Jump to content

Vasariniu kvieciu auginimas


diler

Recommended Posts

Kolegos kas auginat veisle hamlet is balticagro ? , idomu kaip pas jus , pas mane ji kaip ir neblogai atrodo bet yra niuansu , varpos dviem aukstais , matomai platintojai 'pachimicino" :eusa-think:

Man rodos jau rašiau, ir pas mane tas pats. Ir tai yra iššokusios kitos veislės priemaišos, nes ankstyvesnis brendimas nei visų. Bet kviečiai yra kviečiai. Gerai kad ne miežiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos kas auginat veisle hamlet is balticagro ? , idomu kaip pas jus , pas mane ji kaip ir neblogai atrodo bet yra niuansu , varpos dviem aukstais , matomai platintojai 'pachimicino" :eusa-think:

Man rodos jau rašiau, ir pas mane tas pats. Ir tai yra iššokusios kitos veislės priemaišos, nes ankstyvesnis brendimas nei visų. Bet kviečiai yra kviečiai. Gerai kad ne miežiai.

pas mane irgi tas pat, bet patys kvieciai tikrai geri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ziurejau tai yra vienas kitas amaras, idesiu blogiau nebus. O kiek kartu zadi purkst karbamidu? Skaiciau literatura, kad 10 d. po zydejimo kvieciams nupurskus karbamido jis padeda varpoms islaikyti visus grudus, tada ju neatmeta. Antras purskimas didina vidutine ju mase bei baltymus, o trecias purskimas optimalaus tankumo paseliuose gali padidinti grudu derlinguma iki 1.2 - 1.5 t/ha. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ziurejau tai yra vienas kitas amaras, idesiu blogiau nebus. O kiek kartu zadi purkst karbamidu? Skaiciau literatura, kad 10 d. po zydejimo kvieciams nupurskus karbamido jis padeda varpoms islaikyti visus grudus, tada ju neatmeta. Antras purskimas didina vidutine ju mase bei baltymus, o trecias purskimas optimalaus tankumo paseliuose gali padidinti grudu derlinguma iki 1.2 - 1.5 t/ha. :eusa-think:

dažniausia darau 2 purškimus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ziurejau tai yra vienas kitas amaras, idesiu blogiau nebus. O kiek kartu zadi purkst karbamidu? Skaiciau literatura, kad 10 d. po zydejimo kvieciams nupurskus karbamido jis padeda varpoms islaikyti visus grudus, tada ju neatmeta. Antras purskimas didina vidutine ju mase bei baltymus, o trecias purskimas optimalaus tankumo paseliuose gali padidinti grudu derlinguma iki 1.2 - 1.5 t/ha. :eusa-think:

dažniausia darau 2 purškimus..

Tai pirma purskima turbut darysi ant dienu, o kada sekanti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ziurejau tai yra vienas kitas amaras, idesiu blogiau nebus. O kiek kartu zadi purkst karbamidu? Skaiciau literatura, kad 10 d. po zydejimo kvieciams nupurskus karbamido jis padeda varpoms islaikyti visus grudus, tada ju neatmeta. Antras purskimas didina vidutine ju mase bei baltymus, o trecias purskimas optimalaus tankumo paseliuose gali padidinti grudu derlinguma iki 1.2 - 1.5 t/ha. :eusa-think:

dažniausia darau 2 purškimus..

Tai pirma purskima turbut darysi ant dienu, o kada sekanti?

pirmas pieninėje brandoje kitas jau vaškinėje.. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ziurejau tai yra vienas kitas amaras, idesiu blogiau nebus. O kiek kartu zadi purkst karbamidu? Skaiciau literatura, kad 10 d. po zydejimo kvieciams nupurskus karbamido jis padeda varpoms islaikyti visus grudus, tada ju neatmeta. Antras purskimas didina vidutine ju mase bei baltymus, o trecias purskimas optimalaus tankumo paseliuose gali padidinti grudu derlinguma iki 1.2 - 1.5 t/ha. :eusa-think:

Gal baikit jūs čia tuos savo šlapius sapnus visam pasauliui skleist. Panašu, kad reiks sukurt temą Pasakos, ir visi kam tai aktualu dar, galės ten diskutuot. Nes jau visas temas baigia okupuot "skystimėliai".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ziurejau tai yra vienas kitas amaras, idesiu blogiau nebus. O kiek kartu zadi purkst karbamidu? Skaiciau literatura, kad 10 d. po zydejimo kvieciams nupurskus karbamido jis padeda varpoms islaikyti visus grudus, tada ju neatmeta. Antras purskimas didina vidutine ju mase bei baltymus, o trecias purskimas optimalaus tankumo paseliuose gali padidinti grudu derlinguma iki 1.2 - 1.5 t/ha. :eusa-think:

Gal baikit jūs čia tuos savo šlapius sapnus visam pasauliui skleist. Panašu, kad reiks sukurt temą Pasakos, ir visi kam tai aktualu dar, galės ten diskutuot. Nes jau visas temas baigia okupuot "skystimėliai".

