Jump to content

Noriu išmokti virinti


MTZ-920

Recommended Posts

On 2017-10-06 at 09:04, lobis pranešimas:

 Apvirinant kietlydinais siule turi tik prikabinti prie pavirsiaus o ne sulyditi.

oho..o kaip prikabinti kad nenukristu , nenoriu kazka ,,matuot,, bet jei virini tai virini -lydai-sulieji ,vat jei kietmetatali tada gali prikabinti .... virinimas nera stebuklas cia tik is bedos gali paremontuot remontuojama detale del tempimu ir t.t  jei nereikia tikslumu statybose tai tinka . 

yra atskiras mokslas apie metalus ir ju apdirbimo budus (anglinimas,cementavimas,prisotinimas azotu-azotavimas,variavimas,bronzavimas, grudinimas,atleidimas,liejimas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
Prieš 2 valandų, kostela pranešimas:

Gaminu bortus iš 4mm storio ruošinio, naudoju 3mm elektrodus. Ar pakanka vieną kart pervirint siūlę, tada pasidaro lygi siūlė, nei griovelio, nei kupros. Ar reikia būtinai antru kartu užvirint storą, aukštą siūlę ? 

4 mm ? Stipru...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, kostela pranešimas:

40x40x4  šiame forume buvau skaitęs, kad  toks metalas tinka. Nemanau, kad bus sunkesni už primirkusius medinius :)

Tai tu tik profilius 4 mm siena naudoji :D Aš pagalvojau, kad skardą dėsi 4 :D

Prieš 2 valandų, vailabukas pranešimas:

Sveiki, visi kalba apie Jacik, kad geras daiktas o kas per daiktas Shermanas [parametrai panašūs], turiu mintį MIG200?

Jasic pakankamai gerai pagamintas, matosi, kad didelės gamyklos gaminys . Teko ir remontuoti - viskas gaunasi puikiai ( kolega vienfazį buvo įkišęs į 380 V). Shermanai ir panašūs - pigus kinų garažų džiaugsmas.  Nerekomenduoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Na man tokia kaip ir beda gavos cia. Zodziu kol virinau su co2 viskas buvo kaip ir gerai. Dabar keitesi tie balionai tai nusprendziau pasiimti mixa ten 20% co2 ir 80% argonas. Virinant man daug siuliu gaunasi tokiu koretu, siule pati daug aukstesne, bandziau ir didint duju kieki ir mazint niekas nesikeicia. Kame cia reikalas? Tipo su mixu gaunasi grazesne siule bet man cia isvis prastai virinasi su juo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, ramunas.s pranešimas:

Na man tokia kaip ir beda gavos cia. Zodziu kol virinau su co2 viskas buvo kaip ir gerai. Dabar keitesi tie balionai tai nusprendziau pasiimti mixa ten 20% co2 ir 80% argonas. Virinant man daug siuliu gaunasi tokiu koretu, siule pati daug aukstesne, bandziau ir didint duju kieki ir mazint niekas nesikeicia. Kame cia reikalas? Tipo su mixu gaunasi grazesne siule bet man cia isvis prastai virinasi su juo

Porėtos siūlės būna arba nuo nešvarių suvirinamų metalų paviršių, arba kai nupučiama apsauginė atmosfera. Kad siūlė aukštesnė irgi keista, nes temperatūra būna didesnė virinant mixu. O koks tavo aparatas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Porėtos siūlės būna arba nuo nešvarių suvirinamų metalų paviršių, arba kai nupučiama apsauginė atmosfera. Kad siūlė aukštesnė irgi keista, nes temperatūra būna didesnė virinant mixu. O koks tavo aparatas ?

Nu nusveiciu viska su bulgarke kai virinu. Grynai virinant matosi kad purslai tik ima kilt ir viskas. Pas mane parveld 300 amperu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, ramunas.s pranešimas:

Nu nusveiciu viska su bulgarke kai virinu. Grynai virinant matosi kad purslai tik ima kilt ir viskas. Pas mane parveld 300 amperu.

