Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

prieš 11 minutes , Witalikas pranešimas:

Skagenas pas mane silpna1 labiau i 3klase. Bet tik is meginio sprendziu, nes neveziau i elevatoriu. 
Zeppelin pagrindas 1 buvo, bet viena 2klases buvo is 115t. 
Matysim ka is sandelio parodys po nauju .

Tai nežinau ar gelbės trešimas ant veliavos.

Pas mus Skagenas atseliuotas stipri 1, po rapso visas į ekstra, 

Zepelinas po rapso ekstra, atseliuotas 3-4

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Pas mane skagenas ir po pupų ir po rapso vežtas, jam vienodai vis tiek pašaras dėl svorio. Tiesa kur po rapso , ten didelis laukas buvo tai iš jo buvo ir 1 kl viena priekaba po to 1 priekaba 2 kl ir viena 3kl ir dar pora pašaro ir suprask , kad nori :D

Gal dar kazkiek ir elevatorius mulkina, mus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus kaip ir minėjau anksčiau, kad skagenas pagrinde į pirmą, viena kita priekaba į antrą kur atsėliuota. Paskutinis po lietaus skagenas į pašarą.

Artistas kuris pirmas ir sėtas, pagrinde į ketvirtą, kur sėtas rugsėjo gale, visas į pirmą, nes tų juodų varpų mažai buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , JCB pranešimas:

Pas mus kaip ir minėjau anksčiau, kad skagenas pagrinde į pirmą, viena kita priekaba į antrą kur atsėliuota. Paskutinis po lietaus skagenas į pašarą.

mano pats pirmas laukas kultas skageno atsėliuotas, atrodė gražiai , bet iškart pašaras buvo nors ir grūdai nesmulkūs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 14 valandų, JCB pranešimas:

Kas tie protingi sprendimai?

Pirmiausia tai pagaliau tvarkinga sėjomaina (draugas iš atsėliuotų laukų gavo pačius smulkiausius grūdus, nors kiti rodikliai ir nesiskyrė smarkiai nuo kitų laukų). Antra pas mus vakarinėje Lietuvos pusėje ne taip kaip kitur drėgmės trūko pavasarį ir vasaros pradžioje todėl ligų beveik nebuvo ir kaimynai nusprendė visai nepurkšti arba prasisukti kuo pigiau aš turbūt todėl, kad dar esu jaunas maksimalistas jų nepaklausiau :icon-biggrin: ir nusprendžiau panaudoti brangensius fungicidus su rimtesniu žalinimu. Na ir purkšdamas vis įdėdavau magnio mano galva dėl intensyvesnės fotosintezės. Gal kiek ir per skambiai pasakiau dėl tų protingų sprendimų vistik per kelerius metus dar nesu sukaupęs tiek patirties kiek dauguma čia esančių ir kasmet vis išmokstu kažką nauja, bet smagu, jog pavyko užauginti puikios kokybės kviečius su palyginti nedidelėmis investicijomis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , voras pranešimas:

Manganas įtakoja fotosintezę, magnis tai švęstas vanduo

Na magnis įeina į chlorofila ir taip skatina fotosinteze bent taip rašo literatūra. Na aš jį dar naudojau ir dėl to kad mūsų rūgščiose žemėse jo nėra daug ir pernai lyg buvo matyti  jo trūkumas ant lapų taip pat ir kažkiek sieros atidaviau augalams, nes sulfato naudoti kaip minėjau rūgštėti linkusiose dirvose nelabai noriu. O kadagi kviečiai užaugo ekstra-1kl kokybės sieros turbūt pakako. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...