Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Užpuolė žmogelį ligos. Išsigydo vėžį, po kiek laiko visiškai pasveiksta po insulto, bet lieka hemarojus ir sloga, todėl žmogelis paniūręs ir nepatenkintas. Štai taip galiu apibūdinti kai kurių ūkininkų paverkšlenimus dėl dabartinės žiemkenčiū būklės ir jiems gresiančių pavojų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , drapox pranešimas:

Užpuolė žmogelį ligos. Išsigydo vėžį, po kiek laiko visiškai pasveiksta po insulto, bet lieka hemarojus ir sloga, todėl žmogelis paniūręs ir nepatenkintas. Štai taip galiu apibūdinti kai kurių ūkininkų paverkšlenimus dėl dabartinės žiemkenčiū būklės ir jiems gresiančių pavojų. 

jei Drapox taikai man,tai aš nemyzčioju juk nepirmi metai kada gali reikėt atset,toks tas žū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, ceck pranešimas:

jei Drapox taikai man,tai aš nemyzčioju juk nepirmi metai kada gali reikėt atset,toks tas žū :)

Tikrai ne tau taikau ir aplamai nieko asmeniško, tik žiūrint į pasisakymų tendencijas. Praktiškai pragyvenom mažiausiai du sunkius laikmečius žiemkenčiams, tai kai užšąla be sniego ir kitas tai sausio pabaigos - vasario pradžios didieji šalčiai. Rizika iššalimui tikrai pakankamai maža, nu maximum kokia 20 proc. O ūkininkų verksmas nenutyla vienodai. Jau nebesistebiu kai mus ūkininkus kas tik netingi vadina verksniais kuriems amžinai viskas negerai, nes pradedu tikėti ir pats, kad taip ir yra. Jei patinka verksnių etiketė, tai verkim toliau, tik žiūrėkim kad nebūtų taip kaip tam Petriukui iš pasakėčios, kur vis šaukėsi pagalbos kai jos nereikėjo, o kai prireikė nieks nebepadėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , drapox pranešimas:

Tikrai ne tau taikau ir aplamai nieko asmeniško, tik žiūrint į pasisakymų tendencijas. Praktiškai pragyvenom mažiausiai du sunkius laikmečius žiemkenčiams, tai kai užšąla be sniego ir kitas tai sausio pabaigos - vasario pradžios didieji šalčiai. Rizika iššalimui tikrai pakankamai maža, nu maximum kokia 20 proc. O ūkininkų verksmas nenutyla vienodai. Jau nebesistebiu kai mus ūkininkus kas tik netingi vadina verksniais kuriems amžinai viskas negerai, nes pradedu tikėti ir pats, kad taip ir yra. Jei patinka verksnių etiketė, tai verkim toliau, tik žiūrėkim kad nebūtų taip kaip tam Petriukui iš pasakėčios, kur vis šaukėsi pagalbos kai jos nereikėjo, o kai prireikė nieks nebepadėjo.

pagal mano ūkininkavimo praktiką,dažniausiai pasitaikantis mėnuo kada galą gauna žieminiai būdavo vasaris ir nėra ko slept,staigus atšilimas,poto seka šalčio banga kuri ir pribaigia,ar mes kalbėsim ar ne, viską sprendžia gamta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-02-03 at 20:53, Rimvydas1 pranešimas:

Pavojingiausi salciai dar laukia, ner dabar ka ziuret i paselius, kai po puria sniego danga viskas buvo. Vasario-kovo menesi visad uzspaudzia saltukas, tikekimes pavyks persokti juos.

