Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Gal moderatoriai per daug neišbars... labai ribotas pasiūlymas todėl skelbiu tik forume, tvarkausi sandėlį ir paskutinius kelis komplektus EZ Guide 250 su EZ steer (navigacija su vairavimu tinkama purškimui, tręšimui ir žemės dirbimui) atiduodu po 2899€. Dėl detalių kokiems traktoriams per PM

Na ir vienas prašmatniausių variantų FM1000 su atrakinimais iki RTK ISOBUS (su visa pravodke) Kintamos normos valdymu komplektas "dirbęs" ant stendo 9900€ tinka traktoriams be paruošimo ISOBUS. Komplektas su plačiu užmoju į ateitį su ISOBUS galima valdyti bet kokį ISOBUSINį padargą, jei kada reikės galima ir padargo vairavimą prijungti, galima jungti traktoriaus autopilotui valdyti... 4 vaizdo kameras žodžiu lengviau turbūt pasakyt ko negali tai pats galulaukėj neapsisuka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Kokia kompiuterinę programa naudojate Trimble duomenų apdorojimui? 

Rinkis:

http://www.dotnuvosprojektai.lt/kategorija/technika/tikslaus-ukininkavimo-sistemos/tikslaus-ukininkavimo-programine-iranga-0

Viever nemokamas kitos mokamos bet 14 dienų nemokamai, tas 14 dienų man buvo pavykę d metus ištempti, jis pasijungimą skaičiuoja kaip dieną tai jei atidarai ir neuždarai 3 dienas skaičiuosis kaip diena :) bent jau taip buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

realu kur nors gauti naudotą EZ sreer varikliuką, ar visgi ruoštis naujo pirkimui? Noris biškuti patobulinti turimą mirksiuką..

 

Kreipkis į uk.algis . Jis turėjo nedaug naudotą. Aš buvau pradėjęs norėti, bet gal kiek per brangu pasirodė... Žodžiu kol kas nebenoriu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vairavimo ir neturėjau omenyje :) tai kazin ar verta ta ezguide500 upgreidint ir daryt auto vairavima, reiktu pumai 230 vairavimo, gal geriau pirkti kažką naujo?

 

ez steer 2 stukai euru. ka zinau, ekonomiskai gal ir nelabai naudinga, bet bus faina dirbt kai nereikes keverzoti. atrodo jau visai gerai vaziuoji pagal mirksiu, bet paziuri atgal ir juokas ima is keverzones... bet kai as n hektaru nedirbu, tai didesnes investicijos nesiryzciau daryti. tavo atvejis kitoks, tai tau gal ir sistemos reiketu rimtesnes su didesniu tikslumu ir gal kur hidraulika sukineja tekinius, ne varikliukas ant vairo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vairavimo ir neturėjau omenyje :) tai kazin ar verta ta ezguide500 upgreidint ir daryt auto vairavima, reiktu pumai 230 vairavimo, gal geriau pirkti kažką naujo?

Na čia jau tamstos valia rinktis tik sakau net tokia seniena kaip EZ500 turi pakankamai daug galimybių (daugiau nei kainkurie naujesni ir brangesni žaislai)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos. Tai štai dabar, kaip žinia, nebeturiu jokių įsipareigojimų jokiam gamintojuj ar GPS atstovaujančiai įmonei, todėl galiu užsiimti veikla kuria senai svajojau užsimti - nepriklausomas konsultantas Tikslaus ūkininkavimo klausimais. Kas aš per vienas žinot, kuo galiu pabėti taip pat žinot (pradedant instaliavimu ir kalibravimu, baigiant žemėlapių apdorojimu, poreikius atitinkančios įrangos parinkimas) na žodžiu kokie klausimai apie TŪS kreipkitės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas turi patirties kuris variantas geresnis

 

post-83-0-45380000-1479717107_thumb.jpg AR post-83-0-28053400-1479717127_thumb.jpg

 

pirmu variantu tvirtinasi prie vairo pagrindo, turėtų būti stabilesnis, minusas, kad išsipjausto panelės. Antru variantu tikriausiai judėjimas bus didesnis ir plastmasės barškės pastoviai, kad ir kiek prikiši tų blėkučių, o ir šiaip pasitrauksi vairą ir iškris viskas... Kas nepatinka labai, tai kad vairas abiem atvejais pasislenka gerokai į lauką, bet kito varianto kaip ir nėra...

 

 

Beje akciją užmačiau. Gal kam aktualu

post-83-0-05959200-1479717346_thumb.jpg

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kuriuo atveju tau pačiam patogiau, kaip mažiausiai trukdo? Pirmu atveju matau labai arti svirtelės?

 

jeigu žinočiau... pirmu arti valytuvų, bet kiek juos naudoji... Bet apsukų rodyklę lyg ir mažiau užstoja gerokai, negu antru var. Būtų faina, jeigu kas nors būtų bandęs kaip ten su tuo judėjimu plastmasių, gal čia fantazuoju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...