Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

Galiu tik bendrai kalbėti - vieniems pavyksta, kitiems ne. Čia ir nuo žmogaus priklauso. Būna tikrai visko... Kartais žmonės tikisi kad antkainis 200%, kartais gavę nuolaida apskelbia kitiems tiek plačiai, kad netrukus užsitraukiame pykčių iš kolegų ir konkurentų, kitų pirkėjų ir t.t.t.t.t.t.t.

Istorijų savo praktikoje turime daug ir nemalonių :(

Pardavę Mojomini esame velniškai daug, labai gaila kad velniškai daug po išskirtinio "gerumo" tenka nusivilti pačiais pirkėjais, todėl mes tikrai rečiau taikome išimtis, tačiau nors didmenos kainos ir keičiasi, gauliniam vartotojui nei karto nepabrango, nepabrango ir šis Mojomini2 modelis ir tai nėra savaime suprantamas dalykas. Be to prekės ne iš pilkos rinkos, su tvarkinga garantija, servisu ir t.t. o yra visko rinkoje ;)

 

Tad kiekvienam savas kelias, mes tikrai neverčiame pirkti pas mus Mojomini, jų yra ir pas kitus. Kartais išlošia, kartais ne, o  kartais ne tik kad neišlošia bet dar ir užsirauna nuo problemų su pačiu įrenginiu net iki VMI "kratų" ūkininko buhalterijoje...

Nors aš ir nekalbėjau apie Leicas, man aktualus Trimble, bet iš laiško supratau, kad gerbiant jus ir jūsų darbą, iš jūsų kontoros geriau nepirkti?

Ir beje man būtų labai smalsu sužinoti, kuo yra tokie svarbūs tie "kitų" o ne jūsų įrenginiai, kad net kratas daro VMI? ( nors valstybės interesą gina įtariant finansiniais nusikaltimais FNtėtė.)

O jei mintis buvo ta, kad kažkas parduoda ir perka be dokumentų, tai mes tikrai ne apie tai. O gal tai toks jūsų marketinginis triukas ;)?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau Biesai iš kur jums geriau pirkti. Jei norite individualios kainos, tuomet ir kalbėtis reiktų ne viešoje temoje ;)

Dėl VMI yra buvę nesmagumu kai kuriems ūkininkams, bet čia dėl pardavėjų machniacijų, FNTT ūkininkams tikrai neprireikė :) Manyti galite įvairai, ar tai triukas, ar tik informacijos pasidalinimais su prekeiviais "iš rūsio". Tokių nuotykių manau tikrai nepatirs joks ūkininkas perkantis normaliai iš įmonės ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

P.s.

Jei kas norite prieš perkant "iš arčiau" ir gyvai susipažinti su Trimble 250 ar Leica Mojomini 2 - užsukite Kaune į Jonavos g. 204a darbo metu.

Galėsite patys įsivertinti kas su kuo valgoma, kas geriau, įdomiau, praktiškiau, paprasčiau ar moderniau.

Taip manau bus visiems optimaliausia renkantis tarp šių dviejų pigesnių modelių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

P.s.

Jei kas norite prieš perkant "iš arčiau" ir gyvai susipažinti su Trimble 250 ar Leica Mojomini 2 - užsukite Kaune į Jonavos g. 204a darbo metu.

Galėsite patys įsivertinti kas su kuo valgoma, kas geriau, įdomiau, praktiškiau, paprasčiau ar moderniau.

Taip manau bus visiems optimaliausia renkantis tarp šių dviejų pigesnių modelių.

Ką ten parduotuvėj apžiūrėsi. Na taip pamatysi, kad 250 gerokai masyvesnis, Mojo tuchscreenas, bet neįvertinsi kaip jis matosi prieš šviesą, kaip realus naudojimas lauke ir pan. Žodžiu ant lentynos pasidėjęs tokių dalykų nepalyginsi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Trimblas pajungtas ir galima pasižaisti, susipažinti su juo prieš perkant.

Leica pajungta bus manau ir šią savaitę ir bus taipogi stende, o ne lentynoje. Nors ir taip pajungiame kas prašo.

Išnešti į lauką nėra jokių problemų, ne pirmas žmogus to prašo ;)

 

 

O realiam darbe žinoma nepalyginsite, nebent atvažiuosite su traktoriumi smile6.gif

 

Turim Leica- negerai

Turim Trimble- negerai

Esame nei vieniems nepriklausomi, neparsidavę ir nepilstome apkalbų nei ant vieno - ir negerai.

Pasiūlai žmonėms prieš perkant užsukti gyvai nors kiek suspažinti su vienu ir kitu modeliu, bei susidaryti savo nuomonę, o ne pardavėjų/forumo/apkalbų pateiktą - ir negerai, bet yra kas atvažiuoja, padėkoja ir ačiū pasako. Tad dėl tokių žmonių ir yra sudaromos bent kokios sąlygos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Trimblas pajungtas ir galima pasižaisti, susipažinti su juo prieš perkant.

