Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

479 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      142
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      238


Recommended Posts

Pasivaiskciojau ir aš šiandien. Janinai arba sėjos laikas netiko arba per didelė norma pasejau. Kur seta anksčiau ir po 160 kg/ha ten gražu. Čia seta apie 09.12 gal koki, su 190 kg/ha vaizdai tokie. Rapsas, skagenas, netgi miežiai ir tie be didesniu priekaištų.

Šaknys lyg ir gyvos ar čia save taip tik raminu? 

IMG_20210228_141853.jpg

IMG_20210228_140421.jpg

IMG_20210228_144502.jpg

IMG_20210228_140524.jpg

IMG_20210228_130120.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , Duncia pranešimas:

Pasivaiskciojau ir aš šiandien. Janinai arba sėjos laikas netiko arba per didelė norma pasejau. Kur seta anksčiau ir po 160 kg/ha ten gražu. Čia seta apie 09.12 gal koki, su 190 kg/ha vaizdai tokie. Rapsas, skagenas, netgi miežiai ir tie be didesniu priekaištų.

Šaknys lyg ir gyvos ar čia save taip tik raminu? 

IMG_20210228_141853.jpg

IMG_20210228_140421.jpg

IMG_20210228_144502.jpg

IMG_20210228_140524.jpg

IMG_20210228_130120.jpg

O 190kg/ha čia kiek mln? 4,5? Ir kodėl tokia didelė norma pasirinkta anksti sėjant?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Juodas pranešimas:

Kažin dėl kokiu priežasčių taip? Pas mane irgi panašu vaizdas kvietrugiuose

Pas mane pernai manau buvo maža beico norma.Nes sėkla buvo baisi.Baigus sėti sėjamosios dugne dulkių buvo per du pirštus,o jos kaip žinia labai sugeria beicą,kuris ir taip manau buvo labai pataupytas.Nors sėkla sertifikuota....O sniego pernai išvis nebuvo,šiemet dar jam galima kažkiek kaltės suverst.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaikinai, pamiršot kada žiema prasidėjo?

Juk esam tokioj loterijoj, kad ne tas žodis.

Sėjos terminai ir normos tiko kai lapkričio mėnesį užgnybdavo šalčiai.

Juk iki kalėdų pilnai vegetavo.

Pas mane kviečiai kur rugsėjo 12 sėti tai "pagirioti" tokie, o kur paskutiniai laukai po ganyklų nupurkštų ir spalio pirmom dienom tobulai atrodo.

Taip, kad turėjom žiemą, kuri, deja, ne visus džiugino.

Mano peraugę žieminiai miežiai panašu, kad gyvens, bet jei jie būtų sėti kas 15 cm manau būtų sušutę, nes dabar į tarpueilius lapai nušutę sugriuvo, o eilutėse stovi kas liko, jei nebūtų buvę vietos kur griūti, būtų nelikę kam stovėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , voras pranešimas:

Vaikinai, pamiršot kada žiema prasidėjo?

Juk esam tokioj loterijoj, kad ne tas žodis.

Sėjos terminai ir normos tiko kai lapkričio mėnesį užgnybdavo šalčiai.

Juk iki kalėdų pilnai vegetavo.

Pas mane kviečiai kur rugsėjo 12 sėti tai "pagirioti" tokie, o kur paskutiniai laukai po ganyklų nupurkštų ir spalio pirmom dienom tobulai atrodo.

Taip, kad turėjom žiemą, kuri, deja, ne visus džiugino.

Mano peraugę žieminiai miežiai panašu, kad gyvens, bet jei jie būtų sėti kas 15 cm manau būtų sušutę, nes dabar į tarpueilius lapai nušutę sugriuvo, o eilutėse stovi kas liko, jei nebūtų buvę vietos kur griūti, būtų nelikę kam stovėti.

Kažin jeigu ražienų akėčiomis pabandyt praakėt pelėsio paveiktus laukus? Ar perdaug agresyviai jos dirbs? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , voras pranešimas:

Nebus perdaug agresyvios.

Manau, kad reiktų tai padaryti

Jeigu taip tai tada tik pirmyn. Efektas turi but geras, sena biomasė lauk, plius pateks daugiau oro į dirvą nes nuo tiek sniego bus sutankėjęs dirvožemis. Geras daiktas tos akėčios, bent 3 darbus gali atlikt našiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Ūkio naujokas pranešimas:

Kokie tolimesni tyrimai? Bus kuo nors purškiama iki vegetacijos pabaigos? Įdomu būtų pamatyt kaip tritikonazolas veikia beicuose.

Yra ir kinto plus. Atrodo panašiai kaip ir vibrance. Purškiama taip kaip ir įprastinė technologiją. 2 kart fungicidai.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...