Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

Vat ir įdomu kaip tos problemos TLS tiltuose su tomis įvorėmis. Metalinės tos, case carraro tilte tai nelaiko visai, naujas įdedi sutvarkai, jau po 50mh vėl kaip ir reiktu keist, būtų nuostabus traktorius, tik vat tas tiltas. Įdomu kaip tie naujiejį "silent blokai" laikys, ar laiko??

Kokios dar įvorės TLS tilte? "Pankadro" trauklė,pora cilinriukų ir daugiau nieko ten nėra. Kaip mm rašė,panašu,kad daiktas tikrai patvarusir veiksmingas,beje.

Jei galvojai apie 8 serijos ILS tiltus,tai pažiūrėk,koks ten metalas,manau aiškiau pasidarys apie patvarumą. Ten,manau tikrai nerasi įvorių,kurių vidus 16mm,o išorė 18mm,kaip tavąjame case.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasirodo ne mano vieno fendui kabina smirgeliuojas, bet chebra ne i tema diskusija eina

Iš pastarųjų postų supratau, kad turim du Gineso rekordus. :eusa-clap:

1. Pas Vorą Fendt sukleręs kaip Claas.

2. Pas Ūk Algį Claas patvarus kaip Fendt.

Patariu kuo skubiau užregistruoti, gal išgarsėsit... :)

drapox, sarkazmas ne vietoj. 936 kabinos amortizacija tikrai turi bedu. pirmiausia, kala priekines sakes metalines ivores, antra, luzta stabilizatoriaus trauke, arba jos kronsteinas. jei trauke pakeiti per 20 min, tai kronsteina pakeist reik pusdienio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasirodo ne mano vieno fendui kabina smirgeliuojas, bet chebra ne i tema diskusija eina

Iš pastarųjų postų supratau, kad turim du Gineso rekordus. :eusa-clap:

1. Pas Vorą Fendt sukleręs kaip Claas.

2. Pas Ūk Algį Claas patvarus kaip Fendt.

Patariu kuo skubiau užregistruoti, gal išgarsėsit... :)

as tau perleidziu savo teise, registruokis mano vardu, gal laimingesnis tapsi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai koki traktoriu bepirkti, skaitant si foruma susidaro nuomone kad beveik visiššš...:)

Tai taip ir yra :) Čia kaip pažiūrėsi, iš vienos pusės jie visi genda ir tikrai ges, ką benusipirksi, iš kitos pusės tai jie visi gan kantriai dirba. O jei tik vienas traktorius būtų ryškiai geresnis už kitus, tai visi tik jį ir pirktų. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai koki traktoriu bepirkti, skaitant si foruma susidaro nuomone kad beveik visiššš...:)

Tai taip ir yra :) Čia kaip pažiūrėsi, iš vienos pusės jie visi genda ir tikrai ges, ką benusipirksi, iš kitos pusės tai jie visi gan kantriai dirba. O jei tik vienas traktorius būtų ryškiai geresnis už kitus, tai visi tik jį ir pirktų. ;)

fendt traktoriai kaip ir issikiriantis is visu traktoriu, bet jo kaina ne kiekvienam prieinama del to ir perka kitokius traktorius :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai koki traktoriu bepirkti, skaitant si foruma susidaro nuomone kad beveik visiššš...:)

Tai taip ir yra :) Čia kaip pažiūrėsi, iš vienos pusės jie visi genda ir tikrai ges, ką benusipirksi, iš kitos pusės tai jie visi gan kantriai dirba. O jei tik vienas traktorius būtų ryškiai geresnis už kitus, tai visi tik jį ir pirktų. ;)

fendt traktoriai kaip ir issikiriantis is visu traktoriu, bet jo kaina ne kiekvienam prieinama del to ir perka kitokius traktorius :)

Niekuo jis per daug neišsiskiria, tiek, kad jo bazinė komplektacija turtingesnė dėl to ir kaina tokia. Į kitas markes sudėjus tą patį kaina gaunasi +/- panaši ar bent priartėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasirodo ne mano vieno fendui kabina smirgeliuojas, bet chebra ne i tema diskusija eina

Iš pastarųjų postų supratau, kad turim du Gineso rekordus. :eusa-clap:

