Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

Prieš 3 valandas, UK. POVILAS pranešimas:

Informer šiemet tik pašaras, skagen 2 klase prie to pačio tręšimo, ir pas visus aplinkinius su informeriu tas pats

Siaip reiketu pasiskaityti veisliu aprasus pries sejant - informeris apskritai pasarine veisle - 2 klase jiems max. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, 00900storas pranešimas:

Ar esat kas bande set nebeicuota kviečiu sekla, kokie pastebejimai ? 

Norėčiau paklausti o kokiu tikslu norite sėti nebeicuotus javus ? jei neklystu brangiausias beicas kainuoja 4-5 cnt. 1 kg grudų. Sėjant apie 200 kg/ha beico savikaina gaunasi nuo ± 8-10 eur/ha. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , manttys pranešimas:

klausimas, kodėl nėra sako? nes išlijimo kaip ir nebuvo per javapjūtę. Asmeniškai mano tai saikas 77-81 ir visų laukų ir veislių. Gal kad žemės lengvesnės, mažiau užvargo dėl kritulių

O kritimas koks? PAs tave gal ir nebuvo, pas mus ir prieš ir per javapjūtę skalbė, tai tą saiką ir išplovė. 68-71 tų kur išvežti, matysim kaip pasikeis pagulėję. Džiūvimo ciklai tam įtakos turėjo, grūdas traukėsi, brinko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , JCB pranešimas:

O kritimas koks? PAs tave gal ir nebuvo, pas mus ir prieš ir per javapjūtę skalbė, tai tą saiką ir išplovė. 68-71 tų kur išvežti, matysim kaip pasikeis pagulėję. Džiūvimo ciklai tam įtakos turėjo, grūdas traukėsi, brinko.

kritimas ne stebuklas.. 230-249 lyg. ekstros nei vienos neturejau, bet pirmos buvo su vasarojum pamaisyti. bet šiaip žieminiai tai pagrindas 2 kl. Na taip,skalbimas tikrai nuplauna saiko. manau kai pas mane skalbe dar nebuvo prinoke, tai ir zalos nepadare tiek daug

 

 

turint 71  jau tikrai reikia ieškot sunkių kviečių nupirkt ir maišyt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, manttys pranešimas:

klausimas, kodėl nėra sako? nes išlijimo kaip ir nebuvo per javapjūtę. Asmeniškai mano tai saikas 77-81 ir visų laukų ir veislių. Gal kad žemės lengvesnės, mažiau užvargo dėl kritulių

Būtent dėl to, sunkesnėse dirvose pasėliai buvo dusinami ir nebėra saiko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, manttys pranešimas:

kritimas ne stebuklas.. 230-249 lyg. ekstros nei vienos neturejau, bet pirmos buvo su vasarojum pamaisyti. bet šiaip žieminiai tai pagrindas 2 kl. Na taip,skalbimas tikrai nuplauna saiko. manau kai pas mane skalbe dar nebuvo prinoke, tai ir zalos nepadare tiek daug

 

 

turint 71  jau tikrai reikia ieškot sunkių kviečių nupirkt ir maišyt..

Prasivalo - smulkus karvems, su geru saiku i uosta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , Juodas pranešimas:

Pas mane saikas ant ribos. Ksi kurios veisles tik 69 saiko buvo. Etana apie 73-74.

grudai negražus atrodo, susitrauke nors karščiu daug ir nebuvo 

Na tai kitiem kolegom saiko, kritimo užteko, bet tada baltymai su glitimu koją kišo... čia šiemet "gražu"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...