Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

On 2021-08-16 at 23:31, Witalikas pranešimas:

As ir nesuprantu. Kaip ten pas tave su 120vm 8t/ha isauga. 
Matomai, kaimyno dapjauni :D 

Augalas isisavina 4-7% azoto nuo uzaugintos mases . Tai paskaicuok kiek paeme tavo augalai ir kiek nuplauke i griovius . 160 vm 10tonu  antros klases kvieciam perakis uztenka o jei padaugini turi problemu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , ignas.d pranešimas:

saikai liko geri pas tuos kas pasitrese ant veliavos ir neperpurskinejo herbicidu po plaukejimo

na aš anksčiau tręšdavau ant vėliavos šiemet ne , o herbicidų po plaukiojimo ir nenaudojau.Bet etana svorio turėjo daugiau nei skagenas , bet aišku nebuvo ir etana baisiai sunki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Witalikas pranešimas:

Kur pirmi pjauti viskas ciki su saiku. 
Paskutiniai po liūčių, nėra saiko. 
Tai nežinau ar būtų trešimas padėjas. Vėliavos tarpsnį

pas mane skagenas beveik visas svorio neturėjo ir pirmas kultas , atsėliuotas ar neatsėliuotas nesvarbu, pasitaikė per fuksą pora 2 klasės , bšk pirmos ir bšk 3 kur vos svoris siekė , o visa kita pašaras, etana po rapso ten geriau su svoriu ir 2 klasė per plauką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, manttys pranešimas:

aš pirmą kartą tręiau ant vėliavos. etanos svoris visassukosi apie 80. saiko neturejo tik pagules skagen ir fenomen, bet fenomen buvo seniau pribrendęs ir gavo lietaus, tai šiek tiek lietui nurašau jo saiką.

žiauriai geras saikas, mano etanos  buvo prieš lietų 73.6 max

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , Mantas2342 pranešimas:

pas mane skagenas beveik visas svorio neturėjo ir pirmas kultas , atsėliuotas ar neatsėliuotas nesvarbu, pasitaikė per fuksą pora 2 klasės , bšk pirmos ir bšk 3 kur vos svoris siekė , o visa kita pašaras, etana po rapso ten geriau su svoriu ir 2 klasė per plauką.

Skagenas pas mane silpna1 labiau i 3klase. Bet tik is meginio sprendziu, nes neveziau i elevatoriu. 
Zeppelin pagrindas 1 buvo, bet viena 2klases buvo is 115t. 
Matysim ka is sandelio parodys po nauju .

Tai nežinau ar gelbės trešimas ant veliavos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Witalikas pranešimas:

Skagenas pas mane silpna1 labiau i 3klase. Bet tik is meginio sprendziu, nes neveziau i elevatoriu. 
Zeppelin pagrindas 1 buvo, bet viena 2klases buvo is 115t. 
Matysim ka is sandelio parodys po nauju .

Tai nežinau ar gelbės trešimas ant veliavos.

Pas mane skagenas ir po pupų ir po rapso vežtas, jam vienodai vis tiek pašaras dėl svorio. Tiesa kur po rapso , ten didelis laukas buvo tai iš jo buvo ir 1 kl viena priekaba po to 1 priekaba 2 kl ir viena 3kl ir dar pora pašaro ir suprask , kad nori :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...