Jump to content

Ašiniai kombainai


shaulinis

Recommended Posts

nuo kelio pravaziuojant akis krypsta visur , mieste i moteriskes , uzmiesti i paselius o per javapjute i tai kaip suderinta sparta kulimo , na o koks graziausias tai asmeniskai man tas kuris didziausias :icon-wink:

nu tada viena ausim girdejau, kad JD paleido nauja rotoriu serija su 800ag :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo kelio pravaziuojant akis krypsta visur , mieste i moteriskes , uzmiesti i paselius o per javapjute i tai kaip suderinta sparta kulimo , na o koks graziausias tai asmeniskai man tas kuris didziausias :icon-wink:

nu tada viena ausim girdejau, kad JD paleido nauja rotoriu serija su 800ag :eusa-shifty:

Nežinau kokio dydžio buvo tau ant ausies užlipęs meškinas :lol: , bet to negalėjai girdėt niekaip. S690 turi max 625 Ag.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kokio dydžio buvo tau ant ausies užlipęs meškinas :lol: , bet to negalėjai girdėt niekaip. S690 turi max 625 Ag.

šnekejau su vadybininku ir sake kad paleidzia 5 naujus rotorius, kuriu didziausias yra/bus 800ag su 12m pjaunamąja, vieną buvo atsivežę bandė pas kolega ūkyje, bet ten apie 500ag :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kokio dydžio buvo tau ant ausies užlipęs meškinas :lol: , bet to negalėjai girdėt niekaip. S690 turi max 625 Ag.

šnekejau su vadybininku ir sake kad paleidzia 5 naujus rotorius, kuriu didziausias yra/bus 800ag su 12m pjaunamąja, vieną buvo atsivežę bandė pas kolega ūkyje, bet ten apie 500ag :eusa-shifty:

http://www.wnif.co.uk/articles/700/1/Jo ... Page1.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

daug aiškint reikėtų, labiausiai patiko argumentas vieno iš kalbintų "looks grate from highway" :) (gražiai atrodo nuo kelio (pravažiuojant)) na gal paskelbiam kombainų grožio konkursą :) kuris gražiau atrodo mašina pravažiuojant nuo kelio kai matai dirbantį? :)

Blogos anglu zinios ko tais :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas joni jau matau is paveikslelio trukuma , tokio plocio pjaunamajai nera per viduri ant dugno kopijavimo davyklio :( , as jo nepirkciau , mano prioritetas butu ceisui , NH-CR , claas lexion ar net fendt (mf) hibridinis :icon-cool:

Gal ten ultragarsiniai sudėti :) . Tu dar turbūt nematei jonio valomosios nuotraukos, ten velnias koją nusisuktų, bandydamas suprast kas kam skirta. Bet jie su juo bandys Europą užkariaut, nes USA ūkininkai dar jo gyvo nėr matę, o pas jau kulia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na šiuo atveju mano nuomonė typ top sutampa su Algio. Kaip ten bebūtu kiekvieno tokio žaislo pasytodymas man sako, kad neveltui tiek porų batų nuplėšiau, paskui rotorius po laukus lakstudamas, neveltui tiek maikių suplėšiau iaiškindamas, kad rotoriai ateitis ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...