Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Mano dirbamam žemės plotui, manau per didelė rizika. Ir taip planuoju sėti jų 20 ha, kas sudaro 30 procentų pasėlių. O jei dar 25 ha atsėti žirniais tai jau būtų apie 70 procentų ploto ir kas sudarytų 45 ha. Esu aistringas pokerio žaidėjas, bet čia būtų su žemiausiom kortom all in... man galva.

Kadangi pats kažkada per naktis pasėdėdavau pokerio turnyruose, tai atsakysiu tuo pačiu. Čia būtų stumti all in turint skirtingų spalvų 7 ir 2. :icon-mrgreen:  Blefas pokerio sudedamoji dalis, be to nebūtų šio žaidimo, bet toks juodas blefas tolygus pražūčiai.

Manau supratai mano nuomonę dėl tokių rizikingų atsėjimų. Geriau jau rinktis kažką mažiau rizikingo, kaip vasarinius kviečius ir panašiai. Pats kažkada prieš kokia 15 metų buvau per 50 proc pasėlio surizikavęs apsėti rapsais ir sausra papuolė, tai po to finansiškai ,,kraujavau'' kelis metus kol išsikapanojau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi pats kažkada per naktis pasėdėdavau pokerio turnyruose, tai atsakysiu tuo pačiu. Čia būtų stumti all in turint skirtingų spalvų 7 ir 2. :icon-mrgreen:  Blefas pokerio sudedamoji dalis, be to nebūtų šio žaidimo, bet toks juodas blefas tolygus pražūčiai.

Manau supratai mano nuomonę dėl tokių rizikingų atsėjimų. Geriau jau rinktis kažką mažiau rizikingo, kaip vasarinius kviečius ir panašiai. Pats kažkada prieš kokia 15 metų buvau per 50 proc pasėlio surizikavęs apsėti rapsais ir sausra papuolė, tai po to finansiškai ,,kraujavau'' kelis metus kol išsikapanojau.

 

Žinoma supratau... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Joniškio. Žirnienoj sėjau su horschu o kitame su pakabinama diskine.

sėta 4mln y ha gavosi apie 200-210kg/ha. Sėta rugsėjo 10-13d.

nesipešiokit o pliki paliksit. Nuotraukos šiandieninės. O kad vėžės matosi važiuotos iš rudens herbicidas naudotas.

o su rapsais prastai. Daly teks persėt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Joniškio. Žirnienoj sėjau su horschu o kitame su pakabinama diskine.

sėta 4mln y ha gavosi apie 200-210kg/ha. Sėta rugsėjo 10-13d.

nesipešiokit o pliki paliksit. Nuotraukos šiandieninės. O kad vėžės matosi važiuotos iš rudens herbicidas naudotas.

o su rapsais prastai. Daly teks persėt

o rapsai kodėl prasti? Sausas ruduo? Nušalti neturėjo...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...