Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

Ar rolmakas nesikemsa tarp leksciu sekciju labai ten mazas tarpas

na man tarp eilių nekiša, kemša tarp disko ir jo kojos jeigu šlapiau ir masės daugiau. bet iš bendro vaizdo tai tarpas tarp diskų eilių per mažas, vienintelis variantas kad užkimštų buvo kelis kartus tada, kai važiuoji 16km/h ir daugiau, tada toli meta maišomą žemę. dirbant rekomenduojamu greičiu tokių problemų nebuvo. kitam sezonui bandysim padidint tą tarpą kokius 15-20 cm :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar rolmakas nesikemsa tarp leksciu sekciju labai ten mazas tarpas

na man tarp eilių nekiša, kemša tarp disko ir jo kojos jeigu šlapiau ir masės daugiau. bet iš bendro vaizdo tai tarpas tarp diskų eilių per mažas, vienintelis variantas kad užkimštų buvo kelis kartus tada, kai važiuoji 16km/h ir daugiau, tada toli meta maišomą žemę. dirbant rekomenduojamu greičiu tokių problemų nebuvo. kitam sezonui bandysim padidint tą tarpą kokius 15-20 cm :)

nu nebuvo kad kimštu dirbant apie 13-14 greičiu viskas ten gražiai, maišosi :)

prie to pačio rudenį nupirkom ir noraginį Rolmako skutiką , tai atsiliepimai tai pogi tik geri kol kas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kolegos kodel nesirenkat niekas Laumetrio lekstiniu skutiku ? manau jie dirba labai gerai. kiek mates bent jau esu .

tai gali lygiuotis i rubina gal net panasus isdestymas kaip agrisemo. Tik nezinau ar lenku kaina labai pigesni....

Sakai i rubina gali ligiuotis, hm idomu tada kuris negali ligiuotis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galit pasidalint patirti del lenkisko gumuoto volo.Yra mintis primontuot toki prie noraginio vietoj vamzdinio.Gal geriau prislegtu ispurenta zeme.Bet ar gumuotas nebijo akmenu.Gal kas pirkot atskirai be skutiko?

Turiu gumuota vola ant sejamosios tai neatrodo kad jis bijotu akmenu, teisybė per maždaug 1200-1300 apsetu hektaru viena kart buvo istriges akmenukas kažkur prie grandikliu tai ''aptekino'' ta guma truputi

Prisiminiau, dar girdėjau bet nemačiau, kad UNIA pradėjo gaminti tokius panašius dvigubus volus kai KOCKERLING, mano supratimu toks volas noraginiam geresnis varijantas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kolegos kodel nesirenkat niekas Laumetrio lekstiniu skutiku ? manau jie dirba labai gerai. kiek mates bent jau esu .

tai gali lygiuotis i rubina gal net panasus isdestymas kaip agrisemo. Tik nezinau ar lenku kaina labai pigesni....

Sakai i rubina gali ligiuotis, hm idomu tada kuris negali ligiuotis.

Na pagal mane , tai i rubina tik Laumetris, Agrisem na ir mars tl berods Unios. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galit pasidalint patirti del lenkisko gumuoto volo.Yra mintis primontuot toki prie noraginio vietoj vamzdinio.Gal geriau prislegtu ispurenta zeme.Bet ar gumuotas nebijo akmenu.Gal kas pirkot atskirai be skutiko?

Turiu gumuota vola ant sejamosios tai neatrodo kad jis bijotu akmenu, teisybė per maždaug 1200-1300 apsetu hektaru viena kart buvo istriges akmenukas kažkur prie grandikliu tai ''aptekino'' ta guma truputi

Prisiminiau, dar girdėjau bet nemačiau, kad UNIA pradėjo gaminti tokius panašius dvigubus volus kai KOCKERLING, mano supratimu toks volas noraginiam geresnis varijantas.

Tai tavo volas ir sejamoji turbut rimtesnes firmos ,guma su metalu o lenkiskiems vien guma pavirsiui ,todel ir suabejojau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokios mazdaug kainos laumetrio diskinio skutiko? Tiksliai nereik,tik orentacine,gal kas zinot?

