Jump to content

L&M

Nariai
 • Pranešimai

  30
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

L&M paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 27 2018

L&M paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie L&M

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Joniškio raj.

Paskutiniai lankytojai

879 profilio peržiūros
 1. L&M

  2PTS4

  Kaitini iki raudonumo metalą pili viršum vandenį muši lauk. Jei nesiduoda kartoji procedūrą. Dažniausiai po pirmo atkaitinimo suveikia.
 2. Sveikas. Čia iš Margučių ta speciali garstyčioms berti? Jei taip kaip atlieka savo darbą?
 3. Joniškio rajone sėjant langą teko kelis kart nusivalyti, bet sėjos nesutrukdė.
 4. L&M

  Tepalai technikai

  Sveiki, Kiek litrų variklinio tepalo MTZ 82 pilasi?? Galbūt žinote kas nors?
 5. L&M

  T-150

  Skambinau pasiklausti dėl MTZ 82 tokio pat komplekto tai 800 su kapeikom šaukė kainą su PVM jau. bet paklausus ar komplekte yra radiatorius, vamzdeliai ir pan. Konkrečiai neatsakė dėl radiatoriaus ar jis yra. plius vamzdelių, šlangų tai tikrai nėra. Tai šioks toks lego gaunasi be kai kurių dalių.
 6. Sveiki, Taip pat ieškau pirkti kultivatorius kažin kokie pliusai minus tarp Vaderstad NZ bei Kverneland Tiger, nes jau labai panašūs? Ir dar kopija lenkiškas variantas kažin kaip jis? Galbūt kas naudojat? Kaina per pus mažesnė nei kad žinomų brendų. http://www.uniamachines.lt/produktas/kultivatorius-viking-l/. Traktorius 150 AG tai manau plotis 5 metrų būtų pats tas.
 7. Kad jau įsigijau Stiga. Dabar jau laukiu pavasario kad išbandyt.
 8. L&M

  irankiai

  Jokių priekaištų neturiu. Savo funkciją atlieka. Šiam įrenginiui jau yra galingiausia baterija iš X20V team. Jos talpa yra 3000mAh. kitos kitiems įrenginiams būna mažesnės (per pus beveik plonesnės) tai jos talpa būna 2000mAh. Kroviklis krauna gerai. Jis buvo pridėtas komplekte su suktuvu. O galingesnių bent jau originalių baterijų kažin ar yra.
 9. Įsigijau ir aš pirmas įspūdis po penktuko keršerio tikrai neblogas. Žiūrėsim kiek ilgai tarnaus
 10. Sveikas. Įsigijai šia plovyklą?? Kaip įspūdžiai?
 11. Ir gal būt yra kitokių būdų. Gal kiti žino.
 12. Na reikia po vieną pusę. ne abi iškart. Baugu buvo ir man dėl jo. Bet kad niekaip kitaip neišėjo tai rizikavau taip. Tai sakau tik traukę palenkiau nes pradėjo remtis į rėmą.
 13. Nesenai teko platinti pačiam. Tai išsimuši tuos du kaiščius pleištinius. Tada tą kaištį kuriame įsuktas varžtas, kuris neleidžia tiltui suktis aplink. Tada važiuoji ant asfaltuoto kelio įsijungi priekinį tilta ir pirmyn atgal važinėji vis užmindamas stabdžius stipriai tada gauna parsijudinti. atsargiai tik reikia nes mes šiek tiek traukę vairo suvedimo palenkėm bet po presu išsitiesinom. o po to žaidi pirmyn atgal važinėdamas ir stabdžius užspausdamas vis įveržiant tą slieką viršuje. prasižaidėm beveik visą dieną bet pavyko, nes kaitinimai jokie irgi nepadėjo. po to žinoma suvedimą pasidaryt reikia.
 14. Sveiki, Domiuosi rider tipo traktoriukais žolės pjovimui. Esu nusižiūrėjęs du modelius tai: Stiga 320 MW , bei Husqvarna R 214 TC. Kainos panašios, husqvarna šiek tiek pigesnė netgi gaunasi. Sakau gal kas turite būtent tokius modelius ir asmenine patirtimi galėtumėte pasidalinti??
 15. L&M

  PLŪGAI

  Turim Kverni E160 vartymo mechanizmas, užgriebis nereguliuojamas 35 cm 4 korpusų. Atarta su juo jau kokie 7metai pas mus ir neaišku kiek prieš mus. Remontai. Dylančių dalių keitimas vien. Na ir padangėlė keista nauja. Sprogo. O daugiau tepimas kad dien. Prieš tai turėtas buvo irgi kvernelandas nevartomas apvaliu rėmu. Tarnavo be bėdų gal tik kad svorio trūkdavo sausais metais.
×
×
 • Create New...