Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 1 minutę , AG Paulius pranešimas:

Nebutum tiek atidaves azoto prieš menesį dabar būtų pats tas pamaitinimui. Praktiškai jie turi dar užaiginti apie 50 - 70 proc. biomasės :) o toliau spreskite patys kiek ir ko reikia :)

O ko reikia?Bus lietaus nebus?Kokia šiluma bus?Ir kaip nuspręst?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , AG Paulius pranešimas:

Nebutum tiek atidaves azoto prieš menesį dabar būtų pats tas pamaitinimui. Praktiškai jie turi dar užaiginti apie 50 - 70 proc. biomasės :) o toliau spreskite patys kiek ir ko reikia :)

O kas blogai tam azotui, kur pries menesi isbertas? 
As tik pliusus matau ir dziugina mane tas vaizdas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu isduoti paslapti, siemst sunkiose zemese kvieciai atrodo sudinai, o lengvose nerealiai. Tuom ir baigias mano zinios :D cia pusiau juokais, bet tiesiog taip yra.. mano seti po kvieciuku, zirniu, pupu, mieziu, zemes lengvos, visur gerai. Kur sunki zeme, ten nelabai gerai, nors viskas daryta identiskai.

Pridedu foto is lengvo dirvozemio lauko

 

20210515_172004.thumb.jpg.c2bee5066c9808cad6b4a0633a7620a1.jpg20210515_172008.thumb.jpg.2166572c468a22921eaecb16dfa54aa8.jpg

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Witalikas pranešimas:

O kas blogai tam azotui, kur pries menesi isbertas? 
As tik pliusus matau ir dziugina mane tas vaizdas

Na kiekvienas mes turime savo issivaizduojama ir nepamatuojama strategija. Kuri yra pati geriausia. Tu kalbi apie pliusus aš kalbu apie investicinė grąža iš panaudoto resurso ir maksimalaus efekto grąža. Gal tu ir teisus gal pas tave viskas kitaip ir biologinė įvairovė labiau klesti kuri konvertuoja azotą biomasė ir kritulių mažiau, saulė ilgiau šviečia ir energijos daugiau paseliai gauna. 

Aš kalbu ne apie emocijas ir gražų vaizdą akiai o apie augalų biologija ir jų fiziologinius poreikius, vystymosi specifiką ir maisto medžiagų poreikį laikotarpyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, manttys pranešimas:

Galiu isduoti paslapti, siemst sunkiose zemese kvieciai atrodo sudinai, o lengvose nerealiai. Tuom ir baigias mano zinios :D cia pusiau juokais, bet tiesiog taip yra.. mano seti po kvieciuku, zirniu, pupu, mieziu, zemes lengvos, visur gerai. Kur sunki zeme, ten nelabai gerai, nors viskas daryta identiskai.

Pridedu foto is lengvo dirvozemio lauko

 

20210515_172004.thumb.jpg.c2bee5066c9808cad6b4a0633a7620a1.jpg20210515_172008.thumb.jpg.2166572c468a22921eaecb16dfa54aa8.jpg

 

Ir ką manttys planuoja daryti toliau su tokiu pasėlių ? Čia mano akiai kiek tankokas bet potencialo aišku yra ir kas toliau ?

Speju kad dabar yra apie 12 - 15 mln susiformavusiu stiebų ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , AG Paulius pranešimas:

Ir ką manttys planuoja daryti toliau su tokiu pasėlių ? Čia mano akiai kiek tankokas bet potencialo aišku yra ir kas toliau ?

Speju kad dabar yra apie 12 - 15 mln susiformavusiu stiebų ? 

ką čia pridarysi, reikia kažkaip jį saugoti nuo infekcijų :D

Šiaip vienintelis klausimas man yra, ar didinti azotą, nes yra gavęs 170 ir po pupų auga, tai gal užteks visgi..sekantis purkšimas su geru fungiu ir laukti vėliavos, o ką čia daugiau primąstysi su juo. Šitas dar nėr tankus, va šitas tai baisinis... kaip šitiek išmaitinti burnų?

