Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

sveiki, gal kas turite toky ar panašios komplektacijos skutika? koki atsiliepimai ?

kaip lenkas tai neblogai dirba. neteko dar labai daug su juo darbuotis (šiemet apie 150 ha suskutau), bet minusai keli pasimatė: pirmas ir vienas didžiausių minusų tai toks, kad jei tik bišky šlapesnė žemė tai mėgsta volas užsivelt (turiu omeny toky paty volą kaip nuotraukoj). nedadarė lenkai valytuvo normalaus. žadu kitiem metam perdaryt grandiklius tuos aš, dar sakyčiau, kad mažoki tarpai tarp visų trijų eilių: tarp diskų, ir tarp diskų ir volo, nes dirbant apie 13-14 km/h žemės nespėja paliest žemės o jau atėjus kitos operacijos eilė :) optimaliausias darbinis greitis iki 12 km/h su juo. jei daug sunkių žemių turi tai lengvokas bus jis, nebent reikia imt su gumuotu volu, tada gal kažkiek situacija pasikeistų. šiaip susumavus visus + ir - rezultatas būtų lygus 0 :D kaip už nedidelius pinigus tai vertas dėmesio daiktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zadejom mes rolmaka imt diskini, bet tevas kaip visada su savo ";neialys lenku metalas, nespesi virinti" :D

Protingą turi tėvą.

O šypsenėlė gale komentaro išduoda, kad sūnus ko gero ne į tėvą. Gaila.

Lyginant veidrodyje esam du vandens lasai, harakteris kiriasi ir mastymas kaip diena ir naktis. kartais jis geriau padaro, kartais as. :)

Butume vienodi, butu neidomu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zadejom mes rolmaka imt diskini, bet tevas kaip visada su savo ";neialys lenku metalas, nespesi virinti" :D

Protingą turi tėvą.

O šypsenėlė gale komentaro išduoda, kad sūnus ko gero ne į tėvą. Gaila.

Lyginant veidrodyje esam du vandens lasai, harakteris kiriasi ir mastymas kaip diena ir naktis. kartais jis geriau padaro, kartais as. :)

Butume vienodi, butu neidomu. :)

Džiugu kai jaunimas savarankiškas, bet kartais vyresnių patirties reikia išklausyti.

O tavo tėvo pamokslo moralas toks: nebūna labai pigių ir kartu labai gerų daiktų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kalbant labiau į temą, tai viena aišku, kad nėra labai universalių volų skutikams. Norint, kad tiktų ir šlapiai ir sausai dirvai, ir giliam ir negiliam skutimui, reiktų turėti arba kelis volus arba kelis skutikus. Pas mane vamzdiniai volai dviejų eilių ir tai manau universaliausi, nes jokių problemų šlapioj dirvoj, o ir sausoj grumstus patrupina pusėtinai. O jei dirva labai grumstėta, tai jau geriau būtų kažkas tokio kaip ką tik matytoj foto. Bet jie visai netiks kai šlapia, kai žolėta, kai blogai susmulkinti šiaudai, nes kišis ties valikliais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu rolmako 4 m su guminiu volu prikabinama. Uz kaina kuria mokejau dirba tikrai gerai. durpyne diskus kemsa. tad kai prikabinamas tai pirma eile prikeli o antra giliai leidi. guminis volas linkes kimstis kuomet slapia. ardelinis butu geriau. bet kuomet sausa guminis svorio prideda. jei dar truksta tai galima ratus virsun iskelt. bet pievos vis vien nelabai ima. 4 metrams pilnai pakanka 120ag. ir vienareiksmiskai uz prikabinama pasisakau. su sunkiu volu pakabos nelauzo. Kazkur daugiau tasiau apie ji. rezultate patenkintas esu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
pas mane lenkiskos BOMET 3,15 V formos, buvo pakabinamos keldavo prieki 82.1, ir vairuoti budavo ne kas lauke tai perdarem i prikabinamas pasaka dalykas, pigiai isejo ir gana patvarus daiktas :)

Aš turiu Akpil V4, taip pat galvoju perdaryti į prikabinamą ir užsidėti volą. Kolega, pasidalink nuotraukomis, gal gerų idėjų iš jų pasisemsiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...