Leica pajungta bus manau ir šią savaitę ir bus taipogi stende, o ne lentynoje. Nors ir taip pajungiame kas prašo.

Išnešti į lauką nėra jokių problemų, ne pirmas žmogus to prašo ;)

O realiam darbe žinoma nepalyginsite, nebent atvažiuosite su traktoriumi smile6.gif

Turim Leica- negerai

Turim Trimble- negerai

Esame nei vieniems nepriklausomi, neparsidavę ir nepilstome apkalbų nei ant vieno - ir negerai.

Pasiūlai žmonėms prieš perkant užsukti gyvai nors kiek suspažinti su vienu ir kitu modeliu, bei susidaryti savo nuomonę, o ne pardavėjų/forumo/apkalbų pateiktą - ir negerai, bet yra kas atvažiuoja, padėkoja ir ačiū pasako. Tad dėl tokių žmonių ir yra sudaromos bent kokios sąlygos.

Prijunk prie leica paviršiaus nelygumo kompensavimo priedą ir automatinio vairavimo. Tada girk.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur jūs matote kokį nors girimą nors vienos iš mūsų prekės? Tiek leica, tiek trimble...

Prekės skirtingos, kainos šiek tiek skirtingos, galimybės ir valdymai skirtingi, kaip ir žmonių poreikiai be galo skirtingi.

 

Minusų turi abu, kaip ir pliusų, todėl žmonėms patartina rinktis pagal savus, o ne kaimyno, bei forumo iškeltus kriterijus.

 

Man asmeniškai nėra jokio skirtumo ką iš mūsų nuperka: Trimble ar Leica - man svarbu kad žmogus pasirinktu pagal save teisingai ir pirkėjas būtų laimingas, o ne pos factum išlystų netikėtų niuansų. Tad pirma reikia žinoti ko žmogui reikia, ko reikės eteityje (o gal nereiks), kokie lūkesčiai ir prioritetai, o paskui galima vieną ar kitą girti, bei vieną ar kitą apeiti nes neitin netinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur jūs matote kokį nors girimą nors vienos iš mūsų prekės? Tiek leica, tiek trimble...

Prekės skirtingos, kainos šiek tiek

skirtingos, galimybės ir valdymai skirtingi, kaip ir žmonių poreikiai be galo skirtingi.

Minusų turi abu, kaip ir pliusų, todėl žmonėms patartina rinktis pagal savus, o ne kaimyno, bei forumo iškeltus kriterijus.

Man asmeniškai nėra jokio skirtumo ką iš mūsų nuperka: Trimble ar Leica - man svarbu kad žmogus pasirinktu pagal save teisingai ir pirkėjas būtų laimingas, o ne pos factum išlystų netikėtų niuansų. Tad pirma reikia žinoti ko žmogui reikia, ko reikės eteityje (o gal nereiks), kokie lūkesčiai ir prioritetai, o paskui galima vieną ar kitą girti, bei vieną ar kitą apeiti nes neitin netinka.

Esmė man aiški - neklausykite kitų žmonių patarimų, o būtinai atvažiuokite pas mus ir mes jums ką nors "prigydysime" pagal savo išvedžiojimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko keleta kartu pabuvot Jusu parduotuvėje, bet gal man taip papuolė,kad nelabai idomus aš ten kam buvau, isivaizduoju kaip atrodytu aptarnavimas nusipirkus lygegretaus važiavimo sistema.

Būna manau visko, tačiau tik įėjus žmogui vadyba jo neužpuola. Gal būt per ilgai nebuvo dėmesingi, negaliu pakomentuoti nes nežinau. Bet tikrai nenorėčiau tikėti, kad atėjus žmogui jis lieka ignoruojamas.

Nemažai ateina tik pažiūrinėti. Tad tikrai visko pasitaiko. O nusipirkusių vieną ar kitą įrangą yra šimtais, tad gal pasitaiko ir visokių niuansų, tačiau niekas nelieka nei ant ledo, nei ignoruojami, nei pamiršti. Apmaudu kad jūs tokios nuomonės, gal laikas ją pakeis, o gal tokia ir liks.

 

 

Esmė man aiški - neklausykite kitų žmonių patarimų, o būtinai atvažiuokite pas mus ir mes jums ką nors "prigydysime" pagal savo išvedžiojimus.

Nežinau kas jum aišku, bet man tik juoką kelia tokie senbūviai ekstrasensai. Nei man reikia ką gydyti, nei man reikia kažką išvedžioti. Yra du konkuruojantys produktai (rinkoje nuo...) nei vieniems nepriklausome, nei vienų nepeikiame ir negiriame lyg būtų rinkos auksas ir dievas.

Jūs čia labiau linkę vis nurašinėti ir kelti į padebesius vieną ar kitą prekę, bet tikrai ne aš. Tad nebūtina visų "nurašinėti" pagal savo sampratos laispnį.

