Jump to content

Blogiausias servisas


prijaučiantis

Recommended Posts

Valtra traktoriu pirkau,nes Panevezyje atidare atstovybe galvojau dalys bus arciau ir servisas,bet pasirodo klydau uz pirma tecnikine sumokejau gal pora tukstanciu :D Antra irgi nekamaziau kainavo nuo tos dienos tepalus keiciames patys ir kokis penkis kartus pigiau :D

Tas garantinis triju tukstanciu valandu tik akiu dumimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

mums ekskavatoriniui krautuvui naujam po keliu menesiu problemos su padangomis galinem michelino trukimai per siules . skambinant firmai konkreciai witraktor traktorius CAT pasake mes traktoriu parduodam, o ne padangas tavo poblemos skambink i michelina , o jiems paskambinus buvo pasakyta jog padanga pradurei garantijos nebera. tai vat tokie pastebejimai. Su WF 13s priekaba buvo ir problema su padanga per siule truke ir nuleido tai atveze uzdejo siauresnes kol tokia pat atsiveze. na o ceisui puma 155 tepalus pakeist 3500 uz darba ir atvaziavima 450Lt tepalu ir filtru kainos skaudzios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Čia daugiau padūsavimų tema ir pavadinimas "blogiausias servisas" visai netinka paskaičius temą. Nes čia ne servisas problema, o atsiskaitymas už paslaugas ir paslaugos kaina. Galima tema pervadint "kodėl taip brangiai ?" arba "kodel pas mane tokios mažos kyšenės?" arba " iš kur tas gobšumas?"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Blogiausias Automobiliu "servisas" yra Elektrenuose "uab arfis" daro labai nekokybiskai ir brangiai be to nukentejau ir as nuo to serviso buvau nusipirkes dvi savaites kaip nauja Varta silver akumuliatoriu,tai is manes ji pavoge ir idejo sena apklijuota naujojo lipdukais kai buvo paliktas automobilis remontui... tikrai nerekomenduoju ten vaziuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

garantija technikai tai akiu dumimas, vis tiek del visko kaltas bus pirkejas o ne pardavejas, jau cia vienetiniai atvejai. Masinom yra 12m prarudyjimo garantija, mazda supuvo per puse tiek laiko, teismas pripazino mazdos atstovu teise, nes garantiniam raso kad neatsako jei paveikiama masina nuo drusku sukeltos korozijos, nuo ibrezimu ir t.t. zodziu niuansu daug, o zmogus turi puveka visai apynauje auto :D tas pats su traktoriais ar kita technika, kazkaip nepriklausomi serviziukai daug patikimiau negu pardaveju, nes parduoda pigiau traktoriu o per garantini atsiima smagiai :D cia tik mano mintys :angelic-grayflying:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Visada galvojau,kad pažįstu laikrodį,Galvojau,kad laiko tarpas nuo 9val.15 min(serviso darbuotojo atvykimo į ūkį laikas) iki 13 valandų(serviso darbuotojo išvykimo iš ūkio laikas),net suapvalinus išeina 4 valandos.

Deja,pasirodo klydau  :icon-exclaim: Valtra servisas Biržų Bjoras suskaičiavo tiksliau-kad šis laikotarpis yra lygiai 5,5 valandos :icon-exclaim: 

Valtra A-92n variklio aušinimo sistemos plastikinis bakelis -110 €+PVM.

DĖKUI BIRŽŲ BJORUI už geras kainas,sąžiningumą,ir gerą požiūrį į klientus :icon-exclaim:

Prieš perkant traktorių,būtinai pasidomėkite,ar nėra serviso monopolio...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Padirbejo pas mane servisas, padirbejo ir israse darbu atlikimo akta (saskaitos dar laukiu), o ten fitras toks filtras anoks, tepalai, antifrizas ir t.t. ....paskutinej eilutej - spalvotas trikotazas 0,5 vnt. 