Kiek atsimenu 4m apie 40tukst, bet cia buvo seniau dabar nezinau

nepigus velnias :D ir 3 metru graziai kainuotu reiskia.. Tik kiek forumuose skaitinejau,tai visi tik apie uzsienietiskus skutikus kalba, idomu kodel niekas Laumetrio nesidomi? Gal turi kokiu dideliu minusu? Ar panasiau,kad kaina itaka daro nemaza. Nes lenka koki uz daug pigiau paimt galima. Rolmako ar staltech koki tarkim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokios mazdaug kainos laumetrio diskinio skutiko? Tiksliai nereik,tik orentacine,gal kas zinot?

Kiek atsimenu 4m apie 40tukst, bet cia buvo seniau dabar nezinau

nepigus velnias :D ir 3 metru graziai kainuotu reiskia.. Tik kiek forumuose skaitinejau,tai visi tik apie uzsienietiskus skutikus kalba, idomu kodel niekas Laumetrio nesidomi? Gal turi kokiu dideliu minusu? Ar panasiau,kad kaina itaka daro nemaza. Nes lenka koki uz daug pigiau paimt galima. Rolmako ar staltech koki tarkim.

na lenkas neturi tokio idirbimo gero kaip laumetriniai... CIA TIK MANO NUOMONE. MIELIAU IMCIAU LEUMETRIO NEI ROLMAKO KOKI. KAD IR PIGIAU. Man svarbiau zemes kokybe idirbta o ne bile idirbti kazkaip. laumetris Na nuotraukos grazios.... http://www.laumetris.lt/skutikai.html

bet manau realiai isdirba taippat. as uz Lietuvius. Jomajo, riekia ir savo gamyba myleti ir vertinti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na lenkas neturi tokio idirbimo gero kaip laumetriniai... CIA TIK MANO NUOMONE. MIELIAU IMCIAU LEUMETRIO NEI ROLMAKO KOKI. KAD IR PIGIAU. Man svarbiau zemes kokybe idirbta o ne bile idirbti kazkaip. laumetris Na nuotraukos grazios.... http://www.laumetris.lt/skutikai.html

bet manau realiai isdirba taippat. as uz Lietuvius. Jomajo, riekia ir savo gamyba myleti ir vertinti...

pora vaizdeliu teko nete matyt kaip laumetrinis dirba,tai tikrai graziai isdirba. Manau tikrai toks skutikas nenuviltu,as ir visom keturiom buciau uz toki lietuviska skutika. Bent jau germinatorius,kultivatorius laumetrio daugiau maziau,bet giria. Tai gal ir skutikas ne ka prastesnis,tik kai kaina nemaza,tai dauguma pigesnius variantus pasirenka tikriausiai. Be to,vien 3 metru skutikas per 2 tonas sveria laumetrio,tai bent i zeme turetu list neblogai :D o kas ka man patartu prie mtzoko? Dauraus kokio nors skutiko,bet nezinau ka nusprest. Turbut traktori pirmiau reiktu su daugiau ag isigyti :D kad apie skutika koki pasvajot. Jau buvau rades bury kbt 2,5 metru nauja,lyg jau galvojau tiks,bet su vienu zmogeliu pakalbejau,tai papeike neblogai. O ir kai skelbime pamaciau http://www.skelbiu.lt/skelbimai/lekstin ... 83180.html kaip apsaugines linges issiraito negriztamai ir diskai vos ne keliom eilem stovi,tai atbaide. Rolmako skutikas 2,7 metro maziausias yra maciau,bet kazi ar mtzokas temptu.. Arimu nedirbsiu,tik razienom reikia. Staltech maciau 2,5 metro maziausias yra gaminamas ir parduodamas,tai ka manom apie tai? Gal mtz toki pavilktu normaliai? Vistiek manau 3 ir 2,5 metro nemazas skirtumas jau. Priedo su vamzdiniu volu pirkciau,tai ir per sunkus gal nebutu. Kas ka patartumet dar? O gal v formos kokias lenkiskas lekstes pirkt butu normalesnis variantas? Nezinau kaip elgtis jau,galva nenesa :D butu daugiau arkliu,tai sukt taip galvos nereiktu del tokio dalyko :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepigus velnias :D ir 3 metru graziai kainuotu reiskia.. Tik kiek forumuose skaitinejau,tai visi tik apie uzsienietiskus skutikus kalba, idomu kodel niekas Laumetrio nesidomi? Gal turi kokiu dideliu minusu? Ar panasiau,kad kaina itaka daro nemaza. Nes lenka koki uz daug pigiau paimt galima. Rolmako ar staltech koki tarkim.

