Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

Kartais investuoti labai daug nereikia kad galetum tresti pagal zemelapius.

Pas daugeli barstytuvai ismanus, tereikia juos sujungti su navigacijos (ar net ir to nereikia) ir tureti zemelapius.

Kad pasidaryti zemelapiu irgi per daug investiciju nereikia.

jei tresti ir azota su N sensorium daug brangiau, bet is esmes N reikia daug maz vienodai. Galbut butu galima koreguoti pagal derlingumo zemepalius.

 

tresima pagal zemelapius bandem is akies (pagal popierini zemelapi) is bedos imanoma tik LAAAAAABAI daug vargo. jau kokius 2-3metus galvoju apie sujungima navigacijos su trestuvu bet kazkaip vis lieka nepadaryta :)

 

mano paskaiciavimai

 

tyrimai 2-3 ha meginiui. manyciau kasmet daryti neireiktu uztektu ir kas 2-3 metus. savikaina apie 7lt/ha

mano atveju reiktu atrakinti navigacija, nusipirkti programa zemelapiam piesti (sumui apie 5000lt) jei veiks penkis metus ant mano ukio tai savikaina 3lt/ha jeigu tresi tik PK.

viso labo 10lt/ha, trasu ispyliam po 200lt/ha (pk)

 

cia be darbo tyrimams ir zemelapiams kurti, o jo nera labai jau daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Gali parašyti, koks numeris, koks straipsnis? perverčiau krūvą laikraščių nieko neradau

 

Na šeip aš esu linkęs susilaikyti nuo komentarų apie jų tyrimus, labiausiai man kliūva, kad agronomai ne bendradarbiauja su inžinieriais tuose reikaluose, na bet ma jį te, nesigilinsiu. netgi iš to straipsniuko matosi, kad derlius 3%mažesnis o trąšų sąnaudos 6,6% mažesnės. Iš konteksto galima suprasti, kad ir herbicidams galima pataupyti.

Tai gi grįžtam prie pradžių

1- Įspūdingo grūdų kainų kylimo sunku tikėtis

2 - uždirbt vis tiek norisi ir jei galima daugiau

3 - Vienintelis būdas uždirbti iš atpigusių grūdų tai mažiau investuoti vienai tonai ir daugiau jų užauginti iš hektaro, ar ne?

Kaip tą padaryti be TŪS?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reikalingi keli arba bent vienas kistukas ,,deutsch dtm06-12s,, is bedos uztektu ir moterisku kontaktu suraskit kas pardavineja tokius nes nesiseka man. 

Cia reikalinga trimble ez250. pajungimui darysiu valdyma kad junginejant purkstuva, trestuva. kilnojant padargus piestu ekranas ir nereiketu rankom minkyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reikalingi keli arba bent vienas kistukas ,,deutsch dtm06-12s,, is bedos uztektu ir moterisku kontaktu suraskit kas pardavineja tokius nes nesiseka man. 

Cia reikalinga trimble ez250. pajungimui darysiu valdyma kad junginejant purkstuva, trestuva. kilnojant padargus piestu ekranas ir nereiketu rankom minkyt.

http://www.tme.eu/lt/details/s-dtm06-12sa/automotive-jungtys/deutsch/s-dtm-06-12-sa/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reikalingi keli arba bent vienas kistukas ,,deutsch dtm06-12s,, is bedos uztektu ir moterisku kontaktu suraskit kas pardavineja tokius nes nesiseka man. 

Cia reikalinga trimble ez250. pajungimui darysiu valdyma kad junginejant purkstuva, trestuva. kilnojant padargus piestu ekranas ir nereiketu rankom minkyt.

iAgro arba PRYMO turetu padet

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Ar kas sejat 15-20 cm tikslumu? Naujas traktorius su paruosimu varavimui. ir galvoju ar uztektu 15-20 cm, ar reiktu jau 2 cm tikslumo? taip pat turiu trimble cfx 750 . kaip manot, ar ji pirsti su MF7726 ar tiesiog paprasciau daimti is MAsejaus likusia trukstama iranga. nes kiek ziurejau jau iskart antenos fyskes nesutinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Beda su ezguide500, ijungus viska susigaudo paraso kad jau ok pradedu dirbt po koki 5min pyst uzgesta zalias palydoviukas kampe ir nebeveikia isjungiu ir vel ijungus jis vel viska sugaudo pradedu dirbt ir uzgesta palydovo simbolis, kas gali but?

o ką nors parašo kai išsijungia r tiesiog pageltonuoja ir tiek? kelinta softo versija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar kas sejat 15-20 cm tikslumu? Naujas traktorius su paruosimu varavimui. ir galvoju ar uztektu 15-20 cm, ar reiktu jau 2 cm tikslumo? taip pat turiu trimble cfx 750 . kaip manot, ar ji pirsti su MF7726 ar tiesiog paprasciau daimti is MAsejaus likusia trukstama iranga. nes kiek ziurejau jau iskart antenos fyskes nesutinka.

sėdamas tu padarai technologines pagal kurias likusius metus važinėsi, kuo tiksliau pasėji tuo daugiau taupai visam kitam. Dėl suženijimo tai didelis klausimas kas pas tave jau yra ir ko trūksta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra hidraulika ir kabellynas.truksta antenos, ir IMU arba RTK bloko jei dirbti per c1000 displejus.pagal,poreiki galima dar didesni displeju uzsakyti c2100. bet siandien suzinojau jog mano horsh sejama galima perdaryti-per isobus prijungti prie traktoriaus moniko, ko pasekoje jau navigacija ir sejama tam paciam manau butu sudetinga. tai galvoju gal geriau tuomet cfx750 pletoti, nes jo ir galimybes didesnes negu c1000.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

yra hidraulika ir kabellynas.truksta antenos, ir IMU arba RTK bloko jei dirbti per c1000 displejus.pagal,poreiki galima dar didesni displeju uzsakyti c2100. bet siandien suzinojau jog mano horsh sejama galima perdaryti-per isobus prijungti prie traktoriaus moniko, ko pasekoje jau navigacija ir sejama tam paciam manau butu sudetinga. tai galvoju gal geriau tuomet cfx750 pletoti, nes jo ir galimybes didesnes negu c1000.

Tokiu atveju geriau apie FM 100 galvok:

http://www.dotnuvosprojektai.lt/sites/default/files/uploads/dokumentai/gps_2015.pdf

komplektas Nr3 isobusas ir autopilotą valdo ir dar ką ateitį be sugalvotum, nors ir drenažą kloti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki. Ieskausi purkstuvo Hardi commander ir iskilo toks klausimas ar butu kokia tai navigacija galima pritaikyti kad isjunginetu purkstuvo sekcijas kai plotas persidengia? Didelio tikslumo nereikia nes sejam su tech vezem. Pagrinde navigacijos reiktu del purkstuvo ir trasom isbarstyti ant dirvos pries seja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Ieskausi purkstuvo Hardi commander ir iskilo toks klausimas ar butu kokia tai navigacija galima pritaikyti kad isjunginetu purkstuvo sekcijas kai plotas persidengia? Didelio tikslumo nereikia nes sejam su tech vezem. Pagrinde navigacijos reiktu del purkstuvo ir trasom isbarstyti ant dirvos pries seja.

Naujas naudotas? su ISOBUS be? Šeip Hardi gan atvara sistema, nėra sudėtinga pasijungti su sekcijų reguliavimu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...