Jump to content
darius73

Lėkštiniai skutikai.

Recommended Posts

prieš 14 minutes , tadasg pranešimas:

Gal kas jau ant savo vaderio carriero išbandė tuos cross cut diskus? kaip įspūdžiai, kokios mintys? reikia keisti sudilusius diskus, mintis yra tokius dėtis.

Pernai gera pusdieni pas kolega stebėjau deminio darba garstyčiose, tai garstyčias gerai tvarkė ir nesikimšo nors garstyčios labai aukštos buvo. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 35 minutes , tadasg pranešimas:

Gal kas jau ant savo vaderio carriero išbandė tuos cross cut diskus? kaip įspūdžiai, kokios mintys? reikia keisti sudilusius diskus, mintis yra tokius dėtis.

Alfredas B. turi

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2020-02-21 at 13:45, ukininkas200 pranešimas:

Sveiki, gal amazone catros 5500 kas turit? Koki atsiliepimai? Koki pliusai/minusai? Nesikemsa diskai nuo daug liekanu? Ir su kiek ag tampot?

esu prieš 4 metus bandęs 5 m catrosą, tai man įspūdžio nepaliko. Man labiausiai gal kliuvo, kad diskų eilės paneštos į šoną viena kitos atžvilgiu ir vos ne 50 cm reikėjo užkeisti, kadangi kitaip nesuskusdavo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 1 valandų, tadasg pranešimas:

esu prieš 4 metus bandęs 5 m catrosą, tai man įspūdžio nepaliko. Man labiausiai gal kliuvo, kad diskų eilės paneštos į šoną viena kitos atžvilgiu ir vos ne 50 cm reikėjo užkeisti, kadangi kitaip nesuskusdavo.

Tai diskus eina su visa sekcija pastumt ir susireguliuot kaip nori

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 14 minutes , ukininkas200 pranešimas:

O kaip del dirbimo aplamai?

Kitu gamintoju nebandziau, tai neturiu su kuo palygint.  Smelyje, durpeje yra niuansu, o normalioj zemej viskas gerai. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 34 minutes , virgis807 pranešimas:

Kaip manoti ar verti dėmesio  reiktu pievom ( kad nearti) arimui pavasri prieš sėja, bei isėjimui į ražienas  ir koks volas tiktu tam reikalui.darbo metuose turėtu apie 20ha

Screenshot_20200227-210234.jpg

Volas tai nu į... 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 17 minutes , rimvydas pranešimas:

Volas tai nu į... 

Klausiu dėl to kad reikia patarimo nes tame reikale neturiu patirties lyg viska išdėsčiau .Iš  tamstos komentaro supratau kad volas netikes? .Ačiu už "išsamu" atsakyma

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2020-02-27 at 22:10, virgis807 pranešimas:

Kaip manoti ar verti dėmesio  reiktu pievom ( kad nearti) arimui pavasri prieš sėja, bei isėjimui į ražienas  ir koks volas tiktu tam reikalui.darbo metuose turėtu apie 20ha

Screenshot_20200227-210234.jpg

Su kuo traukt planuoji?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...