Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

as ir neleidziu jie sau patys sugalvojo ir vazineja. bet per stambiuju ukininku laukus nevaro, o per mazesniu dzin...kreipsiuos i burelio vada kas cia per saviveikla.neturiu as nei sutarciu kad jie galetu mano plotuose medzioti nieko.

Jokiu sutarciu ir nereikia turet, yra burelio plotai ir viskas, negi manai kad su kiekvieno sklypelio savininku sudarys sutarti kad galetu medziot jame. Kreipkis i vadova, sakyk kad yra tokia beda, bet patarciau si reikala spresti draugiskai, nes pvz as kaip tik noreciau kad tie medziotojai kuo dazniau aplink mano laukus praeitu ir pasaugotu kviecius ar zirnius nuo sernu, rapsa nuo stirnu, aisku kad sitaip vaziuoja per lauka tai manau nei vienam nepatiktu, duok pastaba ir manau to uzteks kad suprastu jog tau ne dzin, bet susipykti ir uzdrausti medzioti manau irgi nebutu protingas sprendimas tavo paties atzvilgiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir neleidziu jie sau patys sugalvojo ir vazineja. bet per stambiuju ukininku laukus nevaro, o per mazesniu dzin...kreipsiuos i burelio vada kas cia per saviveikla.neturiu as nei sutarciu kad jie galetu mano plotuose medzioti nieko.

šiaip tai daug kur medžiotojai šiuose niuansuose apsišviete.Gal keliuka tau nepriklausanti esi susiares.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Juokingiausia pas manes taip . Paemiau, palikau palei kanala kokius 8m. Ir žolyte ten nuojaunu, atstumas koks 2km iki galo. Nupjaunu žolyte, prižiuriu kelia, ir vistirk, suskiai nesuprantu ko jie vaziuoja per skutima. Kitoje kanalo puseje suskutau 25cm. Tai kai išmauroje iki tiltu. Proto trukumas pas musu medžiotojus. O kai paklausi: kuris važiavo ? Ne nežinau, ne iš musu burelio čia tikrai. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau bijo i kanala 6m gylio nuslysti greiciau prigere....

Tai jau.. pas mane buvo rudenį, rugiai tik ką sudygo, tai vietoj to kad geru keliu aplink vaziuotų, ne skersai per tik ka išlindusius daigus.. arba buvo bajeris šviežioj dobilienoj bulvių palei bokšteli pasipylę.. po pokalbio su būrelio vadu lyg geriau. Bet visvien tai per pieva kur ka tik po lietaus tai dar kas.. jau negalvok kad pėstute 100 metrų iki bokštelio paeitų. Tipo jie saugo.. svarbu gerai prip... susirinkus po to viskas dzin:)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokiu sutarciu ir nereikia turet, yra burelio plotai ir viskas, negi manai kad su kiekvieno sklypelio savininku sudarys sutarti kad galetu medziot jame. Kreipkis i vadova, sakyk kad yra tokia beda, bet patarciau si reikala spresti draugiskai, nes pvz as kaip tik noreciau kad tie medziotojai kuo dazniau aplink mano laukus praeitu ir pasaugotu kviecius ar zirnius nuo sernu, rapsa nuo stirnu, aisku kad sitaip vaziuoja per lauka tai manau nei vienam nepatiktu, duok pastaba ir manau to uzteks kad suprastu jog tau ne dzin, bet susipykti ir uzdrausti medzioti manau irgi nebutu protingas sprendimas tavo paties atzvilgiu.

kiek zinau tai pats burelio vadas ir isvazinejo. kelias yra iki to miskelio visai kitoje vietoje bet ten suares kitas kaimynas tai jiem dzin, vaziuoja kur nori. man draugiskumo jokio nereikia su jais, sudas ne medziotojai ten. yra viena pieva kur sernai suare, grynas dirvonas, tik patemsta ir ateina gauja sernu, prasiau medziotoju kad ten saudytu, vieta gera, zvirkelis cia pat, o niekas nesiteike ten medziot, va vazineja kur nori. kaimynui kukuruza sernai nusiaube, vos ne vos atvaziavo keli diedukai pavaiksciojo viduri dienos sako nieko cia pas tave nera. tai koki cia medziotojai? tegul dabar vaziuoja i ta lauka, padetos ant ivaziavimo akecios, rasiu as juos tame lauke tikrai. iskviesiu policija tegul aiskinasi ar jie medziotojai ar blaivi ar isvis uzsipilde medziokles lapa ar brakonieriauja kas 90proc tikimybe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries tris metus buvau uzgaudes medziotojus. Kaip tycia su kultivatorium variau is bulvienos. o tie suvazeve su visa delegacija per kviecius ir saudo is dzipu pro langus antytes.  Tiesiai vaziuot 150m o aplinkui drozti iki pelkes 1.5km. laukas siauras ir ilgas is vienos puses kanalas labai gilus is kitos pagrindinis kelias. Ivazevimas tik vienas Drebiau kultivatoriu 7metru  ant ivazevimo ir liko visi sedet uzdaryti. kelio slaitai ne bet koks dzipas yveiktu, ytai ju pirpalam nera sansu. Nuejau ant pokalbio tai drasus rekaut kai su sautuvais mojuoja palei nosy. bet ne vienas nepripazysta kaltes, jug sausa ko cia nori. Sakau noretai as su savo traktorium pas tave i kiema atvazeves  ant vejos pasisukinsiu kure tu priziurai. Tai ka tucia lygini... trauk traktoriu isvaziuosim palaikiau biski buvo mintis pasimt raktus ir eit namo, dabar gailiuosi kad to nepadariau. bebru tai nei vienas zasinas neatvaziuoja pasaudyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pries keleta metu kirtom miska ir traukem medzius i lauka, per savo paselius, tai nors buvo ir pasale ir sniego bet kur isvazinejom ten labai prasti paseliai buvo. matesi tiesiog kur istrypta.

O kieciausia tai rudeni pasejau kviecius ir lauko kaimynas are po keliu dienu savo lauka rudenini, tai atorus dare vietoi to kad per suarta savo dirva atsistumtu tai vaziavo per mano paseta lauka nors ir nebuvo sudyge dar bet buvo paseta, mat kad jam ant rudeninio neliktu vezu... na bet cia kiek atskira tema, kur tik imanoma visais budais stengiassi pakenkt, rodydamas kad jam ant visko p*...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su medziotojai sunkaiu sukovoti, jie atvaziuoja su savo visureigiai, tai jiems nebaisios nei gilios vagos isartos nei per minksta zeme vaziuoti, su vienu pakalbejau jei man isvazines lauka tai sakaiu jo bokstelio nebeliks pakanalej tai kaip ir sutarem draugiskai,

Bet kokie jie draugiski palieka kai suzino kad turi grudu isvalu, atrodo be muilo i sikna sulystu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...