 

20210511_192303.thumb.jpg.7bea3fe2e1cf2d13a9b22490f2cadc24.jpg

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , manttys pranešimas:

ką čia pridarysi, reikia kažkaip jį saugoti nuo infekcijų :D

Šiaip vienintelis klausimas man yra, ar didinti azotą, nes yra gavęs 170 ir po pupų auga, tai gal užteks visgi..sekantis purkšimas su geru fungiu ir laukti vėliavos, o ką čia daugiau primąstysi su juo. Šitas dar nėr tankus, va šitas tai baisinis... kaip šitiek išmaitinti burnų?

 

20210511_192303.thumb.jpg.7bea3fe2e1cf2d13a9b22490f2cadc24.jpg

 

Jo , pas mane ir tiek gavę tai ir nusprendžiau nedidint azoto, o liko tik augalų apsauga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , AG Paulius pranešimas:

 

Aš kalbu ne apie emocijas ir gražų vaizdą akiai o apie augalų biologija ir jų fiziologinius poreikius, vystymosi specifiką ir maisto medžiagų poreikį laikotarpyje.

kaip bežiūrėsi, gražus vaizdas koreliuoja su tonomis per javapjūtę. Na gal skagenas pernais mane šitos vietoj nuvylė (vaizdas geras, o tonų so so), tai buvo išmestas iš raciono. Liko etana. nors veislės panašios, bet etana kažkaip labiau limpa mano žemėse

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, AG Paulius pranešimas:

Na kiekvienas mes turime savo issivaizduojama ir nepamatuojama strategija. Kuri yra pati geriausia. Tu kalbi apie pliusus aš kalbu apie investicinė grąža iš panaudoto resurso ir maksimalaus efekto grąža. Gal tu ir teisus gal pas tave viskas kitaip ir biologinė įvairovė labiau klesti kuri konvertuoja azotą biomasė ir kritulių mažiau, saulė ilgiau šviečia ir energijos daugiau paseliai gauna. 

Aš kalbu ne apie emocijas ir gražų vaizdą akiai o apie augalų biologija ir jų fiziologinius poreikius, vystymosi specifiką ir maisto medžiagų poreikį laikotarpyje.

As nesakau, kad ji pati geriausia. Bet mano investicijos ir darbai. Mane tenkina, ju graza. 
Savo technologijos niekam nepersu, nes pats ja tobulinu. Kad rasti aukso viduriuka. 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, AG Paulius pranešimas:

Na kiekvienas mes turime savo issivaizduojama ir nepamatuojama strategija. Kuri yra pati geriausia. Tu kalbi apie pliusus aš kalbu apie investicinė grąža iš panaudoto resurso ir maksimalaus efekto grąža. Gal tu ir teisus gal pas tave viskas kitaip ir biologinė įvairovė labiau klesti kuri konvertuoja azotą biomasė ir kritulių mažiau, saulė ilgiau šviečia ir energijos daugiau paseliai gauna. 

Aš kalbu ne apie emocijas ir gražų vaizdą akiai o apie augalų biologija ir jų fiziologinius poreikius, vystymosi specifiką ir maisto medžiagų poreikį laikotarpyje.

tai visgi tikslinga butent tokiam, kaip mantys paseliui dar duoti azoto ar ne ? jeigu kalbam apie tai, kad paseliui reikes uzauginti daug biomases ir ismaitinti toki tanki ? ir kalbannt apie karbamida per lapus iki velevinio lapo kiek tai naudos ir kiek tai betikslis vazinejimas ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , u.k aurimas pranešimas:

tai visgi tikslinga butent tokiam, kaip mantys paseliui dar duoti azoto ar ne ? jeigu kalbam apie tai, kad paseliui reikes uzauginti daug biomases ir ismaitinti toki tanki ? ir kalbannt apie karbamida per lapus iki velevinio lapo kiek tai naudos ir kiek tai betikslis vazinejimas ? 

kai tokiam pasėliui pernai davė salietros normaliai ant vėliavos, tai 70 proc. laukų gulėjo. Šiaip sudėtingas klausimas, aš kažkaip linkęs būčiau maitinti augalus per lapus kai pildys grūdą, bet nesu tikras kiek tai veiksminga...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, manttys pranešimas:

kai tokiam pasėliui pernai davė salietros normaliai ant vėliavos, tai 70 proc. laukų gulėjo. Šiaip sudėtingas klausimas, aš kažkaip linkęs būčiau maitinti augalus per lapus kai pildys grūdą, bet nesu tikras kiek tai veiksminga...

