazbek said:

Nenoriu kiršinti bet suvienodinimas turi būti aišku nebūtinai didejimo linkme bet šiandien ž.ū.b.ai senai moka 15proc.kaip ir akcines bendrovės užsiimancios žemės  ūkio veikla.tai kodel ūkininkai yra išskirtiniai.

Yra niuansu. Tada as, savo ukio vadas, noresiu oficialaus atlyginimo kuris mazins ukio pelna ir tuo paciu pelno mokesti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...