Jump to content

Vasariniu kvieciu auginimas


diler

Recommended Posts

o tai kuriai kulturai cia skaiciavimai?

Čia žieminių kviečių formulės. Vasarinių kviečių ir rapsų kiek kitokios. Pagal tai skaičiavimus vykdau jau apie 10 metų. Reikia pripažinti, kad panašiai gaunasi. Reikia tik nepamiršti padaryti korekcijas į + ar - , priklausomai nuo priešsėlio, sėklos kokybės, technologijos o augimo eigoj darant papildomus tręšimus ir augalų apsaugą, į orus, stresinius faktorius ir kt. Formulės tai tik teorija, nors ko gero ir susieta su bandymais. Apjungus teoriją ir praktiką savam ūkyje, jau galima prognozuoti tiksliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Kas auginot vasarinių kviečių veisles Nawra ir Ethos. Kuri iš jų kuo geresnė? Kaip derliai, kokybė?

Siemet sesiu ethos pirmi metai, tai kai pirkau sita labiau gyre negu nawra, ziuresim kas iseis... :icon-rolleyes::icon-rolleyes:

O man labiau gyrė Nawra, tai dėl to ir pirkau Ethos. :lol: Nelabai pasitikiu vadybininkais. ;) Be to ir forume Nawra peikė kažkas.

Tai kas ką gero ar blogo gali pasakyti apie Ethos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai del ko jos galima dar nepradet,negi is tingejimo?

Juokauti neverta , buvo tokie 1980-ji , gegužės 2 d. pradėtos sodinti bulvės lauke , kurime grynas smėlis. Normali sėja prasidėjo tik 10 d. Atšilo balandžio 8 d. , gražus oras išsilaikė iki 18 d. Vėliau prasidėjo lietus , o gale mėnesio atšalo ir dvi dienas snigo.Dabar pas mūs situacija kita laukai nėra tap suminti ,kaip buvo po 78-79 supr- šlapių metų, laukuose tiėsiog telkšojo ežerai Jeigu taip nutiktu šiais metais per 10 d. spėtu išdžiūti ir ankstyvas kultūras pasėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebryte velykos jau praėjo, promilių turėtų mažėti, bereikalingų ginčų ne į temą taip pat. :)

Geriau pasakykit, kad tokie visi protingi, kuo Spring wheat - pagal mus vasariniai kviečiai, skiriasi nuo Alternative wheat - turėtų būti kažkokie alternatyvūs kviečiai? Mano žinios per siauros tuo klausimu. :eusa-liar:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebryte velykos jau praėjo, promilių turėtų mažėti, bereikalingų ginčų ne į temą taip pat. :)

Geriau pasakykit, kad tokie visi protingi, kuo Spring wheat - pagal mus vasariniai kviečiai, skiriasi nuo Alternative wheat - turėtų būti kažkokie alternatyvūs kviečiai? Mano žinios per siauros tuo klausimu. :eusa-liar:

gal Spelta kvieciai ar pan

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebryte velykos jau praėjo, promilių turėtų mažėti, bereikalingų ginčų ne į temą taip pat. :)

Geriau pasakykit, kad tokie visi protingi, kuo Spring wheat - pagal mus vasariniai kviečiai, skiriasi nuo Alternative wheat - turėtų būti kažkokie alternatyvūs kviečiai? Mano žinios per siauros tuo klausimu. :eusa-liar:

Nežinau kokiam kontekste radai tokį apibrėžimą, bet greičiausiai turima mintyje - Einkorn, Emmer, Spelt, Kamut, and Triticale. Čia labai išsamus straipsnis. Šiaip ir pats nesunkiai gali rast.

http://www.hort.purdue.edu/newcrop/proc ... 3-156.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebryte velykos jau praėjo, promilių turėtų mažėti, bereikalingų ginčų ne į temą taip pat. :)

Geriau pasakykit, kad tokie visi protingi, kuo Spring wheat - pagal mus vasariniai kviečiai, skiriasi nuo Alternative wheat - turėtų būti kažkokie alternatyvūs kviečiai? Mano žinios per siauros tuo klausimu. :eusa-liar:

Nežinau kokiam kontekste radai tokį apibrėžimą, bet greičiausiai turima mintyje - Einkorn, Emmer, Spelt, Kamut, and Triticale. Čia labai išsamus straipsnis. Šiaip ir pats nesunkiai gali rast.

http://www.hort.purdue.edu/newcrop/proc ... 3-156.html

Štai iš kur imiau info. http://www.saaten-union.com/index.cfm/nav/545.html

Kažkodėl vasariniai kviečiai ir tie alternative kviečiai atskira eilute eina. :icon-rolleyes:

Tavo nuoroda gal ir gera, bet su anglų kiek blogiau nei su LT ir RU, tai labai ilgai tektų skaityti, kol ten ką išsiaiškinčiau. Gal trumpai drūtai gali apšviesti kuo jie ten skiriasi. Spelta, tai man rodos tik žieminiai gal būna, ar klystu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...