Vistiek stebuklų nebūna.  Man buvo variantas, kad reikėjo kitokią tūtos formą užsidėti ant pistoleto. Prieš tai buvo siaura, uždėjau platesnę. Mano kinietis atvirkščiai - su CO 2 virino nestebuklingai, o pakeitus į miksą pradėjo lieti kaip pramoninis . Nesitaško, siūlė lygi... Žiūrėk ar dujų pakankamai paduoda. Kad reduktorių pasuki, tai nereiškia, kad daugiau iš antgalio eina. Peržiūrėk, ar niekur neįtrūkę, ar pro šoną nepučia. Yra buvę visokių atvejų, pvz, tik kokia 20% dujų iki antgalio "atbėgdavo" , o likę per trūkusią žarną pistolete į orą eidavo. Simptomai kaip taviškiai buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , MBLORINSER pranešimas:

Dar jeigu ne is kart blogai virina tai tokiais orais galimai prisala kranas ir reduktorius. Pavirinus daugiau.

Tada teoriškai turėtų padėti šildomas reduktorius. Nežinau kiek jis veiksmingas, jasic komplekte buvo, bet virinam mixu ir nenaudojam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Dr.Zoidberg pranešimas:

Vistiek stebuklų nebūna.  Man buvo variantas, kad reikėjo kitokią tūtos formą užsidėti ant pistoleto. Prieš tai buvo siaura, uždėjau platesnę. Mano kinietis atvirkščiai - su CO 2 virino nestebuklingai, o pakeitus į miksą pradėjo lieti kaip pramoninis . Nesitaško, siūlė lygi... Žiūrėk ar dujų pakankamai paduoda. Kad reduktorių pasuki, tai nereiškia, kad daugiau iš antgalio eina. Peržiūrėk, ar niekur neįtrūkę, ar pro šoną nepučia. Yra buvę visokių atvejų, pvz, tik kokia 20% dujų iki antgalio "atbėgdavo" , o likę per trūkusią žarną pistolete į orą eidavo. Simptomai kaip taviškiai buvo.

pas mane tuta siauroka tokia, bet su co2 virindavo pasaka. na slanga paziuresiu ar tikrai niekur neprakirsta. daugiau pavirinus reduktorius apsarmoja neblogai , bet degari isidegusi degtuka uzpucia greitai.vienintele mintis labiausiai tiketina tai bus tuta per siaura

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunksiu ir as del to pacio

Problema ta pati, ipatingai paumeja virsijus apytikriai 150A 

Dirba du aparatai: kempi 200 su milimetrine ir mix antgalis mazasis

Migatronic 273  1,2 viela mix antgalis didysis 

Reduktoriai tokie patys, bet kiekvienas turi savo, balionai skirtingi, bet is tos pacios partijos :-S 

Metalas sveiciamas iki blizgesio, kur rimtesne vieta dar ir su nefrasu nuriebalinta

Tiesa nezinau kaip su angliarukste nes senokai benaudojau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, arunis pranešimas:

Prisijunksiu ir as del to pacio

Problema ta pati, ipatingai paumeja virsijus apytikriai 150A 

Dirba du aparatai: kempi 200 su milimetrine ir mix antgalis mazasis

Migatronic 273  1,2 viela mix antgalis didysis 

Reduktoriai tokie patys, bet kiekvienas turi savo, balionai skirtingi, bet is tos pacios partijos :-S 

Metalas sveiciamas iki blizgesio, kur rimtesne vieta dar ir su nefrasu nuriebalinta

Tiesa nezinau kaip su angliarukste nes senokai benaudojau

Kiek litrų per minutę duodate dujų ? Pas mane darbe virina su 400 A ir niekas ten neputoja, naudoja vien tik miksą.  Rytoj specialiai nuėjęs pažiūrėsiu į paduodamą dujų litražą, man vistiek atrodo, kad per mažai apsauginės atmosferos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...