Juk jau sakė senbuviai, kad e auginti apsimoka.  Ir dar daug ką jie jau sakė, pvz. kad tokiam pasėliui 250 neriba :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus vaizdas irgi dienom gereja , idedu skageno foto, ir kaip taspats laukas atrode pavasari tai neatrode kad jie dar taip atrodys :) laukuose gana geras vaizdas, paskutine foto prasciausias laukas ( vienintelis setas po mieziu ) visa kita po rapso ir zirniu , taip gavosi kad viena teko po mieziu set , bandysim daryt kad nebebutu tokiu atveju :D bet ir po mieziu tikrai nera liudnas vaizdas , gerai pavaiksciojus matosi prasciau biski bet viskas ok :) lietaus turim dar gal viskas liux bus , visi gave 180-190vm , nebeplanuojam nieko kaip bus taip . seta 4.mln , miezius 2.5mln pasejom irgi geras vaizdas dregmes netruksta auga puikiai ( darem bandyma po kulimo poselis su diskiniu skutiku, velai  rudeni noraginis ir viskas pavasari visiskai jokio dirbimo ) tiesiai su sejamaja po ziemos atvarem ir viskas liux gal kiek per dregnai pasejom seta bal 09d 

123A1351-1544-4851-BDE7-73ECC4365BAA.png

4299CD10-C019-4530-B7A4-219F5CA61596.jpeg

80956B44-BB1E-4C4B-8449-3A8EFBC2C42A.jpeg

17FDD79C-4A17-4CFB-90AB-52AD2C38A233.jpeg

5D8CE388-F7CF-49F7-A015-1D6EC2E2AD7C.jpeg

792FAD1B-49CA-40DD-9184-64E4E2BAE854.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, AG Paulius pranešimas:

Na kiekvienas mes turime savo issivaizduojama ir nepamatuojama strategija. Kuri yra pati geriausia. Tu kalbi apie pliusus aš kalbu apie investicinė grąža iš panaudoto resurso ir maksimalaus efekto grąža. Gal tu ir teisus gal pas tave viskas kitaip ir biologinė įvairovė labiau klesti kuri konvertuoja azotą biomasė ir kritulių mažiau, saulė ilgiau šviečia ir energijos daugiau paseliai gauna. 

Aš kalbu ne apie emocijas ir gražų vaizdą akiai o apie augalų biologija ir jų fiziologinius poreikius, vystymosi specifiką ir maisto medžiagų poreikį laikotarpyje.

Žinok kur krisi, pagalve pasidėtum. Didele azoto norma pirmam tręšimui, manau nebuvo geriausias sprendimas siais metais, bet kas žinojo koks pavasaris bus.

Kai vienas kolega sakė: toks pavasaris gal tik kas 5 metus pasitaiko :D 
Praeitų 3 metu patirtis rodė, kad tręšti sočiai azotu pirmu tresimu buvo gerai, nes sausa ir labai šilta buvo jau balandžio vidurį. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Juodas pranešimas:

Žinok kur krisi, pagalve pasidėtum. Didele azoto norma pirmam tręšimui, manau nebuvo geriausias sprendimas siais metais, bet kas žinojo koks pavasaris bus.

Kai vienas kolega sakė: toks pavasaris gal tik kas 5 metus pasitaiko :D 
Praeitų 3 metu patirtis rodė, kad tręšti sočiai azotu pirmu tresimu buvo gerai, nes sausa ir labai šilta buvo jau balandžio vidurį. 

Niekur tas azotas ne dingo, dabar puikiai matosi kas normaliai pasitrese tai turi kviečius juodus, o kas pataupe ar kažko laukė  turi salotinius laukus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...