Jump to content

Blogiausias servisas


prijaučiantis

Recommended Posts

Prieš 8 valandų, stumbras pranešimas:

Kokius linkejimus perduot firmai? Niekaip neišsireikalauju puspriekabes kablio, kuris yra komerciniam. Traktorius aukštesnis nei nurodyta, nupirkes negalejau itilp i ferma (devynis kart matavau ir dešimta pirkau). Perkant is komercinio dingo kompresorius, bet vadybininkas nieko nesake, o aš nepastebejau. Šienapjove atvežė 1000 apsuku, nors du metus komercinius siunte su 540. Kažkokia tragedija ne firma. Pastoviai reklamuojasi kaip rupinasi klientu, tai galiu pasakyt, dar nei karto nebuvo, kad kas atskambintu. Traktoriu ir ta atvežė tuščiomis padangomis... Man tas žodis EWA jau kaip keiksmažodis...

Gal regiono vadybininkas tas pats. Technikos ieškojau JŪ programai, tai pasiskambinau vadybininkui, susakiau kas domina, kokia komplektacija, po poros valandų perskambino, dar perklausė kas neaišku buvo, sako komerciniai bus rytoj, tai nuo to laiko nei skambučio kokio, nei žinutės. Va taip va dirba dirba vadyba. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,labai nusivyliau,, Siauliu Dizva,, servizu ir ne as vienas ,dar keli klientai prie mano akiu kele rimtas pretenzijas.Zodz.mano RAVas kazko saltas sunkiai vedasi,liepe palikti,tvarke tris dienas ,gedimo nenustate bet prirase visokiausiu darbu uz kuriuos turiu moketi.Labjausiai pikta kad istrauke forsunkes ,sudejo atgal uz didelius pinigus ir jauciu kad jas iskeite i prastai dirbancias,nes variklis dabar dirba netolygiai.Nezinau kaip cia su jais pasielgti.Gadinti nervu ir sveikatos nesinori bet i ta serviza nebevaziuosiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikėjo nemokėt ir viskas.

Kas dėl purkštukų tikrinimu yra tokių kur iš vis negalima tikrint neturint geros yrangos nes gali sudirbt. Mano volvai irgi ale tikrino bet dar labiau sudirbo tai suradus meistruka rimta sako ubagai esam ir neturim tokios yrangos ant lietuvos nebent kaune dar kažka paburtu. Tai dėjo dėvėtus pirkštukus ir pririnko kad gražiai dirbtų variklis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

Konekesko atsidare Plungeje,ta proga atvaziavo ,,diagnostika,,daryti. Nors buvo ivardintas traktoriaus modelis,marke ir,kad reikia diagnostikos,atvaziave pasake: prisijungti negalim,nes tokios jungties neturim. Ta paziureti irgi negalim,nes literaturos neturim:icon-wink:. Zodziu yra Class,Renault atstovas,bet nieko neturim..... Tipo per senas traktorius 2000m,tai atspekit ar duociau ,,tokiam servisui,, naujesni traktoriu su 10 kartu daugiau fyskiu,laidu ir t,t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...