Tai jau tikrai, kad reikia tokios temos tokioms pasakoms. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ziurejau tai yra vienas kitas amaras, idesiu blogiau nebus. O kiek kartu zadi purkst karbamidu? Skaiciau literatura, kad 10 d. po zydejimo kvieciams nupurskus karbamido jis padeda varpoms islaikyti visus grudus, tada ju neatmeta. Antras purskimas didina vidutine ju mase bei baltymus, o trecias purskimas optimalaus tankumo paseliuose gali padidinti grudu derlinguma iki 1.2 - 1.5 t/ha. :eusa-think:

Gal baikit jūs čia tuos savo šlapius sapnus visam pasauliui skleist. Panašu, kad reiks sukurt temą Pasakos, ir visi kam tai aktualu dar, galės ten diskutuot. Nes jau visas temas baigia okupuot "skystimėliai".

nu jo nei pridesi nei atimsi :)

viskas daugmaz teisingai, tik ta derliaus prieda sumazinam 1tona, tada kazkas panasaus gausis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sprendimai ypac protingais besijauciantiems: naujos temos skystimeliam sukurimas; ignoravimas; pamokymas, patarimas, atvedimas i sviesius vandenis ir pan; aisku dar galima pademonstruot begalini pasipiktinima.

Forume ir šiaip internete yra pilna duomenų, patarimų ir pamokymų, kurie yra daug arčiau realybės, bet jei ši publika nesugeba jų perskaityt ir metai iš metų rimtais veidais kalba tuos pačius vėjus, tai gal jau laikas stabdyt balaganą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo pat pasėjimo trašas atiduok augalui palaipsniui tai nereiks paskui m.....t į bata prieš kūlima. O jeigu per visa jo augima trašų nedavei tai ir dabar jos taves neišgelbės :eusa-naughty:

Tai sita as suprantu ir zinau, mano kvieciai neblogai atrodo, trasas daviau palaipsniui. As paskaites ta straipsni apie vasariniu kvieciu auginima galvoju karbamidu nupurkst pieninej brandoj ir tiek.. Ot kokia pekla uzvire del mano to vieno komentaro.

Tai dabar pasakykit man karbamidas pieninej brandoj gal irgi negerai? :D Jei jus visi tokie labai protingi tai patarkit, pakonsultuokit , o ne pulkit su zemem maisyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai bunkeri leidi i priekaba, tiesiai purksk karbamida, efektas garantuotas. :icon-confused: o seip tai as bent 30 kg/ha puciu. su 200 vandens. na tai derlius apie 4 tonas tai siektiek kokybe pakelia. nuo antros iki 1 klases. kai retesni buna tai ir nuo 3 iki 1 damusa su tokiu paciu kiekiu. nabent man taip yra. ir puciu kai jau nugeltonyje kvieciai, vat katik islauko ir gryzau karbamida paputes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu klausykit.. As is oro tokiu dalyku nekalbeciau, o ar tai yra tiesa as nezinau, as tik jums parasiau ka skaiciau internete, kaip cia kaskas sako protingus patarimus..

http://www.rapsai.lt/agrotechnologiju_n ... os_eigoje/

Kad rašytų vien profesorius, tai sakyčiau nuo senatvės nukvako. Bet kai rašoma firmos vardu, tai jau tiesiog ūkininkų tyčinis mulkinimas. Jau tapo norma, kai pas mus už mulkinimą niekas neatsako, o iš ūkininkų tokiu būdu melžiami milijonai už mikrikus, amino rūgštis ir karbamidą.

Vokiečių tyrimai rodo, kad tokie purškimai derliaus kažko ženkliai nedadeda, tik iki 1-2 cnt (ne tonų :icon-exclaim::lol: ). Pagerinami tik grūdų kokybiniai rodikliai: baltymai ir glitumas.

Kalbu apie purškimus po žydėjimo.

Nesileiskim mulkinami.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo laikai kada tarnavau karbamidui diena nakti , nafik toks gyvenimas kai naktimis po laukus. Rezultatai niekada nebuvo kazkokie ipatingi nei tonomis nei kokybe liginant su tais kurie nepurksdavo. Perniksciai metai tai patvirtino su kaupu kai buvo naudojamos birios trasos reikalingais tarpsniais ir reikalinga norma , netgi rekordas buvo pasiektas is vieno lauko 11t/ha extros be skistimeliu iskirus pesticidus. Tad siulau skirtus skistimeliams perteklinius litus panaudikit sau palepinti , tikrai bus geriau nei juos atiduoti trasu pardavejams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...