Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

Bandyk nieko nedaryt ir uzark ta visa velniava. As garstyciu neskutu nors ir buna vietom iki juosmens bet plugas susitvarko

Garstyciu dar nei karto nesejau zieminius javus nukulus. Neturiu nei skutiko kokio nors,nei lekciu tam,kad pralekt razienas. Manau jas gal ir pavyktu uzart nieko nedarius. Bet vat kai vikiu su peliuskom zalios mases lauka is pavasario paseta uzauginam..tikrai neitu is karto arti. Sugulusio daug buna,o ir siaip augalo struktura visai kitokia nei garstycios,tad greit uzkimstu pluga. Tad visgi butu gerai ar skutika koki ar lekstes turet tam reikalui. Visgi garstycias reiktu kaip nors paset juk,kai nukuliam zieminius :D o ir siaip razienas pralekt iki rudeninio velyvo arimo butu gerai,kai nukuli ir pastovi laukas netrumpai,tai greit zaliuot visokie velniai pradeda.. O anksti art ir nesinori. Tad kas galetu ka patart? :) gal tokiam reikalui uztektu paprastu lenkisku leksciu uz kelis tukstancius? Visgi unia ares tl,rolmako ir kitu gamintoju ne tiek mazai ir kainuoja. O kai 50 ha tik ukis,tai pinigai nelyja :D plius uz savus viskas perkama,be paramu. Tad patarkit kas ka :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tokiu atveju turetu ir paprastesniu lekščiu užtekti, bet pluga jum kemša turbut tie nudaužyti stiebai, aš tai panašiem darbam turiu Rokiškio mašinu gamykloi gaminamas peilines akėčias Kuosa 4,4, bet belarusui tai tik kuosa 3.3 tiktu, nu bet čia reik žiurėt kiek pinigu tam reikalui pasiruošes skyrt.

niekur nerandu video kaip tos peilines akecios Kuosa dirba. Gal zinot kur galimetu paziuret ar pats galbut savo video ar nuotrauku dirbtos razienos ar zalios trasos iterpinetos turit? Idomu ar nevyniotu ant asiu tom peilinem akeciom zalia mase. Peiliai akeciu normaliai laiko? Neluzta,nedyla labai greit? Kiek uz 4.4 metro mokejot?

Na pasiskaičiau apie tuos vikiu peliušku mišinius tai tos peilinės akėčios jum netiks, video tai neturiu, bet ant ašiu ko gero viniotu, nes apleistas pievas dyrbant tai vynioja, kas dėl laikymo tai lužinėt tai ne lužineja nes peiliai pagaminti iš linginio plieno,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
gal esat kas studijave kurio is lenkisku skutiku disku atakos ir pavirtimo kampai panasiausi i lemken rubin neskaitant disku diametro?

Kiek domėjausi tai UNIA MARS TX .

Ponas Viktorai, kad jūs tik apie tuos du gamintojus ir domitės. Unia ir Zetor arba Specagra :lol:

Domiuosi ivairiais gamintojais, bet šitie (unia) siulo didžiausia pasirinkima ivairios žemės dirbimo technikos, kitas dalykas turiu jau keleta padargu unios gamybos ir ju kokybės ir kainos santykiu esu visiškai patenkintas, na o kadangi Specagra yra pagrindinis Unios atstovas tai tenka ir su jais pabendrauti.

Taigi buvau ir pas jus užsukes pasidomėt noraginiu skutikliu, bet neturėjot to ko reikėjo tuo momentu :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Technikos prekyba, kadangi Jūs domitės visų lenkiškų gamintojų gaminiais, tai prašome įvardinkite gamintojus ir modelius tų padargų, kurie atitiktų diskų pasvirimo ir atakos kampas nors kiek į lemken rubiną??!!! Laukiam...

