Jump to content

L&M

Nariai
 • Pranešimai

  55
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

L&M paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 27 2018

L&M paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie L&M

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Joniškio raj.

Paskutiniai lankytojai

1.449 profilio peržiūros
 1. L&M

  niva bedos

  Dedi makroflekso ant škurlio kokio ir pridedi prie tos vietos. Tenka palaikyt kol prikimba bet gan patikima. Esu atkūlęs visą sezona ant elevatoriaus taip užtaisęs.
 2. L&M

  Volvo 800 ... 1130

  Claas mercator man taip būvo. Važiuojant greičiau dungsėjo. Buvo guolis pavaroje subiręs. Teko pavarą keisti nes dantračiai jau pavargę buvo.
 3. Nepilnas pusdienis ir va pats pasidariau. Plokštės dykai gavau, tai dvi karūnas nusipirkt reikėjo. Plius siaurapjūklį, skersinio pjovimo staklikes bei gręžimo staklikes turėt. Net ir neturint pastarųjų dalykų susipirkt galima ko ne už tą pačią kainą viską ką ewoj išleistumėm už tuos kelis faneros gabalėlius.
 4. Kad greičiau važiuoti nelabai įmanoma, nes reljefas nėra jau labai lygus. Laužytūsi pats traktoriukas ir pačiam nusėdėti būtų sunku. Kažkada ateis laikas, kai nusilygins viskas ir bus pasėta veja tada gal ir bus galimybė greičiau palakstyti. Bet tarp medeliu neprilakstyti. O šiaip sumulčiuoja gerai ir prie žemesnių apsukų.
 5. Nėra logikos vistiek. Mažesni sūkiai, mažiau reikia benzino, mažiau išskiriama šilumos degant, mažiau aušinimo užtenka. Ir kokiu tikslu tada reguliuojama gazo svirtelė? Būtų dveji sūkiai užkūrimui ir pjovimui. Tai aš visgi pjausiu mažesniais sūkiais, o ne maksimaliais
 6. Kas tam varikliui nutiks? Pernai perskaitytas vartotojo vadovas prieš pradedant eksploatuoti. Na niekur nebuvo parašyta, kad rekomenduojama pjauti tik pilnu gazu.
 7. Na tas 0,5 ha tai gal koks 0,3 ha gryno gaunasi nes patatų nemažai tai išeitu 0.6 ha. Nepatikslinau. Galima ir mulčiuoti ir išėmus skardikę iš po dekos meta po pačiu traktoriuku. Aš visad mulčiuoju. Jei žolė didesnė tai jau reikia didesniu gazu kad gražiai nupjautu. Jei žemesnė gražiai pjauna ir ant pusės apsukų.
 8. Turiu stiga mv320. Varomas galinis tiltas tik. Tai norėtuosi kaip ir visų 4 varomų nes kai reikia atsistumti atgal susukus vairą buksuoja ypač kai žolė drėgna. Jeigu kalvota tai tik 4x4. Kur lygumos pakenčiama dar. Į priekį lipa gan gerai ir vienu tiltu. Po to vairo stiprintuvas būtinas irgi nebent pjausi plyną lauką tada gal ir nereik jo. Bet kai tenka apipjovinėti medeliius ir pan tai yra kas veikti. Turi judėdamas sukti vairą kadngi vietoje labai sunku. Variklį kaip minimum 2 cilindrų imt. Pas mane toks ir yra 500 kubikų berods. 18 lyg ag. Pjaunu visad nepilnu gazu. Jėgos užtenka per akis.
 9. L&M

  Miežių auginimas

  Tai jau tikrai gerai. 5-7 ūgliai. Šaknys tik nutrūkinėjo. Po ranka kastuvėlio neturėjau.
 10. Na aš ir pats pasidarysiu stebuklo čia nėra. Dėl pačios plokštes įdomu buvo. Ačiū už informaciją
 11. Dar klausimas. Išsiardžius šitos medinės detalės kai kurios jau gerai patrešę. Originalios kainą kai pasakė tai net prisėdau. Galvoju iš jūrinės faneros pasidaryti pats. O jei jas pastmasines padarius?? Ar visgi geriau jūrinė fanera?
 12. Sakykit, o kaip plastenos juostų kokybė? Gerai laiko?
×
×
 • Create New...