Jump to content

Noriu išmokti virinti


MTZ-920

Recommended Posts

On 2018-02-22 at 19:25, Renatas88 pranešimas:

Pagal knyga

graziai suvirinai , knyga gal isleista buvo kitu metu laiku, prie kitokios lauko temperaturos ir vejo :)))) anksciau nebudavo skaitmeniniu rodmenu ,jei rimtas suvirinimas pasidedi kontrolini metala ir pasireguliuoji srove kad virintu .

 

Prieš 8 valandų, Bulvinykas pranešimas:

kietlydinio vielą liet

tai kad nemazai peikia kad neapsimoka zaisti ,geriau nupirkti visa gatava.kai mokiaus buvo toks mokslo pasiekimas, apvirint kietmetaliu pavazas ,verstuviu galus ir panasiai .dazniausia tiek sudyla kad nera prieko virinti , cia sakyciau iskart nauja apvirint ;)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-03-01 at 12:39, Arminas666999 pranešimas:

As per visa lauko lentos apacia dedu juosta 70x10 daug maziau darbo ir paprasciau gal net pigiau

Aš panašiai restauruoju padilusias lauko lentas. Pjaunu linge ir virinu laiko labai puikiai. Tik vargo yra linge juostelėm supjaustyt ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, Vilius pranešimas:

Aš panašiai restauruoju padilusias lauko lentas. Pjaunu linge ir virinu laiko labai puikiai. Tik vargo yra linge juostelėm supjaustyt ;)

Spėju, diskeliu pjaustai ? Plazma nebūtų sunku ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
Prieš 7 valandų, Augunstas pranešimas:

Issitraukiau sena rusu laiku sneka -aliumini  -  ...  tai turiu klausima tig -mig -mag -stell  turetojam  ir arsiem oponentam   .

klausimas toks  ;su kuom ir kaip suvirindavo( rusu laikais ) pirsto plocio siule aliuminio vamzdziuose 2mm storis ??

pridedu foto 

 

Elektrodais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl to aliuminio nesuku sau  per daug galvos , detales dažniausia galima nusiimt  , ir max. trisdešimties km. spinduliu rasis kas moka tą atlikt kaip priklauso . ____ Pasiremontuot namuose , man kaip žiopliui ir diletantui tame reikale :eusa-think: , per akis paprasta invertoriuka . Kur geras priėjimas ir patogi padėtis virinimui naudoju ESAB Filarc 27P arba Kobelco (toki  pasirinkimą lėmė - pirmojo gražus pavadinimas ,antrojo garsus gamintojas :D   ) . A kur sunkesnis priėjimas ar nepatogi padėtis virinu su ESAB ok 67.70 arba ok 61.30 . Žinoma profsuvirintojas juokėsi iš tokio mano pasirinkimo , bet praktikoj tai viskas ką "sulipdau" laiko  be problem .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, wydas63 pranešimas:

Dėl to aliuminio nesuku sau  per daug galvos , detales dažniausia galima nusiimt  , ir max. trisdešimties km. spinduliu rasis kas moka tą atlikt kaip priklauso . ____ Pasiremontuot namuose , man kaip žiopliui ir diletantui tame reikale :eusa-think: , per akis paprasta invertoriuka . Kur geras priėjimas ir patogi padėtis virinimui naudoju ESAB Filarc 27P arba Kobelco (toki  pasirinkimą lėmė - pirmojo gražus pavadinimas ,antrojo garsus gamintojas :D   ) . A kur sunkesnis priėjimas ar nepatogi padėtis virinu su ESAB ok 67.70 arba ok 61.30 . Žinoma profsuvirintojas juokėsi iš tokio mano pasirinkimo , bet praktikoj tai viskas ką "sulipdau" laiko  be problem .

Teisingai -pas profa ,kuris pasoviai dirba ta darba ir su kaire ranka iseina geriau padaryti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, kestasxxxl pranešimas:

Virindavo su ta pačia aliuminio viela, tik kažkokių dujų aplinkoje, lygtai argono. Turi būti gera ištraukiamoji ventiliacija, nes labai dūmija. Tai ir dabar virina aliuminius ratlankius automobiliams.

kazin ar budavo toks navarotas prie sovietu ,nebent lektuvu pramoneje.o siaip tai acitilenas +karbamidas ir svarsciko igudziai ,igudziai budavo skirstomi i kategorijas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, kestasxxxl pranešimas:

Virindavo su ta pačia aliuminio viela, tik kažkokių dujų aplinkoje, lygtai argono. Turi būti gera ištraukiamoji ventiliacija, nes labai dūmija. Tai ir dabar virina aliuminius ratlankius automobiliams.

patvirtinu -vienoj rankoj aliuminio viela,kitoj elektrodas-nezinau koks ,dujos argonas ,aparatas labai nemazas,,virindavo variklius uaziku,gazelku-Obeliai,tai apie 90 metus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...