na lenkas neturi tokio idirbimo gero kaip laumetriniai... CIA TIK MANO NUOMONE. MIELIAU IMCIAU LEUMETRIO NEI ROLMAKO KOKI. KAD IR PIGIAU. Man svarbiau zemes kokybe idirbta o ne bile idirbti kazkaip. laumetris Na nuotraukos grazios.... http://www.laumetris.lt/skutikai.html

bet manau realiai isdirba taippat. as uz Lietuvius. Jomajo, riekia ir savo gamyba myleti ir vertinti...

Gerai kad esi patriotas, ypač kai tokiam amžiuj, gražesnė kiek LT ateitis atrodo nei dabar.

Tik verslas yra verslas, ant patriotizmo jis nesilaiko.

Yra brangesnių yra ir pigių tų padargų, bet mums svarbiausia kad jie:

kokybiškai dirbtų savo darbą;

kad darbinių dalių sudilimas atitiktų jų kainą;

kad kuo mažiau tektų krumplius daužyti prie to padargo, t.y. remontuoti.

Jei kuris nors skutikas atitinka šiuos reikalavimus, kodėl gi nepirkti LT ar PL gamybos.

Tik ar tokių yra? :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepigus velnias :D ir 3 metru graziai kainuotu reiskia.. Tik kiek forumuose skaitinejau,tai visi tik apie uzsienietiskus skutikus kalba, idomu kodel niekas Laumetrio nesidomi? Gal turi kokiu dideliu minusu? Ar panasiau,kad kaina itaka daro nemaza. Nes lenka koki uz daug pigiau paimt galima. Rolmako ar staltech koki tarkim.

na lenkas neturi tokio idirbimo gero kaip laumetriniai... CIA TIK MANO NUOMONE. MIELIAU IMCIAU LEUMETRIO NEI ROLMAKO KOKI. KAD IR PIGIAU. Man svarbiau zemes kokybe idirbta o ne bile idirbti kazkaip. laumetris Na nuotraukos grazios.... http://www.laumetris.lt/skutikai.html

bet manau realiai isdirba taippat. as uz Lietuvius. Jomajo, riekia ir savo gamyba myleti ir vertinti...

Gerai kad esi patriotas, ypač kai tokiam amžiuj, gražesnė kiek LT ateitis atrodo nei dabar.

Tik verslas yra verslas, ant patriotizmo jis nesilaiko.

Yra brangesnių yra ir pigių tų padargų, bet mums svarbiausia kad jie:

kokybiškai dirbtų savo darbą;

kad darbinių dalių sudilimas atitiktų jų kainą;

kad kuo mažiau tektų krumplius daužyti prie to padargo, t.y. remontuoti.

Jei kuris nors skutikas atitinka šiuos reikalavimus, kodėl gi nepirkti LT ar PL gamybos.

Tik ar tokių yra? :icon-question:

