Jump to content

Blogiausias servisas


prijaučiantis

Recommended Posts

Reikalai matau rimti,gali draugiskai nesibaigti.Ar nevertetu pasiieskoti advokato kuris bent kazkiek technika ismanytu ir nuvaziaves kartu pas pardaveja pasikalbetu,jie kitaip moka sutartis isskaityti ir manau pardavejas supras kuom kvepia ir imsis rimciau reikalus tvarkyti.O jei ne paruos popierius teismui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai nelabai supratau ar traktorius kaune isardytas ar pas pati kieme?

jei kaune, tada belieka klausti kada bus sutvarkytas - rastu. Garantija dezei prailginti turetu, tuo labiau kad ja remontavo ir darbam irgi suteikiama garantija.

Suderinti tinkamus protingus terminus rastu manau nesudetinga. Jei neatliks laiku pasilieki teise nuomotis technika ir prasyti padengti islaidas geruoju arba teismo keliu. Viska fiksuoti rastiskai ar irasant pokalbi.

Na su servisu pas juos budavo prastokai kartais, bet manau kad problema darbo organizavime, serviso vadovu kaitoje. Del to nukenciame visi, tiek imone tiek klientas. Atsimenu buvau kazkada irgi susipykes ir pasiuntes ant  triju, taciau galutiniam rezultate garantiniai remontai buvo atlikti ir sprendimai abipusiai buvo rasti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15 minutes ago, Brukshnys said:

ta prasme garantijos pratesimas už pinigus tai dabar baigias 2m garantija ir kai trečius už papildomus € duoda prasitest visam traktoriui bet net taip neduoda. 

reikėjo perkant iškart imt, o dabar tai negausi. bent jau man taip aiškino case ir JD, kad iškart apsisprendi, o ne po pirkimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

21 minutes ago, Brukshnys said:

ta prasme garantijos pratesimas už pinigus tai dabar baigias 2m garantija ir kai trečius už papildomus € duoda prasitest visam traktoriui bet net taip neduoda. 

Kaip suprantu traktorius sugedo kai buvo galiojanti garantija tai kokios bedos?Svarbu kad poperiuje uzfiksuota gedimo data ir pardavejas tai pripazysta.Gali metus laiko savo teisybe irodineti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip sugedo kai yra garantija. Bėda kad sugedo į garantijos pabaigą. Ji baigiasi gegužės 7d. Tačiau remonto darbam nenori duot papildomos kad pratęst. Metalas prie filtro  užfiksuotas darant techą 500mth ir knygelėj yra ta data 01.09. Tačiau jau jų dirikas spangsta apie 02.08 kad gedimas registruotas. Pagal mane gedimas skaitosi užfiksuotas kai radom metalą 01.09 o dirikas sako kad 02.08 kai po visų įkalbinėjimų ir prievartos kad ardytų traktorių išardžius rado kad nėra fiksatoriaus ir kitos detalės jau pažeistos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia mano buvo pirmas išvis toks reikalas su garantiniais remontais.. Ir pats padariau klaidų nes nesitikėjau kad jie taip užtems tą gumą ir traktoriaus ilgai neatiduos. kitą kart iškart po gedimo reikia raštiškai kreiptis dėl planuojamos remonto darbų pabaigos. tai jei +- dabar datas išdėliojant (tarpais dar kai būdavau kaune užvažiuodavau pas juos pačius pažiūrėt ką išardę yra ir t.t.) :

01.09 radom metalą

02.08 išardė ką rado sugedę, o kokių detalių visai nerado ir užsakė detales. Sakė atveš per 2 sav ir dar per 1-2 dienas surinks.

02.17 paskambinau gal jau gavo. atsakė kad detalės užstrigo ir per dar 1,5 sav tikrai gaus.

02.28 paskambinau - dar negavo. Galutinai patikino kad sekantį treč-ketv(03.08-03.09) tikrai gaus. 

03.10 nesulaukęs skambučio pats paskambinau tai jau patikino 03.14 bus. po šito nutariau skambint valdžiai.

Nu aš kantrus žmogus, tikrai maniau gal kažkas ten nutiko. Bet net man trūko kantrybė. Gal ir manot kad pats aš kvailas ar durnas kad tiek laukiau bet pirmą kartą susidūręs nemaniau kad gali tiek mane tampyt.. Kadangi gedimas rastas buvo žiemą ir jie patys patikino kad iki trąšų barstymo spės sutvarkyt, bet dabar jau viskas į tai nebepanašu. 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 valandas ago , Brukshnys said:

Nepaminėta. Taigi su užklausimu į agroteką tikiuosi gauti gamyklos kontaktus jei neišeis su agroteka susitart

 

Kokių tau tų kontaktų reikia, viskas internete

http://www.zetor.com/contact

Parašyk normalų laišką, išversk pas vertėją ir nusiųsk. Manau, kad sureaguos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

20 valandas ago , Išradėjas said:

Niekas gamykloj nereguos i laiska, iskart nukreips pas oficialu ju pardaveja.

kam taip pesimistiškai. paskaityk jų etikos punktus keliamus dileriui ir suprasi, kad gali būti neteisus. Buvo situacija su mercedes automobiliu, situacijos niekaip nesprendė Silberauto. Parašė laišką į Vokietiją ir pradėjo inkšti vietiniai, kad gal nereikėjo taip afišuot. Kaip ten bebūtų, reikalai pajudėjo nedelsiant.

Dėl kolegos zetoriaus tai visiška mistika, nebuvo dalių ir jos staiga atsirado :) zetoristai, jeigu skaitot, tai kad būtų brūkšnio traktoriukas tvarkingai padarytas, o tai mes dar jus paspirginsime! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

TRUPUTIS DEMESIO
Kadangi teko patekti i gan dviprasmiska situacija todel: 
Del tarpininkavimo remonto klausimais nebendrauju su JOKIOM firmom, firmelem, garazais, garaziukais ir t.t.
Dėl uzsakymu, realiu ir nerealių pazadu, viska aptariu su   klientu PATS ASMENISKAI be jokiu antru treciu ir dar kazkokiu asmenu 
Jei kas bandė, bando pasinaudoti mano vardu prasyciau informuoti tel. 8655103vienas3 
[email protected]  arba asmenine zinute

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Kokius linkejimus perduot firmai? Niekaip neišsireikalauju puspriekabes kablio, kuris yra komerciniam. Traktorius aukštesnis nei nurodyta, nupirkes negalejau itilp i ferma (devynis kart matavau ir dešimta pirkau). Perkant is komercinio dingo kompresorius, bet vadybininkas nieko nesake, o aš nepastebejau. Šienapjove atvežė 1000 apsuku, nors du metus komercinius siunte su 540. Kažkokia tragedija ne firma. Pastoviai reklamuojasi kaip rupinasi klientu, tai galiu pasakyt, dar nei karto nebuvo, kad kas atskambintu. Traktoriu ir ta atvežė tuščiomis padangomis... Man tas žodis EWA jau kaip keiksmažodis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...