Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

su labai didelem zvaigzdem dar kitaip daro: perpjauna su kampiniu iki asies, tada nuima lengviau ir vel suvirina :D As taip nedaryciau, bet laiko. auksciau pamineti abu variantai tikriausiai pavyktu. su galingu siomniku nutrauks su visu splintu, idealiausia jeigu eitu atmusti zvaigzde, bt jei gerai prikepus, bus sudetinga. aisku visada lieka sildymas... 

kur paciam virsuje yra stambios zvaigzdes, teko net pas meistru vezti. gryzo siek tiek sumesta zvaigzde, nes matomai jega tempimo buvo nezmoniska, tai ka kalbet su namudiniais sukamais siomikais.. o siaip durna sistema, kuri iki siol naudojama. kazkaip galetu ir civilizuotesni zvaigzdes tvirtinima sugalvoti, kad remontai netruktu diena...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

17 valandas ago , Gruzdas said:

Taip tikrai nepavyks, nes šplintai yra platėjantys.

Na esu nutraukes zvaigzde su splintu ir splintas automatiskai pasilieka ir ne viena,o dar galima splinta atpalaiduoti kalant tarp jo ir zvaigzdes koki kyli,kad ir( kirstuka). Minimaliai tereikia atpalaiduoti,juk( platejantis yra) ir zvaigzde nuimi su bet kokiu sjomniku,Classo nesunkiai imasi. Bet turetu nusitraukti su zvaigzde,juk bent senesniu classu ipjova splintui iki galo yra,turetu isciuozti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , Johnas said:

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduodu-rulonini-presa-orkel-1250-26838243.html  Imanoma tokiam orkel presui nesunkiai gaut atsarginiu daliu? Nebus taip kad lietuvoj tik keliose vietose yra? :eusa-think:

tai ar ne pats apie Welgerį klausinėjai nesenai?

šitas presas dirbs, išdirbis mažas. bet naudotų dalių jam ant Lietuvos nebus. pasteirauk biržų žemtiekime, ar šiam modeliui bus galima užsakyti naujų.

asmeniškai, jei biudžetas vos tempia, gal ir imčiau jį. bet su dalimis - riesta. ir šiaip jis - lėtas. pagalvok, panašu, kad bus tikrai taip. ūkis paaugs, plotai taip  pat. traktorius atsiras stipresnis. šitas jau bus neparankus. kaip seksis greit parduot ir už kiek, nesiimu spėliot.

šiuos presus norvegijoje masiškai ūkininkai pardavinėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kuo skiriasi claas rollant 46 silage ir claas rollant 46 roto cut ?

http://autoplius.lt/skelbimai/claas-rollant-46-roto-cut-rulonu-vyniotuvai-presai-5283461.html?_ga=1.220706008.1536353745.1483548483

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/claas-rollant-46-sillage-27326539.html

Biesas gal ir klausinejau nebepamenu zinok, bet kad welgeriai uz tokia kaina tik seneliukai yra tai ka ten ziuresi.... O kodel norvegai taip nori ju atsikratyt??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokios naudotos detalės presui dar? Volus pasigaminti lietuvoje gali, grandines, žvaigždes taip pat nupirkti gali neorginales, guolius skf dedi. Bėdos nebent su elektra gali būti rimtos, bet čia su kiekvienam presui gali pasitaikyti. O taip gali pritaikyti alternatyvą kokia arba pirkti orginales detales, bet dabar man atrodo biržai orkel jau nebeprekiauja ir kas oficialus atstovas lietuvoje neaišku. Reikėtų preso turbūt imčiau ta orkel ir per daug galvos nesukčiau, per sezona po 2000-3000 rulonu manau sukti gali laisvai be didesnių bedų su tokiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Juodas said:

Kokios naudotos detalės presui dar? Volus pasigaminti lietuvoje gali, grandines, žvaigždes taip pat nupirkti gali neorginales, guolius skf dedi. Bėdos nebent su elektra gali būti rimtos, bet čia su kiekvienam presui gali pasitaikyti. O taip gali pritaikyti alternatyvą kokia arba pirkti orginales detales, bet dabar man atrodo biržai orkel jau nebeprekiauja ir kas oficialus atstovas lietuvoje neaišku. Reikėtų preso turbūt imčiau ta orkel ir per daug galvos nesukčiau, per sezona po 2000-3000 rulonu manau sukti gali laisvai be didesnių bedų su tokiu.

ogi reduktorius. nes naujas puse preso kainuoja. gal man sutapo taip, bet kaip orkel kieme, taip matydavau pas norvegą patvory reduktorių numestą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , Johnas said:

Nu kaip toksai http://www.skelbiu.lt/skelbimai/welger-rp-12s-26948633.html#pleaseCommentMe Kokios ju bedos pagrindines ir kaip su dalim?

Turiu rp 12, bet mano be tinklelio ir siauras surinekjas. Bedos visos einamos, zvaigzdes, grandines. esu girdejas, kad daznai prastai tinkleli kerpa. Atrodo kaina didoka, nors ir su placiu surinkeju ir risimas tinkleliu. Geriau jau ziureti rp 200 modeli, siek tiek naujesnis ir + rotoriniu turi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uz klasa per daug pats pernai pardaviau uzs 4500euru ir tikrai geras stovis buvo, vostuvas pakeistas, minusas reikejo viena vola keisti arba aprengt is naujo skarda. kju volai irgi be istisines asies, galas atsidarineja jei silpnas vostuvas, asiku issardzius galima po spyruokle pakist saiba ar dar ka, bet vistiek tokia kaina didele mano manymu. pas juos gerai kad lb paprasti ir padavimo tinklo mechanizmas elementarus, welgerio kabliai yra geris nereikia hidrosistemos draskyt traktoriaus. jei ziuret tai del padborciko plataus imti 200 welgeri, claas nevertas manau kainos, turejau  pardaviau stovi zinau, cia turi buti ledinis nebent.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Welgeriuku RP 12 su tinkliuko nukirpimu pagrindine beda,kad reikia labai daznai tepti, tas alkunes kur vaiksto nukirpimas,kad gautusi smugis. Ir balta tinkliuka geriau kerpa,nei sakykim zalia. Kai kurie zmones galvoja,jei Welgeris nereikia taisyti,savaime eina,pasirodo reikia.Tiek Welgeriai,tiek Classai verti to vardo ir tos kainos. Kodel? pasiimk Orkel iseis reduktorius,ir numesi i patvori. O welger,Classai stambus(brangus) mazgai tiiikrai laiko,praktiskai amzini,o guoliai,grandines ir t,t. yra keiciami dalykai.Chalymcikai dar lig siol perka senukus 200 Welgerius is Europos ir praktiskai 3,4 metus varo be dideliu bedu,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, arciu555 said:

Tiems kas nori pirkti Welgeriuka RP 12,pasukai ir paklausei ar pergreztas (didesniam varztui) saugiklis. Jei pergreztas neapsimoka ne vaziuoti ziureti,nes bus dirbes ne pagal preso galimybes. Kiek esu pirkes is Europos ne vienas nebuvo pergreztas saugiklis.

o jei pardavėjas nežino pats, o ir pačiam kaip žinot storesnis varžtas ar toks kaip turi būti? Ar aš ne apie tą saugiklį kalbu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...