Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

  • po 3 savaičių...

Sveiki, žemdirbiai,

 

Pavasaris pagaliau atėjo. Įsigijom navigacija ez 250 ir išbandysim su trąšų barstymu ir purškimu. Maitinimo laidas yra nuo cigarečių pridegiklio, o traktoriuje mes neturim jo. Ar galima kaip nors pajungti maitinima nuo 15 voltu rozetes?

 

Iš kur tokia keista įtampa traktoriuje ?  Ar čia jūs su krovimo įtampa skaičiuojate ? Dėl pajungimo: jeigu nėra pridegiklio lizdo, reikia jį įmontuoti ir bus. Ar kaip kolūkyje nupjausite jungtį nuo trimblo ir laidukais tiesiai "prisobačinsit" prie  +12 ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jazau iskai problemos kur jos nera. bet kokioje parduotuveje auto ar traktoriu daliu turi tu parcigarninku. isgrezi skyle ir du laidai prie akumo per saugikly. Jei akumas toli susirandi laida kuris turi + be degimo arba su degimu kaip tau patogiau

i Mtz sudejau rozetes ta 3 ir cigareciu.

Bet ta cigareciu tai slidus reikalas, pasikreipia ir atsijungia. Galiuky gan stipri spyruokle ta ir stumia lauk kistuka ypac kai jau lizdas ismaltas ar bent kiek didesnis. Tiek kad ji suteikia patoguma bet kur pasijungti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

O gal eitu kaip pajungt nuo tokios tritaškes rozetes kur buna ruloniniu presu kompams užmaitint. O gal žinot yra koks perėjimas?

Kam tas perėjimas nuvažiuji i lytagra, specagra, agroteka, auridana, lemona ir t.t nusiperki rozete ir kištuka komplekte arba ta dali kurios trūksta jei jau turi ta preso pajungimo rozete ir pasidarai rimta pajungima kur niekados nesumaišysi + ir - . nes tie kištukai ir rozetės daugumoje traktoriu būna standartiniai ir kištuku jiems yra pirkti aukščiau išvadintose firmose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent as tai tai zinau kad ten stovi stiklinis saugiklis. Bet kur tas saugiklis bebutu jis saugiklio funkcija atlieka, ar jis pypkeje ar ant laido lizde sedi. Svarbu tinkamo amperazo.

Bent astau palikciau pridegejo laida nes gali paprasciausiai ir automobilyje prisijungti. Arba pirkti papildoma laida ir daryt ka nori.

Tiesa pernai iskojau deutsh kistuko tinkamo ez250 kad galeciau papildomas funkcijas uzkabinti. Ziema nenaudojau ir buvau pamirses dabar man jo vel reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa pernai iskojau deutsh kistuko tinkamo ez250 kad galeciau paildomas funkcijas uzkabinti. Ziema nenaudojau ir buvau pamirses dabar man jo vel reikia.

 

Greičiausiai gausi XTRA racing arba tme.eu  Tau greičiausiai reikia tik pinų, jungties korpusas prie 250-o yra ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus kazko nesuprantat arba ne man rasot.

As noriu pasijungti kad junginejant ant barstykles berima isjungima. Ant pirkstuvo pirskima issjungima man ekrane automatiskai spalvinimas junginetusi nereiktu to mygtuko minkyti. berods 3 ir 9 kontaktai nepamenu reik pasitikslinti.

Srove pas mane yra as su ja bedu neturiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

noriu pasijungti trimble cfx 750 navigatorių, matininimui komplekte yra laidas kurio gale kilpos + ir -  , galvoju ar eitų jungti jį  i  trijų kontaktų rozetę nupjovus tas kilpas ir laidus jungti į kištuką skirtą tokiai rozetei ( tokių pas mane traktoriuje yra 3 ),  vietoj to kad    ieškoti kontaktų kažkur po kabina ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

noriu pasijungti trimble cfx 750 navigatorių, matininimui komplekte yra laidas kurio gale kilpos + ir -  , galvoju ar eitų jungti jį  i  trijų kontaktų rozetę nupjovus tas kilpas ir laidus jungti į kištuką skirtą tokiai rozetei ( tokių pas mane traktoriuje yra 3 ),  vietoj to kad    ieškoti kontaktų kažkur po kabina ? 

Taip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...