Jei jums sukelia neigiamų dieviškų emocijų, kad žmonėms pasiūlyta TIK pasižiūrėti abu gamintojus vienoje vietoje - tai čia jūsų asmeninės problemos, tad nebūtina savo negatyvumo lieti viešai forume.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra įvairių šiuo metu monitorių, nuo pigučių 3" colių iki nepigių 7" colių kurie dirba su 4 kameromis ir jas dar sugeba įrašinėti.

Kamerų ir yra įvairių... nuo mažų pigių elementarių iki geresnės kokybės su pašvietimu.

Tad galima ir su 50 eurų apsipirkt, galima ir su 150-200 eurų - viskas pagal poreikius.

 

Tad jei pakeliui važiuosite pro Jonavos g. - užsukite, viliuosi šį kartą neliksite nepastebėti, arba tiesiog pakalbinkite vadybą. Gyvai parodyti ir papasakoti kur kas lengviau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Zvanai, nesigirk, o tuoj rubilnika atjungsiu :D

Gali jungti dar kelios stotys aplink :) na nebent praitą savaite Babtai vieną dieną be elektros buvo dar tu atjungtum jei dar kur nors kas nors... žodžiu reiktu veiksmus suderinti. Arba Omniteli atjungti.... hmm teisingai gerai kad užsiminei ten dvi sim kortos kišasi reikia po antrą kitos spalvos įkišti tada visai ramu bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

Ok chebra, jau kaip ir pabodo kalbos apie tuos pačius GPSus tas pats per tą atį, tai jau kaip ne kaip vakar dienos naujienos, kaip dėl požiūrio į priekį? Dirvožemio tyrimai, reljefo žemėlapiai, derlingumo žemėlapiai. Natūralu, kad kai kurie laukai ar laukų vietos ką be darytum bus derlingesnės nei kitos (dėl šviesos pietinis koks šlaitas, drėgmės balanso, dirvos morfologijos ir pan) logiška, kad tom vietom ir "maisto" porciją padidint apsimoka, kitur šerk nešėręs stebuklų neišspausi.

Tiesiog smalsu kiek bus komentarų "ką tu čia durniau rašinėji..." ir kiek bus "įdomu" kiek bus tokių kurie nežiūrėdami į Wikipedija supranta kas tai UAV, LiDAR ir tt ir pan, kiek tokių kam tai dzin :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoti viena, o igyvendinti visai kas kita. Norint visiskai taikyti tiksluji ukininkavima reikalingas gana nemazas arsenalas. O viskas remiasi i pinigus. As asmeniskai noreciau tresti tiek, kiek reikia, ir ten, kur reikia. Tik kitas klausimas, kada man tai atsipirks ir ar bus pakankamai naudos. Mano supratimu, tresimas pagal zemelapius skirtas subalansuoti maisto medziagu santyki, nualinti vietas, kur yra perteklius, praturtinti skurdesnes lauko vietas (suvienodinti derlinguma). Bet siai dienai, planuoju pasidaryt derlingumo zemelapius ir zinoti kiek ko turiu. O visa kita atideti ilgesniam laikui :)  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas teisingai plius reikia turėt omenį, kad anksčiau ar vėliau ir męs pasieksim lubas su leistinais kiekiais chemijos ir trąšų tada būsim priversti tręšti kur reikia ir kiek reikia kad užtektu normos. Kas pirmas pradės turės konkurencinį pranašumą prieš konkurentus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ne viskas taip gražu būtų, reikia ir neigiamų aspektų :) praeitos sav. ū. patarėjo spaudoj yra aprašytas bandymas,  kur intensyvioji sistema taikyta, derlius 6,6 t/ha, kur tikslioji 6,3t/ha. 

Tikslioji sistema naudingesnė dirbant masyvuose ar mažesnuose plotuose (iki 10ha; 20ha) ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ne viskas taip gražu būtų, reikia ir neigiamų aspektų :) praeitos sav. ū. patarėjo spaudoj yra aprašytas bandymas,  kur intensyvioji sistema taikyta, derlius 6,6 t/ha, kur tikslioji 6,3t/ha. 

Tikslioji sistema naudingesnė dirbant masyvuose ar mažesnuose plotuose (iki 10ha; 20ha) ?

Gali parašyti, koks numeris, koks straipsnis? perverčiau krūvą laikraščių nieko neradau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ne viskas taip gražu būtų, reikia ir neigiamų aspektų :) praeitos sav. ū. patarėjo spaudoj yra aprašytas bandymas,  kur intensyvioji sistema taikyta, derlius 6,6 t/ha, kur tikslioji 6,3t/ha. 

Tikslioji sistema naudingesnė dirbant masyvuose ar mažesnuose plotuose (iki 10ha; 20ha) ?

O kitas aspektas, kad butu graziau, kiek investuoji i ha naudojant tiksliaja ir intensyvia technologija? Derlius- dar ne viskas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...