Jump to content

L&M

Nariai
 • Pranešimai

  50
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

L&M paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 27 2018

L&M paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie L&M

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Joniškio raj.

Paskutiniai lankytojai

1.332 profilio peržiūros
 1. Kad greičiau važiuoti nelabai įmanoma, nes reljefas nėra jau labai lygus. Laužytūsi pats traktoriukas ir pačiam nusėdėti būtų sunku. Kažkada ateis laikas, kai nusilygins viskas ir bus pasėta veja tada gal ir bus galimybė greičiau palakstyti. Bet tarp medeliu neprilakstyti. O šiaip sumulčiuoja gerai ir prie žemesnių apsukų.
 2. Nėra logikos vistiek. Mažesni sūkiai, mažiau reikia benzino, mažiau išskiriama šilumos degant, mažiau aušinimo užtenka. Ir kokiu tikslu tada reguliuojama gazo svirtelė? Būtų dveji sūkiai užkūrimui ir pjovimui. Tai aš visgi pjausiu mažesniais sūkiais, o ne maksimaliais
 3. Kas tam varikliui nutiks? Pernai perskaitytas vartotojo vadovas prieš pradedant eksploatuoti. Na niekur nebuvo parašyta, kad rekomenduojama pjauti tik pilnu gazu.
 4. Na tas 0,5 ha tai gal koks 0,3 ha gryno gaunasi nes patatų nemažai tai išeitu 0.6 ha. Nepatikslinau. Galima ir mulčiuoti ir išėmus skardikę iš po dekos meta po pačiu traktoriuku. Aš visad mulčiuoju. Jei žolė didesnė tai jau reikia didesniu gazu kad gražiai nupjautu. Jei žemesnė gražiai pjauna ir ant pusės apsukų.
 5. Turiu stiga mv320. Varomas galinis tiltas tik. Tai norėtuosi kaip ir visų 4 varomų nes kai reikia atsistumti atgal susukus vairą buksuoja ypač kai žolė drėgna. Jeigu kalvota tai tik 4x4. Kur lygumos pakenčiama dar. Į priekį lipa gan gerai ir vienu tiltu. Po to vairo stiprintuvas būtinas irgi nebent pjausi plyną lauką tada gal ir nereik jo. Bet kai tenka apipjovinėti medeliius ir pan tai yra kas veikti. Turi judėdamas sukti vairą kadngi vietoje labai sunku. Variklį kaip minimum 2 cilindrų imt. Pas mane toks ir yra 500 kubikų berods. 18 lyg ag. Pjaunu visad nepilnu gazu. Jėgos užtenka per akis. Tylesnis negu vieno. Ir jei jau pjauni pilnu gazu benzino pasiima savo. Ant pusės gazo tai gan ekonomiškas. Sodyba 50 arų yra tai du kart nupjauti bako užtenka ir dar lieka. Apie 10 ltr išnaudoju. Bėdų jokių kaip ir bebuvo dar. Apie 70 moto val pradirbta jau. Ir pliusas kad stigų galas seka paskuj nereikia žėt kad užbrauksi kur į kokį namą tvorą ar į gėlyną įvažiuos ratas. Jei kas dar domina bandyk klausti gal pavyks patarti.
 6. L&M

  Miežių auginimas

  Tai jau tikrai gerai. 5-7 ūgliai. Šaknys tik nutrūkinėjo. Po ranka kastuvėlio neturėjau.
 7. Na aš ir pats pasidarysiu stebuklo čia nėra. Dėl pačios plokštes įdomu buvo. Ačiū už informaciją
 8. Dar klausimas. Išsiardžius šitos medinės detalės kai kurios jau gerai patrešę. Originalios kainą kai pasakė tai net prisėdau. Galvoju iš jūrinės faneros pasidaryti pats. O jei jas pastmasines padarius?? Ar visgi geriau jūrinė fanera?
 9. Sakykit, o kaip plastenos juostų kokybė? Gerai laiko?
 10. L&M

  zieminis rapsas

  perpjauk gumbelį manau kirminiukai įsitaisę tenai.
 11. Šitą jau atsisiunčiau. Sakau gal kas turi ir paprastam nes yra nežymių skirtumėlių tai norisi į viską įsigilinti. Dar toks pastebėjimas dėl porankio norint važiuoti atbulom kliūva į tą porankį svirtis jei susireguliuoju porankį kad patogiai ranka pasidėtų.
 12. Galbūt kas nors turite elektroninį variantą vartotojo vadovą 7274 ne cerea. Lt kalba ar anglų. Nes danų kalba sudėtinga Būčiau labai dėkingas jei kas pasidalintumėt.
 13. Naujas kombainas tai net nežinojau kad du. Ačiū ieškosim antrojo ir aiškinsimės kuris nekrauna. Taip išeina kad vieno nepakanka kad yra du??
 14. Sveiki, Klausimas. Ką apatinė akumuliatoriaus lemputė reiškia? Užkūrus ji šviečia neužgęsta? O viršutinė tik užkūrus užgęsta? Krovimą rodo gerą. Kombainas 7274 2000 metų.
×
×
 • Create New...