Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 6 minutes , 00900storas pranešimas:

Pas mane visi skusti, tiek po pupu tiek po rapso, kur tik seta buvo iki rugsejo 20, visi prastai atrodo, kur veliau, ir kur maziau isikrumijo ten viskas gerai !

Panaši situacija, iki rugsėjo 10 -  rudi, ypač Zeppelin nors jo buvo sėjama apie 3mln , o vėlesni nors ir tankiau sėti, tačiau žali ( kitos veislės)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , Witalikas pranešimas:

Kada seta ir sejos norma?

Sėjos norma per didelė ir per anksti. Kažkur apie rugsėjo 13-14. Viduryje pasikapscius net ir baisiausiose vietose stiebeli praardzius žalios spalvos yra, lyg ir lenda nauji lapai. Šaknų taip pat baltų matosi. Tai mastau viskas bus gerai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu trijų veislių kviečius pasėję, visų veislių ankstyvos sėjos laukai atrodo prastai.

Viskas kas sėta vėlai atrodo tobulai.

Su preparatais ir be.

Po sniego nuleidimo buvo tobuli laukai, bet tas -17 keleta naktų pribaigė.

Atsėt neketinu, nudegė tik lapai, juk po sniego jei būtų išlendę nupuvę tai jau ir būtų. Labai greitai gamtos pamokas pamiršom.

Vis tik optimalu yra sėti apie 09 20 ir vėliau, ne anksčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , voras pranešimas:

Turiu trijų veislių kviečius pasėję, visų veislių ankstyvos sėjos laukai atrodo prastai.

Viskas kas sėta vėlai atrodo tobulai.

Su preparatais ir be.

Po sniego nuleidimo buvo tobuli laukai, bet tas -17 keleta naktų pribaigė.

Atsėt neketinu, nudegė tik lapai, juk po sniego jei būtų išlendę nupuvę tai jau ir būtų. Labai greitai gamtos pamokas pamiršom.

Vis tik optimalu yra sėti apie 09 20 ir vėliau, ne anksčiau.

Taip. Visgi tendencija rudenėliai ilgėja ir šilumos turim vis daugiau. Tik kaip prisiverst save sustabdyt nuo sėjos kai nėra ka veikt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nea, ne tame esmė.

Didžiulis lapų paviršius, ne tankyje esmė.

Ir tie lapai anksti sėtų būna kitokie.

Pamatė saulę, gal vandenį kaupt pradėjo, cukraus atsargos išeikvotos ir turim ką turim.

Vėlai sėtų lapai smailūs, paviršiaus plotas mažesnis trigubai, cukraus likučių, matomai, irgi daugiau.

Aš už sėjos vėlinimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , voras pranešimas:

Nea, ne tame esmė.

Didžiulis lapų paviršius, ne tankyje esmė.

Ir tie lapai anksti sėtų būna kitokie.

Pamatė saulę, gal vandenį kaupt pradėjo, cukraus atsargos išeikvotos ir turim ką turim.

Vėlai sėtų lapai smailūs, paviršiaus plotas mažesnis trigubai, cukraus likučių, matomai, irgi daugiau.

Aš už sėjos vėlinimą.

Na aš ir už optimalu sėjos laika, jau kokie 5metai stengiuos aplink rugsėjo 15d.  sėja sureguliuoti, bet per diena nepasėsi visko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kažkaip jūs į viską žiūrit sudėtingai. Nesistenkit burt kviečių likimo iš kavos tirščių. Nei vienas iš čia esančių nežino koks bus ruduo ir žiema, todėl lieka tikimybių teorija, na o ji ne visada būna tokia kokios mes tikimės.  Galime, kai šiemet daryt viską palei geras rekomendacijas ir dabar matyt apgailėtiną vaizdelį,  o pernai galėjai taikyt bet kokią technologiją ir rekordiniai derliai. Tai yra mūsų visų mama -GAMTA.  Todėl norint su mama nesipykt reikia prie jos bandyt prisitaikyt ir įjungiam loginį mąstymą. išdalinam riziką į tris- keturias dalis. Aš pradedu sėt rugsėjo 18 ir baigiu spalio 28. Aišku atitinkamai pasirenki veisles ir normas.  Ir tada turėsit laukų įvairovę . Tiems ne simpatiškiems laukams labai padeda rotorinės akėčios. Čia truputis iš savų pastebėjimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalinu ir aš, o ir savaime gaunasi, 8 savaičių tarpiniai pakoreguoja sėją į vėlesnę pusę.

Bet turiu ir rugsėjo 12 sėtą lauką, nu vazdelis ne koks, vos ne visa lapija nuėjo velniop, bet stiebeliai žali.

O kas nuo kokios tavo minimos 18 sėta tai jokių priekaištų.

Vat ir galvoju ką reiškia savaitė žemės ūkyje.

Kažkaip visad ta vėlyva sėja pavasarį geriau atrodo.

Aišku norma kita, bet rizika irgi kitokia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...