Sunku pasakyt kas čia su tais šalčiais bus. Šiandien išėjo naujos prognozės europinio centro mėnesiui į priekį tai artimiausias 2 savaites bus žymiai šilčiau už normą. Žinoma dabar pats šalčiausias metų laikas turėtų būt tai tas šiltumas reiškia jog dienom temperatūros bus pliusinės naktim apie 0 ar silpnas šaltukas. Pagal tai ką dabar duoda kompiuteriai tai šalčiausias žiemos laikas jau praėjo. Žinoma gali pasitaikyti atšalimų iki -10 ar gal biškį daugiau, bet -25 ir daugiau sulaukti tai tikimybė maža. Nu bet kompiuteriai yra kompiuteriai, gal nepaves

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , Sinoptikas pranešimas:

Sunku pasakyt kas čia su tais šalčiais bus. Šiandien išėjo naujos prognozės europinio centro mėnesiui į priekį tai artimiausias 2 savaites bus žymiai šilčiau už normą. Žinoma dabar pats šalčiausias metų laikas turėtų būt tai tas šiltumas reiškia jog dienom temperatūros bus pliusinės naktim apie 0 ar silpnas šaltukas. Pagal tai ką dabar duoda kompiuteriai tai šalčiausias žiemos laikas jau praėjo. Žinoma gali pasitaikyti atšalimų iki -10 ar gal biškį daugiau, bet -25 ir daugiau sulaukti tai tikimybė maža. Nu bet kompiuteriai yra kompiuteriai, gal nepaves

ne būk naglis šūlija:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Sinoptikas pranešimas:

Sunku pasakyt kas čia su tais šalčiais bus. Šiandien išėjo naujos prognozės europinio centro mėnesiui į priekį tai artimiausias 2 savaites bus žymiai šilčiau už normą. Žinoma dabar pats šalčiausias metų laikas turėtų būt tai tas šiltumas reiškia jog dienom temperatūros bus pliusinės naktim apie 0 ar silpnas šaltukas. Pagal tai ką dabar duoda kompiuteriai tai šalčiausias žiemos laikas jau praėjo. Žinoma gali pasitaikyti atšalimų iki -10 ar gal biškį daugiau, bet -25 ir daugiau sulaukti tai tikimybė maža. Nu bet kompiuteriai yra kompiuteriai, gal nepaves

Pilnai sutinku, kad šalčiausias metų laikas jau praėjo, o dabartines prognozės rodo gana šiltą vasario mėnesį. Jau galima ruošti trąšų barstytuvus darbui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-02-04 at 11:39, drapox pranešimas:

Užpuolė žmogelį ligos. Išsigydo vėžį, po kiek laiko visiškai pasveiksta po insulto, bet lieka hemarojus ir sloga, todėl žmogelis paniūręs ir nepatenkintas. Štai taip galiu apibūdinti kai kurių ūkininkų paverkšlenimus dėl dabartinės žiemkenčiū būklės ir jiems gresiančių pavojų. 

Tik nereikia lia lia..... tai ko praeita savatgali keliais aplink baznycia ropojai:icon-lol: :icon-lol: :icon-lol:.Pats maciau nes uz keliu bobuciu ir as ropojau.

O jei rimtai tai niekam dar nera ramu ,pats tik save guodi....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-10-15 at 13:01, Karsonas pranešimas:

Pas mane tikriausiai iki kaledu dar digs... Sausa ir nieks nedygsta...jai neklystu atrodo 2001metais sudygo kiek spėjo tik gruodžio vidurį tada nelijo visą rudenį

užpernai vegetacija prasidėjo kovo pradžioja visi žinom koks derlius buvo manau tai labai svarbus faktorius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Išradėjas pranešimas:

Tik nereikia lia lia..... tai ko praeita savatgali keliais aplink baznycia ropojai:icon-lol: :icon-lol: :icon-lol:.Pats maciau nes uz keliu bobuciu ir as ropojau.

O jei rimtai tai niekam dar nera ramu ,pats tik save guodi....

Matai, mano amžius toks, kad gerai pamenu kas buvo vaikystėj, bet niekaip nepamenu ar valgiau pusryčius ir ar sekmadienį buvau bažnyčioj :confusion-scratchheadblue:. Bet jei sakai kad matei tada ko gero taip ir buvo. :mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, drapox pranešimas:

Matai, mano amžius toks, kad gerai pamenu kas buvo vaikystėj, bet niekaip nepamenu ar valgiau pusryčius ir ar sekmadienį buvau bažnyčioj :confusion-scratchheadblue:. Bet jei sakai kad matei tada ko gero taip ir buvo. :mrgreen:

Reiskia paselis issilaikys ir bus geras derlius,to ir linkiu:happy-sunshine::handgestures-thumbupleft:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...