Jump to content

L&M

Nariai
 • Pranešimai

  59
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

L&M paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 27 2018

L&M paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie L&M

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • Miestas
  Joniškio raj.

Paskutiniai lankytojai

1.848 profilio peržiūros
 1. Linginę ir žadu imti priekabą. O kažin amortizatoriaus tvirtinimas turi reikšmės ar ne siubavimo slopinimui? Nes vienose priekabose jie įtvirtinti kampu nuo lingių apačios į priekabos centrą. O kitose šonuose nuo lingių apačios į priekabos galą. Įdomu kas efektyviau? Ar nėra skirtumo?
 2. TAURO bortai be rėmelio? Vien iš skardos išlenkti ir kampuos stoikutės kiek matau 708S modelyje. Aš čia tokia lenkų darbo aptikau gan neblogai atrodo sulipdyta galbūt kas nors turit šito gamintojo? http://www.priekabosjums.lt/index.php?categoryid=1&shop_item=404&shop_action=item Iš šitos tik platforma nepasidaro. Nors mačiau turi ir su ratai po kuzavu kur galima naudoti kaip platformą bet kaina dar šiek tiek didesnė gaunasi.
 3. Sveiki, Norėjau pasiteirauti apie automobilines priekabėles. Domina 3000x1500 vidinių išmatavimų. Ir kad būtų galima su B kategorija tempti, bet kad nebūtų baisu ir kokį 1000 kg pasikrauti jei prireiks. Nuolat tokie svoriai tikrai nebus vežiojami. Įdomu kokia pakaba pranašesnė torsioninė ar lingės+amortizatoriai ( patvarumas ir priežiūra.)? Ašys dvi ar viena? Stabdžiai būtini? Ir žinoma gamintojas koks būtų patikimas? Nes jų nemažai yra, tai akys raibsta autopliusą atsivertus. Ir ar įmanoma už 1500 € su tentu įsitekti? Gal kas kokios patirties turit? Ir galbūt ja pasidalintumėt. Priekaba
 4. L&M

  Nuluzes varstas

  Jei yra galimybė dedi ant viršaus veržlę kurios skylė šiek tiek mažesnė už nulūžusio varžto. Tada virinti per veržlės skylę prie varžto nulūžusio. Iškart pilti viršum vandens. Tada mėginti išsukinėti. Geriausia su smūginiu atsuktuvu, bet ir paprastai išeina. Būna lūžta per suvirinimą, bet keletą kartų kartojant procedūrą pavyksta. Atsargiai virinant kad sriegio korpuse nesugadinti. Kiek tokių variantų buvę visad pavykdavo.
 5. L&M

  niva bedos

  Dedi makroflekso ant škurlio kokio ir pridedi prie tos vietos. Tenka palaikyt kol prikimba bet gan patikima. Esu atkūlęs visą sezona ant elevatoriaus taip užtaisęs.
 6. L&M

  Volvo 800 ... 1130

  Claas mercator man taip būvo. Važiuojant greičiau dungsėjo. Buvo guolis pavaroje subiręs. Teko pavarą keisti nes dantračiai jau pavargę buvo.
 7. Nepilnas pusdienis ir va pats pasidariau. Plokštės dykai gavau, tai dvi karūnas nusipirkt reikėjo. Plius siaurapjūklį, skersinio pjovimo staklikes bei gręžimo staklikes turėt. Net ir neturint pastarųjų dalykų susipirkt galima ko ne už tą pačią kainą viską ką ewoj išleistumėm už tuos kelis faneros gabalėlius.
 8. Kad greičiau važiuoti nelabai įmanoma, nes reljefas nėra jau labai lygus. Laužytūsi pats traktoriukas ir pačiam nusėdėti būtų sunku. Kažkada ateis laikas, kai nusilygins viskas ir bus pasėta veja tada gal ir bus galimybė greičiau palakstyti. Bet tarp medeliu neprilakstyti. O šiaip sumulčiuoja gerai ir prie žemesnių apsukų.
 9. Nėra logikos vistiek. Mažesni sūkiai, mažiau reikia benzino, mažiau išskiriama šilumos degant, mažiau aušinimo užtenka. Ir kokiu tikslu tada reguliuojama gazo svirtelė? Būtų dveji sūkiai užkūrimui ir pjovimui. Tai aš visgi pjausiu mažesniais sūkiais, o ne maksimaliais
 10. Kas tam varikliui nutiks? Pernai perskaitytas vartotojo vadovas prieš pradedant eksploatuoti. Na niekur nebuvo parašyta, kad rekomenduojama pjauti tik pilnu gazu.
 11. Na tas 0,5 ha tai gal koks 0,3 ha gryno gaunasi nes patatų nemažai tai išeitu 0.6 ha. Nepatikslinau. Galima ir mulčiuoti ir išėmus skardikę iš po dekos meta po pačiu traktoriuku. Aš visad mulčiuoju. Jei žolė didesnė tai jau reikia didesniu gazu kad gražiai nupjautu. Jei žemesnė gražiai pjauna ir ant pusės apsukų.
 12. Turiu stiga mv320. Varomas galinis tiltas tik. Tai norėtuosi kaip ir visų 4 varomų nes kai reikia atsistumti atgal susukus vairą buksuoja ypač kai žolė drėgna. Jeigu kalvota tai tik 4x4. Kur lygumos pakenčiama dar. Į priekį lipa gan gerai ir vienu tiltu. Po to vairo stiprintuvas būtinas irgi nebent pjausi plyną lauką tada gal ir nereik jo. Bet kai tenka apipjovinėti medeliius ir pan tai yra kas veikti. Turi judėdamas sukti vairą kadngi vietoje labai sunku. Variklį kaip minimum 2 cilindrų imt. Pas mane toks ir yra 500 kubikų berods. 18 lyg ag. Pjaunu visad nepilnu gazu. Jėgos užtenka per akis.
×
×
 • Create New...