Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

Prikbinama razienoj trauks, arime sunkiau. Rusiskaos tecnikos pakaba silpna, tad su pakabinamu bedos bus.

Na lekstinis man dar laumetrio patiko. Jo tokia savotiska ir sunki konstrukcija, del ko gerai I dirva lenda. Tik kur garantija jog remas nesulus niekas jauciu nezino....

O tie lekiski visi tai tinkami arimui lygint ar razienoms pabraizyt. Nes neislaiko gylio pastovaus, kur kieciau pavirsium rieda, ypac jei dirva sausa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Staltechui 4m nupirkau gumini volą.. tai po vazmdinio volo idirbimo skirtumas milžiniškas aišku i geraja puse..

šeip skutikui jokiu priekaištu neturiu nesubiro joks guolis ,rėmas nesulinko.. :D

kokybės negaliu palyginti su elitiniais skutikais nes tokiu neturėjes.. ir nedidelis ukis vargiai ar tokius ipirktu.. :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

toks nevykes klausimas: o su paprasciausiu lenkisku skutiku eis pieva isleksciuoti, ar tokiam darbui nelabai tinkamas irankis?

pvz

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/uab-arm ... 09898.html

Jeigu pieva (ganykla) trumpai nupjauta ir nupurkšta(ir jau gerai nudžiuvus) su glifosatais tai eis gražiai išdyrbt su tokiu skutikliu, jeigu ten žalia žolė tai tada praktiškai neimanoma ten su juo nieko padaryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su rolmako zalios pievos nepavyksta jkabint, bandziau, nelenda. O rolmako ir stahltech guoliai isoriskaj atrodo panasus. Tai turetu laikyt. O nuo unia skutiku reik begt kuo toliau. Ne pas viena maciau guoliais subyrejusiais.

Kokiem konkrečiai unios skutikam ir kurie guoliai taip prastai laiko, turiu du unios skutikus, ares txl-3 ir mars tx, trimetrinis ares per 6 metus suskutes apie 1300ha ir nekeistas nei vienas guolis, guoliai tepami bet tepėm tik pirmus du sezonus ir tai po nuplovimo prieš pastatant žiemojimui, mars tx-4 dyrba du metus, suskusta virš 550ha, guoliai tepami, bet per ta laika buvo patepti viena karta ir tik volo guoliai, bet kaip tik šiemet i darbo pabaiga subirėjo vienas volo guolis, kadangi tie skutikai pas mane gavo tik minimalia priežiura tai nemanau, kad nuo ju reik bėgti kuo toliau, nežinau gal kitiems jie prasčiau laiko bet aš jais skustis negaliu, mano manymu ju kainos ir kokybės santykis neblogas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siemet nupirkom rolmako 4m prikabinama su lyginimo lenta, 56cm diametro ofas diskais hidrauliniu gylio reguliavimu ir metaliniu volu, (nepamenu kaip vadinasi volas, bet panasiai kaip vaderio ar kitu, tokios kaip lekstes suvirintos ant metalinio vamzdzio). Suskutem virsh 100ha. isbandeme ir per lietu ir sausoje dirvoje, razienose, arime ir mishke per jaunus krumus ir kur zole virsh traktoriaus kapoto. Pagal kaina tikrai nepasakyciau kad blogas daiktas, aisku kadangi su tokiu volu buvo pirmi skutikai, tai minusu islindo, bet garantinis viska apsieme sutvarkyti. Siaip visur dirbo graziai, negaliu skustis. Ir kaip cia komentavo kad zaliuojancios pievos nesuskuta, tai drysciau neigti, nes isbandziau tiek per apleista pieva, tiek per krumus ir visur viskas puiku. Na aisku suskutus zole kuri daugmaz +/- sulyg traktoriaus kapotu antra karta vaziuojant kaip ir uzsikishinejo tarp disku, bet manau cia visiem taspats butu. Aisku gamykla jau zino savo minusus, patvarkys bedas, o siaip daugiau visai jis patiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sausame molingame arime skutikas turetu gerai didelius ydziuvusius grumstus smulkinti...