nu bet jeigu įdirbimo kokybė nesiskiria ženkliai neiskiria tai kam mokėt brangiau? vien dėl patriotizmo? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš pirkčiau asmeniskai laumetrio... ir sunkus jis, i žeme gerai lystu. Na ir nematau as bedos del tu ranku daužymo... nieko amžino gi nera kad nereiktu kišti nagu. Taspats kaip ir sejamoji horach ir amazone. Viena prieinama tvarkymui, kita suspausta juodaj kad neikisi pirsto. Tai vat taip. Aš už lietuvius. Man atspindi laumetris agrisema. Isvelgiu juos. Ta prasme apie diskus kalbant. Lyginant pvz koki horsch jokeri ir laumetrio, manau laumetris dirbant pieva tikrai geriau pasirodytu.... aišku. Yra tu diskiniu . Kaip rubinas kad video rodo jog.kukuruzus viena kartnpravažiavus jau juoda žeme :D tai pvz amazone ir horschas tikrai nepadaro ti po vieno važiavimo. Teko rapsa skusti nuvalgyta žiedinuku. Tai skutau 3 kartus su amazone 12cm gyliu jog.pasirodytu juoda žeme... tai va reziume daug pasirinkimo. Bet labiau linkes aš ir lietuviu gamyba vertinti.. tik kaina idomi kokia. Reiks paskambint pasiteirauti kiek skiriasi . Amazones 5m skutiko diskinio turiu kaina. Reikes.laumetrio uzklausk ka praso už 5 metrus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš pirkčiau asmeniskai laumetrio... ir sunkus jis, i žeme gerai lystu. Na ir nematau as bedos del tu ranku daužymo... nieko amžino gi nera kad nereiktu kišti nagu. Taspats kaip ir sejamoji horach ir amazone. Viena prieinama tvarkymui, kita suspausta juodaj kad neikisi pirsto. Tai vat taip. Aš už lietuvius. Man atspindi laumetris agrisema. Isvelgiu juos. Ta prasme apie diskus kalbant. Lyginant pvz koki horsch jokeri ir laumetrio, manau laumetris dirbant pieva tikrai geriau pasirodytu.... aišku. Yra tu diskiniu . Kaip rubinas kad video rodo jog.kukuruzus viena kartnpravažiavus jau juoda žeme :D tai pvz amazone ir horschas tikrai nepadaro ti po vieno važiavimo. Teko rapsa skusti nuvalgyta žiedinuku. Tai skutau 3 kartus su amazone 12cm gyliu jog.pasirodytu juoda žeme... tai va reziume daug pasirinkimo. Bet labiau linkes aš ir lietuviu gamyba vertinti.. tik kaina idomi kokia. Reiks paskambint pasiteirauti kiek skiriasi . Amazones 5m skutiko diskinio turiu kaina. Reikes.laumetrio uzklausk ka praso už 5 metrus. :)

Kadangi manau kad kokybiško skutiko etalonas būtų Rubin, tai pagal jį reikia ir lyginti.

Todėl skutiko diskai turi būti pakreipti tiek pagal važiavimo kryptį tiek ir pagal vertikalę. Tas tiesiog būtina, kad būtų gerai papjaunamos piktžolių šaknys.

Už kiekvienos diskų eilės turi būti išlyginimo šukos ar akėčios, kad nedarytų kupstų, kad geriau išlygintų paviršių, kad geriau išdaužytų supuolusią žemę.

Na ir volai pagal žemę ir poreikį. Jų vieno visiems atvejams tikrai nėra. Universaliausias manau vamzdinis dvigubas volas, nesikišantis kai drėgna ir neblogai smulkinantis grumstus kai sausa.

Dėl atsarginių dalių. Galima pirkti originalias, galima ne, galima restauruoti kažką. Esmė Lt/ha įskaitant vargelį. Tai po metų jau gal su virš įvertinus mano diskų restauravimą galiu pasakyti, kad darbo kokybė ženkliai nepasikeitė, nudilimą sunku dar pasakyti kaip. Bet realiai darbo tikrai daug ir kažkokių didelių pinigų ko gero nesusitaupo. Kai paskaičiuoji kad originalai laiko per 2000 ha ir kainuoja per 6 kLt neskaitant darbo pakeitimui, tai čia gaunasi apie 3 Lt/ha. Nu nėra labai baisus skaičius. Kaži ar verta kažką vargti restauruoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kalbant apie rubin tarkim 4m tai pakabinamo ir prikabinamo kainos skirtumas labai jau didelis, pakabinamas su guminiu volu netoli 3t sveria tai jau daugokai svorio, noretusi prikabinamo, bet ta kaina kisa koja, tai dvigubas lystelinis volas kaip ir issprestu svorio problema pakabinamam, bet ar gamykla issprende dirvos bangavimo problema apie kuria buvo kalbeta?

Na ir kiek 4m su važiuokle.kaštuoja ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...