1. Pas Vorą Fendt sukleręs kaip Claas.

2. Pas Ūk Algį Claas patvarus kaip Fendt.

Patariu kuo skubiau užregistruoti, gal išgarsėsit... :)

Neaisku kurio labiau sukleres - mano ar Voro. Per pirmas ~300-400 darbo valandas: tris ar keturis kartus keistas apsuku ar kaip jis ten vadinasi daviklis (cia kaip ir smulkmena, tik namo grizti jau ant "lazdos"), du kart trukes kuro vamzdis, varo kura ant duslerkos grazu paziuret, nusove pora kart triuba nuo turbinos, dabar jau kaip ir nebesaudo, keistas priekinio tilto kardanas, kartu ir sonines pavaros guoliai (ta pati reikia padaryt ir kitoj pusej), nezinau cia sutapimas ar ne, bet atrodo, kad sekcijos nenulaiko tepalo (del sito reiktu labiau dar pasiaiskint). Piktas ant gamintoju, kad ne iki galo istestave savo kabina, bijau kad viena diena nereiktu parvaziuot sukrypusia kabina. As uz taika ir teisybe, nerasau cia to kazkiais tikslais kazkam pakenkt. Prasau mano zinutes necituot. Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sakoma geras tas traktorius kuris nestovi mano kieme

Nu kad visiškai atvirkščiai. :icon-rolleyes:

O dėl Fendt, kad kaikas bando kažką prilygint, tai gal visumoj kažkiek ir galima, bet aplamai žiūrint į technologinius sprendimus ir į smulkmenas nėr nei ko lygint. Kas tvirta tai tvirta, nekleba, nebarška, neplevėsuopja, nelapatuoja ir nešmirgeliuoja, kaip Voras išsireiškė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sakoma geras tas traktorius kuris nestovi mano kieme

Nu kad visiškai atvirkščiai. :icon-rolleyes:

O dėl Fendt, kad kaikas bando kažką prilygint, tai gal visumoj kažkiek ir galima, bet aplamai žiūrint į technologinius sprendimus ir į smulkmenas nėr nei ko lygint. Kas tvirta tai tvirta, nekleba, nebarška, neplevėsuopja, nelapatuoja ir nešmirgeliuoja, kaip Voras išsireiškė.

na pas mane ir barska ir smirgeliuoja ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sakoma geras tas traktorius kuris nestovi mano kieme

Nu kad visiškai atvirkščiai. :icon-rolleyes:

O dėl Fendt, kad kaikas bando kažką prilygint, tai gal visumoj kažkiek ir galima, bet aplamai žiūrint į technologinius sprendimus ir į smulkmenas nėr nei ko lygint. Kas tvirta tai tvirta, nekleba, nebarška, neplevėsuopja, nelapatuoja ir nešmirgeliuoja, kaip Voras išsireiškė.

na pas mane ir barska ir smirgeliuoja ;)

priklauso kaip dirbi jaj su protu dirbi tai viskas tvarkoj va pas mane pati stovi 97m fendas su vario tai nei barska nei smirgeliuoja.....tik kabinos amortikus reikia pakeist nes dar orginalus stovi ir jau per didesne duobe pravarant biski kabina negrazei trinkteli bet kad 10000motovalandu amortikai atlaike tai gan geras rezultatas mano manymu... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

priklauso kaip dirbi jaj su protu dirbi tai viskas tvarkoj va pas mane pati stovi 97m fendas su vario tai nei barska nei smirgeliuoja.....tik kabinos amortikus reikia pakeist nes dar orginalus stovi ir jau per didesne duobe pravarant biski kabina negrazei trinkteli bet kad 10000motovalandu amortikai atlaike tai gan geras rezultatas mano manymu... :eusa-think:

kokie dar amortikai? :o

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

priklauso kaip dirbi jaj su protu dirbi tai viskas tvarkoj va pas mane pati stovi 97m fendas su vario tai nei barska nei smirgeliuoja.....tik kabinos amortikus reikia pakeist nes dar orginalus stovi ir jau per didesne duobe pravarant biski kabina negrazei trinkteli bet kad 10000motovalandu amortikai atlaike tai gan geras rezultatas mano manymu... :eusa-think:

kokie dar amortikai? :o

pas mane 97metu stowi gumos ir stowi dar tipo tokie kaip amortikai....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...