Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 55 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Jūs  kokiu tikslu pjaustot tuos kviečius, skaičiuojant kiek transporto reikės, priekabų pirksit daugiau, ar dar sandėlius praplėsti ketinat pamatę kad varpos ilgesnės? :)

Manau, kad pjausto tie, kuriem tai kažkas daugiau, nei darbas. aš irgi pjaustau, negėda prisipažinti. nzn man smalsu, faina, kad auga kažkas gero. o kaip žinosi kas auga? laukti kol išlįs varpa per mažai kantrybės :) man aplamai patinka per laukus prasivažiuoti, nors konkretaus tikslo jokio neturiu :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Jūs  kokiu tikslu pjaustot tuos kviečius, skaičiuojant kiek transporto reikės, priekabų pirksit daugiau, ar dar sandėlius praplėsti ketinat pamatę kad varpos ilgesnės? :)

Pigesnis variantas, priekabų pirksim dar :D o šiaip agronomijos dalis.

kaip Manttys sakė čia daugiau nei darbas. Hobis gyvenimas kaifas  eit žiurėt kaip užauginai kokių klaidų padarei ar kas pavyko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, manttys pranešimas:

Manau, kad pjausto tie, kuriem tai kažkas daugiau, nei darbas. aš irgi pjaustau, negėda prisipažinti. nzn man smalsu, faina, kad auga kažkas gero. o kaip žinosi kas auga? laukti kol išlįs varpa per mažai kantrybės :) man aplamai patinka per laukus prasivažiuoti, nors konkretaus tikslo jokio neturiu :) 

Na man ūkininkavimas irgi daugiau nei darbas, mėgstu matyti gražius laukus, be salotinių debesėlių, be piktžolių, be ligų, nesugulusius, bet tas varpos segmentų skaičiavimas toks bergždžias laiko leidimas, nei ką pakeisi nei ką, viskas jau užprogramuota nuo kovo mėnesio, bamblius skaičiuoti, ar ligų ieškoti taip, bet varpos segmentus skaičiuoti tai toks žaidimas sakyčiau, bet jei jums tai teikia malonumą, tai kodėl gi ne :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Na man ūkininkavimas irgi daugiau nei darbas, mėgstu matyti gražius laukus, be šaltinių debesėlių, be piktžolių, be ligų, nesugulusius, bet tas varpos segmentų skaičiavimas toks bergždžias laiko leidimas, nei ką pakeisi nei ką, viskas jau užprogramuota nuo kovo mėnesio, bamblius skaičiuoti, ar ligų ieškoti taip, bet varpos segmentus skaičiuoti tai toks žaidimas sakyčiau, bet jei jums tai teikia malonumą, tai kodėl gi ne :)

visi savaip išprotėję, žinok :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandas, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Na man ūkininkavimas irgi daugiau nei darbas, mėgstu matyti gražius laukus, be salotinių debesėlių, be piktžolių, be ligų, nesugulusius, bet tas varpos segmentų skaičiavimas toks bergždžias laiko leidimas, nei ką pakeisi nei ką, viskas jau užprogramuota nuo kovo mėnesio, bamblius skaičiuoti, ar ligų ieškoti taip, bet varpos segmentus skaičiuoti tai toks žaidimas sakyčiau, bet jei jums tai teikia malonumą, tai kodėl gi ne :)

Uzprogramuota viskas ne kovo menesi, o nuo 3 lapeliu rudeni . :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, WYCKA/ pranešimas:

Kviecuose vietom prasileido notrele kvieciai jau velevini leidzia turiu trimerio bet ir oras neleidzia ivazuot i laukus jauciu liks neperpurksta bus didele blogybe jai paliksiu?

kol nežydi drąsiai purkšk, net ir ant varpos po žydėjimo yra tekę naudot tai viskas gerai buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...