Net alus iskrito :D

Na na ziurek, kad zmona nerastu perplestu stringu uz sedynes :D  :violence-stickwhack:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu su garantija dar viena tokia minti is patirties speju kad lietuviska firma gedima salina ukininkui kaip del ukininko kaltes, paskui sutvarko kaip garantini gedima is gamyklos., cia tokia situacija del turbinos dabar sprendziasi tipo bloga turbinos detale, bet ji brangi tai mes tau visa turbina kuri kainuoja tik kiek brangiau nei tavo detale pakesim uz kplabai gera kaina. Pasibaige kad surizikavom keisti tik ta bloga detale, nes nuvezus turbina i turbinu servisa viskas ten gerai pasirodo:) pakeitus ta detale kuri atseit bloga pagal diagnostika vistiek traktorius neveikia. Ir kazkaip paaiskeja kad sio modelio traktoriam taikoma gamykline garantija turbinainors jau 4 metai., tai jei tokia situacija kam tu man iskarto siulai ta turbina pakeisti uz gera kaina ir kad neverta ten gilintis kas yra., dar tik zedejo kad ta turbina garantine atvez ir pakeis, tai kita savaite paaiskes.

Siap servisas yra tik kritiniu metu ar labai per darbymeti ir elektoronikai kur vien testerio nepakanka.

Kondiskes tikrai geriau ir greiciau kondiskiu meistrai taiso

Starteriai dinamos kuro siurbliai radiatoriai irgi yra kas spacializuojasi

Hidraulika irgi galima kazka pritaikyt is hanza, hidraulikos centru ar panasiu istaigu:)

Gyveni ir mokaisi zinios ateina su patirtim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Padirbejo pas mane servisas, padirbejo ir israse darbu atlikimo akta (saskaitos dar laukiu), o ten fitras toks filtras anoks, tepalai, antifrizas ir t.t. ....paskutinej eilutej - spalvotas trikotazas 0,5 vnt.

Net alus iskrito :D

matyt varztai prikepe buvo ir atsukant meistras sudirbo spalvotus trauzus, traktorius tavo, tu ir mokek :D tik matyt kaip kolega rase, stringus sudirbo, nes tik 0.5vnt priskaiciavo :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matyt varztai prikepe buvo ir atsukant meistras sudirbo spalvotus trauzus, traktorius tavo, tu ir mokek :D tik matyt kaip kolega rase, stringus sudirbo, nes tik 0.5vnt priskaiciavo :)

vis dar laukiu saskaitos, bus matyt stringai ten ar pantalonai kokie... 5 val. darbo, visi filtrai iskaitant ir vidini kabinos, visi visi tepalai+tas trikotazas, kad tik mano paties trikotazas nesusidirbtu saskaita pamacius  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Aš ne apie darbų kokybę,bet apie žodžio laikymąsį:nuvežiau cilindrą remontui į Hidraulikos centrą Kaune.Sutarėm,kad remontas kainuos 70-75.Atsiimant jau 96 su "ne taip supratom vienas kitą" ir pan.Gal kam pravers tas nuotykis.Beje,naujas cilindras 105 kainuoja.

Cia kaunietiskas bruozas - pravaziuoji tik kauno lenta  jau reikia  suprasti kad tarifas kitas  .. ir gali a3.14 t ....  

kaime paprasciau -uztat kaime man patinka   :)  

jei nepaslaptis kas cilindrui buvo ??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

as apie lengvas masinas garantinei l200 pradejo leisti dyzeli i tepala,  menesi iesko gedimo  tarpiniu voztuvo dangtelio ir purkstuku lauke 2 savaites, zodziu su inscape nesusidekit pakaitines masinos neduoda  ir tikisi gedima sutvarkyti kompa perprogramuojant  nors tai daro jau 3 karta per menesi  ir gedimas  ju nuostabai nedingsta zodziu juokdariu komanda . beje  masina dar servise  kada atiduos  neaisku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...