nebent kelis kartus per tą pačią vietą važiuosi, nes priešingu atveju tik išverčia į viršų didelius grumstus. teko per kampą arimo (kaip tik molynas buvo) pralyginto tankinimo volais tai viską kas buvo likę giliai stambūs grumstai buvo iškelti į paviršių. skutikas rolmako su dantytu volu. greitis apie 13-15 km/h buvo, gylis iki 10 cm. Nebent skutikas turi būt sunkus tada gal volas daugiau aptrintų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nzn kaip kiti bet teko matyt kaip lemken rubin suartame molyje dirbo, tai geriau viena karta prabraukt negu su germinatorium bruzyt ta moli, ypac tada kai sunkiai susiaria, siemet kolkas tos bedos su molynais nera

rubinas ir taip gražiai bet kokiame dirvožemyje dirba :) svoris ir diskų atakos kampas daro savo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot kiek kainuoja mandam skutikas 2,5 metro arba 3 ?

Diskinio 2,5 metro neteko matyt, o 3 metru mačiau http://www.allegro.pl. tai pas juo kaina berods 23 tukstančiai zlotu, bet belarusui jis per sunkus, kodėl nori butinai diskini, ka su juo planuoji daryt.

Razienom skust,kad zaliai trasai garstyciu kokiu paset zieminius nukulus galeciau. O ir siaip buna koki lauka pavasari zaliai trasai uzsejam,bet ne garstycias,o vikius,peliusku maisosi daug,tai uzauga labai daug zalios mases per vasara. Tai nudauzom su tokiu savadarbiu aparatu,panasiai kaip bulvieniam dauzyt lenciugas. Bet toks ten ir smulkinimas.. Kai reikia art,pluga kemsa labai daznai. Tad ir tokiai uzaugintai masei suskust gerai butu turet skutika. Paskiau art malonu bent jau butu. Tai razienu skutimui ir zalios mases iterpimui butu naudojamas skutikas. O gal kokiu paprasciu leksciu man tam uztektu? Vistiek viska ariu,skutimo man nereik,kad i ji set. Arimo taipogi nedirbciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot kiek kainuoja mandam skutikas 2,5 metro arba 3 ?

Diskinio 2,5 metro neteko matyt, o 3 metru mačiau http://www.allegro.pl. tai pas juo kaina berods 23 tukstančiai zlotu, bet belarusui jis per sunkus, kodėl nori butinai diskini, ka su juo planuoji daryt.

Razienom skust,kad zaliai trasai garstyciu kokiu paset zieminius nukulus galeciau. O ir siaip buna koki lauka pavasari zaliai trasai uzsejam,bet ne garstycias,o vikius,peliusku maisosi daug,tai uzauga labai daug zalios mases per vasara. Tai nudauzom su tokiu savadarbiu aparatu,panasiai kaip bulvieniam dauzyt lenciugas. Bet toks ten ir smulkinimas.. Kai reikia art,pluga kemsa labai daznai. Tad ir tokiai uzaugintai masei suskust gerai butu turet skutika. Paskiau art malonu bent jau butu. Tai razienu skutimui ir zalios mases iterpimui butu naudojamas skutikas. O gal kokiu paprasciu leksciu man tam uztektu? Vistiek viska ariu,skutimo man nereik,kad i ji set. Arimo taipogi nedirbciau.

Na tokiu atveju turetu ir paprastesniu lekščiu užtekti, bet pluga jum kemša turbut tie nudaužyti stiebai, aš tai panašiem darbam turiu Rokiškio mašinu gamykloi gaminamas peilines akėčias Kuosa 4,4, bet belarusui tai tik kuosa 3.3 tiktu, nu bet čia reik žiurėt kiek pinigu tam reikalui pasiruošes skyrt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tokiu atveju turetu ir paprastesniu lekščiu užtekti, bet pluga jum kemša turbut tie nudaužyti stiebai, aš tai panašiem darbam turiu Rokiškio mašinu gamykloi gaminamas peilines akėčias Kuosa 4,4, bet belarusui tai tik kuosa 3.3 tiktu, nu bet čia reik žiurėt kiek pinigu tam reikalui pasiruošes skyrt.

niekur nerandu video kaip tos peilines akecios Kuosa dirba. Gal zinot kur galimetu paziuret ar pats galbut savo video ar nuotrauku dirbtos razienos ar zalios trasos iterpinetos turit? Idomu ar nevyniotu ant asiu tom peilinem akeciom zalia mase. Peiliai akeciu normaliai laiko? Neluzta,nedyla labai greit? Kiek uz 4.4 metro mokejot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...