tadai,naudoju lenka stalltech,jo pasvirimo kampas artimas rubinui,su juo nudirbta apie 1500HA pakeistos tik priekines lekstes,ir tai todel kad nemokejau dirbti :lol: ir dar dojus prekiauja skutikais lyg simba ar dar kaip vadinas kur atakos kampa pats gali reguliuot,taip kad nera stebuklu siais laikais :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturėtu toks kainu skirtumas but, turbut pakabinama su prikabinamu sumaišiai.

gali ir tokia kaina būt, man prieš pora metų siūlė 4 m, 56 cm diskai, guminis volas 28000 Lt. Važiuoklė apie 8000 kainuoja tai su pabrangimu ir gali gautis 40000 lietuviškų.

kaip nebrangus padargas tai tikrai neblogai dirba :) pas mus apie 500 ha suskutęs ir pakolkas jokių rimtų problemų su juo, na neskaitant lenkų nedadarymo, bet čia jau kita tema :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturėtu toks kainu skirtumas but, turbut pakabinama su prikabinamu sumaišiai.

gali ir tokia kaina būt, man prieš pora metų siūlė 4 m, 56 cm diskai, guminis volas 28000 Lt. Važiuoklė apie 8000 kainuoja tai su pabrangimu ir gali gautis 40000 lietuviškų.

kaip nebrangus padargas tai tikrai neblogai dirba :) pas mus apie 500 ha suskutęs ir pakolkas jokių rimtų problemų su juo, na neskaitant lenkų nedadarymo, bet čia jau kita tema :)

Taigi aš ta paty norejau pasakyt, žmogus paraše, kad turi toki prikabinama skutikli ir kainuoja jis apie 40, o grumas rašo kad toks pat skutiklis(4 metru) kainuoja per pus mažiau :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturėtu toks kainu skirtumas but, turbut pakabinama su prikabinamu sumaišiai.

gali ir tokia kaina būt, man prieš pora metų siūlė 4 m, 56 cm diskai, guminis volas 28000 Lt. Važiuoklė apie 8000 kainuoja tai su pabrangimu ir gali gautis 40000 lietuviškų.

kaip nebrangus padargas tai tikrai neblogai dirba :) pas mus apie 500 ha suskutęs ir pakolkas jokių rimtų problemų su juo, na neskaitant lenkų nedadarymo, bet čia jau kita tema :)

Taigi aš ta paty norejau pasakyt, žmogus paraše, kad turi toki prikabinama skutikli ir kainuoja jis apie 40, o grumas rašo kad toks pat skutiklis(4 metru) kainuoja per pus mažiau :lol:

aš tai manau kad grumas su lemkenu kainą lygino :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai taip kad su lemken palyginau :)

faktas tas kad prieš metus draugas pirko rolmaką, 4m. pakabinams, gumuotas volas 56 lėkštės ir paliko už jį 25k. ir dirba jis labai gerai be problemų, ir šioks toks pastebėjimas kad už horsh joker gražiau supurena žemę.

Kad kaina nelabai ir kinta manau jo... pakabinamas nuo prikabinamo skirias kaina tikrai.... ir darbas skiriasi manau taipat.... del darbo nusiskundimu jokiu neturejau... tik del pacio daikto kokybes.... bet cia maza bedele tik...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai taip kad su lemken palyginau :)

faktas tas kad prieš metus draugas pirko rolmaką, 4m. pakabinams, gumuotas volas 56 lėkštės ir paliko už jį 25k. ir dirba jis labai gerai be problemų, ir šioks toks pastebėjimas kad už horsh joker gražiau supurena žemę.

Kad kaina nelabai ir kinta manau jo... pakabinamas nuo prikabinamo skirias kaina tikrai.... ir darbas skiriasi manau taipat.... del darbo nusiskundimu jokiu neturejau... tik del pacio daikto kokybes.... bet cia maza bedele tik...

nu aš manau ta kokybė kaip lenko dar tikrai nėra tragiška. viskas remiasi į kainą. Su juo amžinai tikrai nedirbsi. o kaip suluš nupirksi kitą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...