Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

I ka reiktu atkreipti demesi perkant naudota presa? Kokios silpnos vietos claasu 46, 66, 250, 255 ?

255 ir 250 iš esmės skiriasi tik cilindrų storiu, tai tikėtina, kad 255 bus ilgaamžiškesnė hidro sistema, nes rimtai spaudžiant gali leisti per cilindrų mandžetus.

 

Pastarųjų abiejų presų silpnoji vieta - netepami MPS guoliai. Kadangi aš laikydavau lauke, praktiškai keisdavau prieš sezoną, nes pritraukdavo žiemą drėgmės ir pavasarį guolis jau turėdavo pasipriešinimą. Esu kažkada nekeitęs, tai keičiau sezono metu subirusį. Uošvis jau n metų nekeitęs , bet laiko po stogu, tai tik tokį paaiškinimą turiu. Vėlesni modeliai gavo tepimą. Daugiau gedimų kaip ir nelabai esu turėjęs...Volus apžiūrėk kad nebūtų sutrūkinėję, kad žvaigždės normalios būtų, idealu su keliais tepimo centriniais taškais. Dar 250 ratukų aukštis reguliavosi varžtais, tai nelabai patogu, 255 jau paprasčiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siemet pirkom deveta Vicon 235 uz 6k, 2008 metu susukom kokius 700-800 ir nebuvo jokiu problemu.

O kas del deutz fahr tai tie patys viconai-kvernelandai

800 ruliu joks isbandymas 2008m presui,su welgeriukais tiek susuka be vargo,o senesni Deutz fahr tai tikrai panasus i Welgerius,nes kameros kabliai taipogi yra,ir kai kurios vietos protingiau padarytos: kopijavimo ratukai is abieju pusiu siauram rinktuve ir volai lengviau issiima,nereikia ,,ismauti,, jei neklystu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo lenku presas ir vyniotuvas. Bet tipo metalas geras sake neluzta kaip simpu. Galvoju unia presa vyniotuva grebli ir sienapjove imt. Sakau maz kas turi ir patartu. Rimtu firmu truputi per daug euru gaunasi

Taigi paprašyk kas prekiauja kad duotų kontaktus žmonių pirkusių, nes tokių manau tikrai yra, facebook'e vienas žmogelis mačiau presuoja su T-150 ir unios dubliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manote, ar traktorius Case 95 galėtu dirbti su presu - krone dubliu? Aišku, reljefas vien aukštumos, kalnai.

su stabdziais ir priekiu ijungtu dirbs, bret lb letai ir lb sunkiai, jei pilnas rulis i kalna pareis tai uzges traktorius taip nutinka zetoriui 110ag pas mus, svoris tai didelis preso plius dar mase sukt, nera taip jau super lengva sukt, as karta i skardi ropsiausi ir se kad nori ziuriu rulonas jau baigia formuotis tai 125ag dumais apsipyles vos vos ilipo. siaip su tokiu reikia pie 120ag bent pas mus nuomone, nes tas traktorius lengvesnis uz padarba :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš klausiu, nes buvo daug nuomonių, kad MTZ 95 ag  jau niekaip su dubliu nepadirbs. Tik labai nustebau pastebėjęs pas kaimyną Case ir krone derinį, o ir dirba normaliu greičiu, kalnai nebaisūs. Matyt, amerikietiški traktoriai taip ir pelno savo garsų vardą.

Gal, toks Cases kaip aš galvoju, nėra amerikietis. Bet su tokiu traktoriaus galingumu malonių akimirkų bus nedaug. O kad dirba kažkas, tai gali ritiniai būti silpnai suspausti. Jei pavolioja prese ir meta lauk ir to pakanka, tada jo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manote, ar traktorius Case 95 galėtu dirbti su presu - krone dubliu? Aišku, reljefas vien aukštumos, kalnai.

Turi aplinkiniai ūkiai Krone dublius abu iki paraudonavimo sako kad reikia mažai ag tam aparatui.Tik mažytis pastebėjimas kuom traukia,pirmas atvejis NH 100ag,vėliau traktorius jau 6cil.118ag.,dabar 165ag.pas kitą JD 95ag.,vėliau 150ag.,dabar 170ag.Išvadas daryk pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal, toks Cases kaip aš galvoju, nėra amerikietis. Bet su tokiu traktoriaus galingumu malonių akimirkų bus nedaug. O kad dirba kažkas, tai gali ritiniai būti silpnai suspausti. Jei pavolioja prese ir meta lauk ir to pakanka, tada jo.

Rulonai geri, ne vienerius metus jis man rulonavo ir šiais metais dirbome gretimuose laukuose, tai teko pastebėti kaip dirba - labiau preso plėvelės kirpimas streikuoja, nei pats traktorius.Man teko matyti, kad kažkur apie 4 metus (žinoma, kad dirbo ir seniau)  dirba su tuo preso ir traktoriaus deriniu. Dėl cilindrų, jei atmintis neapgauna - 4 cilindrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rulonai geri, ne vienerius metus jis man rulonavo ir šiais metais dirbome gretimuose laukuose, tai teko pastebėti kaip dirba - labiau preso plėvelės kirpimas streikuoja, nei pats traktorius.Man teko matyti, kad kažkur apie 4 metus (žinoma, kad dirbo ir seniau)  dirba su tuo preso ir traktoriaus deriniu. Dėl cilindrų, jei atmintis neapgauna - 4 cilindrai.

Štai nuoroda, gal ir esi matęs. Čia kalnuose su 113AG dirba.

Jei dirbt be smulkinimo peilių tai galima dar jėgos sutaupyt. Bet taip kaip šitame filmuke, nevažinėsi. Bus apie 3,5 - 4 km/h darbo greitis ir pridusimas užsipildant kamerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...