Jump to content

Vasariniu kvieciu auginimas


diler

Recommended Posts

Kvieciukus auginu beveik pirma karta, sejau per mamos diena, 4,6mln, vakar ant kalniuko suskaiciavau 800 kvadrate dar neskaitant koki 50vnt visai maziuku. Kame reikalas, kad tokie tankus?

Tikriausiai anksti panaudojai Cycocelį, gerai padavei azoto ir lietaus gavai sočiai. Per tankūs tai ne per reti. Kiek neišmaitins atmes. Va kai reti tai derlių išspausti sunku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del tankumo tai as patenkintas ir nustebes kaip taip gerai atrodo, nes is kitu tai prisiklauses, kad butinai reik labai didint ju issejimo norma. Dregmes beveik pakankamai buvo visa laika, trasu irgi- azoto 102 pries seja, 200ltr kas'o sudygus, ccc irgi labai anksti tiksliai nepamenu kada.

Mieziai pas mane irgi vietom labai silpnoki, bet itariu tai del slapios uzmintos zemes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del tankumo tai as patenkintas ir nustebes kaip taip gerai atrodo, nes is kitu tai prisiklauses, kad butinai reik labai didint ju issejimo norma. Dregmes beveik pakankamai buvo visa laika, trasu irgi- azoto 102 pries seja, 200ltr kas'o sudygus, ccc irgi labai anksti tiksliai nepamenu kada.

Mieziai pas mane irgi vietom labai silpnoki, bet itariu tai del slapios uzmintos zemes.

kai nupjausi sugrizk prie sios diskusijos ... abejojiu kad labai dziauksies.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del tankumo tai as patenkintas ir nustebes kaip taip gerai atrodo, nes is kitu tai prisiklauses, kad butinai reik labai didint ju issejimo norma. Dregmes beveik pakankamai buvo visa laika, trasu irgi- azoto 102 pries seja, 200ltr kas'o sudygus, ccc irgi labai anksti tiksliai nepamenu kada.

Mieziai pas mane irgi vietom labai silpnoki, bet itariu tai del slapios uzmintos zemes.

kai nupjausi sugrizk prie sios diskusijos ... abejojiu kad labai dziauksies.

manau klystat, zinant kiek jis sudejo jiems ir kaip atrodo tai as bandau speti,kad 7t/ha turetu buti, jei su ligom tvarkingai dar susitvarkys... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5iq.jpg

Uploaded with ImageShack.us

gal nelabai matosi ...čia ligos požimiai ar truksta kokios maisto medžiagos? vasariniai kviečiukai Navra :icon-neutral:

i septorjoze kažkai nepamašu

gal drėgmės trukumas?? :eusa-doh:

Nemanau, kad medžiagų trūkumas. Pas mane lygiai tas pats ir pas kaimyną ir pas agrovila. Pas mane kogero bus tombo su cicoceliu taip padarę, dar silta diena buvo. Kuom jus purskėt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del tankumo tai as patenkintas ir nustebes kaip taip gerai atrodo, nes is kitu tai prisiklauses, kad butinai reik labai didint ju issejimo norma. Dregmes beveik pakankamai buvo visa laika, trasu irgi- azoto 102 pries seja, 200ltr kas'o sudygus, ccc irgi labai anksti tiksliai nepamenu kada.

Mieziai pas mane irgi vietom labai silpnoki, bet itariu tai del slapios uzmintos zemes.

kai nupjausi sugrizk prie sios diskusijos ... abejojiu kad labai dziauksies.

manau klystat, zinant kiek jis sudejo jiems ir kaip atrodo tai as bandau speti,kad 7t/ha turetu buti, jei su ligom tvarkingai dar susitvarkys... ;)

tokiam kiekiui reikia apie 370 kg. N veiklios kad gautusi geros kokybes grudai. Gal zinot buda kaip islaikyt stacius tiek atidavus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai nupjausi sugrizk prie sios diskusijos ... abejojiu kad labai dziauksies.

manau klystat, zinant kiek jis sudejo jiems ir kaip atrodo tai as bandau speti,kad 7t/ha turetu buti, jei su ligom tvarkingai dar susitvarkys... ;)

tokiam kiekiui reikia apie 370 kg. N veiklios kad gautusi geros kokybes grudai. Gal zinot buda kaip islaikyt stacius tiek atidavus?

gal galit placiau,kaip gaunat tuos 370kg, v.m.? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5iq.jpg

gal nelabai matosi ...čia ligos požimiai ar truksta kokios maisto medžiagos? vasariniai kviečiukai Navra :icon-neutral:

i septorjoze kažkai nepamašu

gal drėgmės trukumas?? :eusa-doh:

Nemanau, kad medžiagų trūkumas. Pas mane lygiai tas pats ir pas kaimyną ir pas agrovila. Pas mane kogero bus tombo su cicoceliu taip padarę, dar silta diena buvo. Kuom jus purskėt?

paskutinis purškimas buvo su reguliatoriumi Optimus.. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

stiebu skaicius 800/m2, kaip galima skaiciuoti 22 kg/t N, jei koks tresdalis stiebu bus atmesti. Teoriskai jei visi stiebai isleistu varpas, tai skaiciuojant bent po 40 grudu varpoje ir 40g 1000 grudu mase, derlius butu 12.8 t/ha, taip kad toki tankuma ismaitinti reikia gerai serti ir ziureti kad neisgultu :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...