Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

479 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      142
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      238


Recommended Posts

Prieš 7 valandas, AS1 pranešimas:

Nu galvoju ar nevelai saloetra bert, gave 170vm pries menesi, bet po to 80mm krituliu tai klausimas kas siuo metu virsutiniam dirvos sluoksni like

O ką tavo kviečiai į rėtį pasėti? Pas mane kviečiai gavę apie 160 vm lietaus irgi apie 80 mm bet šiai dienai kviečiai tamsūs ir jokio azoto trūkumo nejaučia. Geriau dar luktelk savaitę kitą ir kalk 100 kg salietros ant vėliavinio lapo  ir bus liuks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, ūkininkas pranešimas:

O ką tavo kviečiai į rėtį pasėti? Pas mane kviečiai gavę apie 160 vm lietaus irgi apie 80 mm bet šiai dienai kviečiai tamsūs ir jokio azoto trūkumo nejaučia. Geriau dar luktelk savaitę kitą ir kalk 100 kg salietros ant vėliavinio lapo  ir bus liuks.

Apturejau toki dalyka, kad tresiau su lt salietra ir yara, yara granukes didesnes ir toliau skrido, todel gavos riebiau tarpvezyje ir jau matau skirtumus atspalvyje, reiskia azotas i pabaiga ir ta 100 tikrai mesiu. Tik klausimas dabar mest ar dar laukti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , manttys pranešimas:

Apturejau toki dalyka, kad tresiau su lt salietra ir yara, yara granukes didesnes ir toliau skrido, todel gavos riebiau tarpvezyje ir jau matau skirtumus atspalvyje, reiskia azotas i pabaiga ir ta 100 tikrai mesiu. Tik klausimas dabar mest ar dar laukti

mesk jau...man atrodo, kad startas svarbiausia, vakar uzmetem po 100 :)  velesnese stadijose nebebus naudos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, Eidvis pranešimas:

o medax top labai blogai butu? kaip tik turiu namie likuti..

man kaip tik antram bambliui trumpint medax top patinka, panaudojimas kada nori iki veliavos, normas irgi pagal situacija jei pertresti kartot silpnai galima, ir neuzdeda kepures suvelinus kaip moduso veikli

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...