Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

sveiki gyvi,padekit apsisprest, renkuosi is dvieju daiktu: JD 6930 Premium ir Fendt 415 Vario TMS. Komplektacija panasi, tik JD belaipsnes nera, kaina vienoda. Dalykas toks, ant JD 5 korpusu vartoma be problemu pakabinciau, o ant Fendt kazi kaip? nepakistu trumpesne baze traktoriaus? :icon-rolleyes:

na ir kaip sekasi su tuo 5k vartomu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki gyvi,padekit apsisprest, renkuosi is dvieju daiktu: JD 6930 Premium ir Fendt 415 Vario TMS. Komplektacija panasi, tik JD belaipsnes nera, kaina vienoda. Dalykas toks, ant JD 5 korpusu vartoma be problemu pakabinciau, o ant Fendt kazi kaip? nepakistu trumpesne baze traktoriaus? :icon-rolleyes:

na ir kaip sekasi su tuo 5k vartomu?

kitu metu rudeniniam arimui turetu vartyt, siemet vartys vienu korpusu maziau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
koks plūgas?

nu is posto turejai suprast, kad 4 korpusu,vartomas (3+1), su priesplugiais, uzgriebis 40cm.

na taip tik buvo įdomu koks svoris ir t.t.

na pvz:

AYYvfEWWnLU

Ir kaip ta puma su tais penkiai korpusais? as nuziriuneju ja ir jd 6930, bet pas musu gan molingos zemes, kazi ar visus penkis normaliai jie trauktu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Gal galit pasidalint patirtimi, parekomenduot 100-130 ag traktoriuką, didelis dėmesys kreipiamas į amortizaciją

bielki arba zetoriu.... Ir detales pigios ir aptarnawimas normalus...o jaj pinigu neturi kur det tada jd..,

apart stuburo, kuri vieta dar ten amortizuoja? Matyt atsilikau siu traktoriu naujienu pasaulyje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Baikit su savo tais bielkiais.... Aiškiai matos, kad žmogui sveikata tikrai rūpi ir yra pasiruošęs nepagailėt pinigų dėl kuo geresnės amortizacijos ( kam aš pilnai pritariu ). O, kad atsakyt kokį, tai manau reiktų žmonių išbanžiusių ne vieną gamintoją :) O šiaip aš ir pats jei ateitį dar bent viena pirksiu, tai bus visa pilna amortizacija kokia tik gali bebūt pas tą gamintoją, nes sveikata yra neįkainuojama :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Baikit su savo tais bielkiais.... Aiškiai matos, kad žmogui sveikata tikrai rūpi ir yra pasiruošęs nepagailėt pinigų dėl kuo geresnės amortizacijos ( kam aš pilnai pritariu ). O, kad atsakyt kokį, tai manau reiktų žmonių išbanžiusių ne vieną gamintoją :) O šiaip aš ir pats jei ateitį dar bent viena pirksiu, tai bus visa pilna amortizacija kokia tik gali bebūt pas tą gamintoją, nes sveikata yra neįkainuojama :)

jaj daug pinigu yra tada arba jd arba fendt....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mf ispradziu mane sokiravo, sezona atidirbau - esu patenkintas, gera amortizacija, tikek tilto tiek kabinos, beja ir pakabinimo itaso amortizacija, ta prasme pakabinamu padargu amortizacija, labai gerai funkcionuoja

man buvo aktualu didelis tranposrtinis greitis, manasis bega 56 km/h variklis tikrai gyvas ir ne dusulys, beja max greitis isvystomas esant 2000 variklio sukiu, taigi manau ekonomishka ir resursas variklio ilgeja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mf ispradziu mane sokiravo, sezona atidirbau - esu patenkintas, gera amortizacija, tikek tilto tiek kabinos, beja ir pakabinimo itaso amortizacija, ta prasme pakabinamu padargu amortizacija, labai gerai funkcionuoja

man buvo aktualu didelis tranposrtinis greitis, manasis bega 56 km/h variklis tikrai gyvas ir ne dusulys, beja max greitis isvystomas esant 2000 variklio sukiu, taigi manau ekonomishka ir resursas variklio ilgeja

manasis fendt 50kmh iswysto prie 1540apsuku.truputuka skyrias

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal MF pranašumas nebent kaina... nors tikrai nelabai žinau kiek kainuoja :) O vat su servisu tai patylėkim geriau... Na nebent jų kokybė labai jau auksinė, kuo ir nesinori perdaug tikėt :)

sudejus i mf amortizacijas ir vario kaina didesne nei fendto...cia teko 120ag uzklauses buvau... :icon-rolleyes: amortizacija kas turi visuose ji puse bedos, paprastesne pvz valtroj tiltas kaip ir daugumoj ant cilindru, o kabina ant amortizatoriu paprasta ir veiksminga, bet yra kitu minusiuku kaip ir pas kitus traktorietus, vienas galas geras tai kitas prastesnis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...