Jump to content

L&M

Nariai
 • Pranešimai

  23
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

L&M paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 27 2018

L&M paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie L&M

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Joniškio raj.

Paskutiniai lankytojai

494 profilio peržiūros
 1. L&M

  irankiai

  Jokių priekaištų neturiu. Savo funkciją atlieka. Šiam įrenginiui jau yra galingiausia baterija iš X20V team. Jos talpa yra 3000mAh. kitos kitiems įrenginiams būna mažesnės (per pus beveik plonesnės) tai jos talpa būna 2000mAh. Kroviklis krauna gerai. Jis buvo pridėtas komplekte su suktuvu. O galingesnių bent jau originalių baterijų kažin ar yra.
 2. L&M

  Auksto slegio plovykla (kercheris)

  Įsigijau ir aš pirmas įspūdis po penktuko keršerio tikrai neblogas. Žiūrėsim kiek ilgai tarnaus
 3. L&M

  Auksto slegio plovykla (kercheris)

  Sveikas. Įsigijai šia plovyklą?? Kaip įspūdžiai?
 4. L&M

  MTZ 82 Priekinis Tiltas

  Ir gal būt yra kitokių būdų. Gal kiti žino.
 5. L&M

  MTZ 82 Priekinis Tiltas

  Na reikia po vieną pusę. ne abi iškart. Baugu buvo ir man dėl jo. Bet kad niekaip kitaip neišėjo tai rizikavau taip. Tai sakau tik traukę palenkiau nes pradėjo remtis į rėmą.
 6. L&M

  MTZ 82 Priekinis Tiltas

  Nesenai teko platinti pačiam. Tai išsimuši tuos du kaiščius pleištinius. Tada tą kaištį kuriame įsuktas varžtas, kuris neleidžia tiltui suktis aplink. Tada važiuoji ant asfaltuoto kelio įsijungi priekinį tilta ir pirmyn atgal važinėji vis užmindamas stabdžius stipriai tada gauna parsijudinti. atsargiai tik reikia nes mes šiek tiek traukę vairo suvedimo palenkėm bet po presu išsitiesinom. o po to žaidi pirmyn atgal važinėdamas ir stabdžius užspausdamas vis įveržiant tą slieką viršuje. prasižaidėm beveik visą dieną bet pavyko, nes kaitinimai jokie irgi nepadėjo. po to žinoma suvedimą pasidaryt reikia.
 7. L&M

  Vejapjovės pasirinkimas aplinkos priežiūrai

  Sveiki, Domiuosi rider tipo traktoriukais žolės pjovimui. Esu nusižiūrėjęs du modelius tai: Stiga 320 MW , bei Husqvarna R 214 TC. Kainos panašios, husqvarna šiek tiek pigesnė netgi gaunasi. Sakau gal kas turite būtent tokius modelius ir asmenine patirtimi galėtumėte pasidalinti??
 8. L&M

  PLŪGAI

  Turim Kverni E160 vartymo mechanizmas, užgriebis nereguliuojamas 35 cm 4 korpusų. Atarta su juo jau kokie 7metai pas mus ir neaišku kiek prieš mus. Remontai. Dylančių dalių keitimas vien. Na ir padangėlė keista nauja. Sprogo. O daugiau tepimas kad dien. Prieš tai turėtas buvo irgi kvernelandas nevartomas apvaliu rėmu. Tarnavo be bėdų gal tik kad svorio trūkdavo sausais metais.
 9. L&M

  Case traktoriai

  Pas mus Case MAXXUM šičia rodo šlaunų aukštį pakėlimą procentais, bei galima perjungti kad rodytų darbinio veleno apsisukimų skaičių per min. Taip pat kalibruojant dėžė šis ekranėlis rodo atitinkamus rodmenis.
 10. L&M

  frontaliniai krautuvai

  Štai kažkiek matosi, manau esmė matosi.
 11. L&M

  irankiai

  Aš štai šitokį iš Lidl įsigijau per daug nieko nesitikėdamas iš jo. Kaina jo juokinga apie 60 eurų. Garantija 3 metams. Prie kombaino remonto dabar aš jo iš rankų nepaleidžiu. Nebuvo kad neatsukčiau ko nors. Nors meluoju ratų neįveikė bet su su vamzdžiu atpalaiduoji ir po to jau be problemų. Sparta nepalyginamai didesnė.
 12. L&M

  Purkstuvai

  Ačiū už info. Greičiausiai tą protektorių deda antraip , nes tingi aplink purkštuvą apridenti ratą. Suprantu Viktorass kad sukeitus vietomis viskas išliks kaip buvę. Tiesiog buvo smalsu ar yra skirtumas ar ne. Dar kart ačiū
 13. L&M

  Purkstuvai

  Sveiki, Iškilo toks klausimas dėl padangų purkštuvo. Įsigijome purkštuvą ir reikia perversti obodus antraip kad pakeisti į atitinkamo pločio tarpuvėžį. Esu matęs kad padangų protektorius eglutė būna atvirkščias. Ypač kombainams galiniams ratams, nors ašis ir ne varoma būna. Yra iš to kokia nauda ar ne? Jei ne tai atsiprašau už kvailą klausimą, jei yra galbūt galėtumėte apšviesti kokia?
 14. L&M

  Vairuotojo pažymėjimas motoroleriui TR1?

  http://www.teises.lt/motorolerio-vairuotojo-pazymejimas.html Teoriją pasimokinus ir išsilaikius regitroje, bus galima legaliai važinėti ir nebijoti.
 15. L&M

  1-PTS9 perdarymas

  https://protekta.lt/lt/blog/post/l-ktuvin-s-padangos-9t-priekaboms Yra dar toks variantas. Neaišku tik kokia kainą.
×