Jump to content

Noriu išmokti virinti


MTZ-920

Recommended Posts

Prieš 3 valandas, Augunstas pranešimas:

Aaa atejot ,  nu cia ne man asmeniskai reikia ,as suvirinu viska ko man reikia ir net chalata pasisiuciau ,no problem,, Man idomu kiek gigabaitu reikia kitiem ,,,, 

Tas meistras nuo utenos ,kur su koja ratlankius virina ir galetu pasisakyt ,nesupyksiu

 

Koks čia meistras nuo utenos taip moka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Augunstas pranešimas:

Kiek reikia patirties sukaupt norint virint nerzaveikos talpas 1mm storio (sandariai) su Tig,u 

Kitas ne sportinis , kur perkate brezentine ar kitokios medziagos apranga ? 

pradejau tik girdejes apie TIG dabar jau menesis virinu ir 1mm nerzos skardas ir kur kas storesnius gelzgalius cia priklauso nuo noro ir kaip sugebesi isisavinti paduodama informacija :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , Jonas1995 pranešimas:

Koks čia meistras nuo utenos taip moka?

Yra ten toks ,kuris labai juokiasi :icon-biggrin:

.................      .................

Siaip galvoju reikia pravirint tam tikra atstuma siules (belekokios) nuluzta , vel taisyt ja ir suprast procesa kur ir kodel taip pasidare.pvz prie rusu tokiam vidutiniame mieste tik du svarscikai suvirindavo nerza ,dabar yra tokiu imoniu kurios tikis kad nuo gatves ar is namu atejes ,pora valandu pravirines gali sandariai uzvirinti talpa .Man taip ir neaisku pasidare, cia turi uzsigimt ar zaibas trenktu ,kad atejes gali lieti sandarias siules. Bet jiem nesiseka su darb.paieska . vot ir gime toks klausimas ... As pats kazkada baiges svarsciko kursa ,bet virint nemokejau .virint ismokau ,virinau tol kol privirinau ,atstumo nematavau .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Augunstas pranešimas:

Yra ten toks ,kuris labai juokiasi :icon-biggrin:

.................      .................

Siaip galvoju reikia pravirint tam tikra atstuma siules (belekokios) nuluzta , vel taisyt ja ir suprast procesa kur ir kodel taip pasidare.pvz prie rusu tokiam vidutiniame mieste tik du svarscikai suvirindavo nerza ,dabar yra tokiu imoniu kurios tikis kad nuo gatves ar is namu atejes ,pora valandu pravirines gali sandariai uzvirinti talpa .Man taip ir neaisku pasidare, cia turi uzsigimt ar zaibas trenktu ,kad atejes gali lieti sandarias siules. Bet jiem nesiseka su darb.paieska . vot ir gime toks klausimas ... As pats kazkada baiges svarsciko kursa ,bet virint nemokejau .virint ismokau ,virinau tol kol privirinau ,atstumo nematavau .

Bandau daryti prielaidą, kad yra dviejų tipų žmonės : tie, katruos, kaip jūs išsireiškiate, trenkė žaibas ir visi likusieji. Nežinau, kuriam tipui jūs priskiriate savo asabą, bet tiems antriems tai reikia mokytis.  Manau, jūs dar turite vilties, todėl:  https://emclt.lt/suvirintoju-sertifikavimas.  Čia paaiškins, kokios siūlės, kiek pravirinti, už kiek ir t.t.  Galite nedėkoti, man ir taip tiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

kuriam tipui jūs priskiriate savo asabą

I sita tau atsakysiu, kadangi tu pastovei uzmeti:kamuoja tave bandos patino sindromas ,negali pripazint kad bandoje yra dar vienas patinas :icon-biggrin:  pas mane bandoje avinai- jei du ,tai jie visur visada turi tryntis ir tas vyresnis turi primint savo lyderyste . Nu cia lyg ne avinu bandoje randames, juokingai atrodai kartais.

Del sertifikatu , jo jie geri kai virina atsakingas konstrukcijas kurios kabes virs zmoniu galvu .kitiem px tie sertifikatai reikia produkto, isivaizduoji koks pareikalavimas :icon-biggrin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 44 minutes , Augunstas pranešimas:

I sita tau atsakysiu, kadangi tu pastovei uzmeti:kamuoja tave bandos patino sindromas ,negali pripazint kad bandoje yra dar vienas patinas :icon-biggrin:  pas mane bandoje avinai- jei du ,tai jie visur visada turi tryntis ir tas vyresnis turi primint savo lyderyste . Nu cia lyg ne avinu bandoje randames, juokingai atrodai kartais.

Del sertifikatu , jo jie geri kai virina atsakingas konstrukcijas kurios kabes virs zmoniu galvu .kitiem px tie sertifikatai reikia produkto, isivaizduoji koks pareikalavimas :icon-biggrin:

Jūs gal zootechniku kolūkyje dirbot, kad taip gerai bandos hierarchiją išmanot ?  

Kokia čia nuostaba dėl reikalavimo suvirintojui ? Kokia įmonė, tiek ir reikalauja. Jei gamina kabyklas, gal užtenka ir paterliojimo pusautomačiu, o jeigu slėgiminius indus ar atsakingas konstrukcijas tai reikalauja sertifikato.  Ar ne apie tai klausimas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš visai nebijau pripažinti, kad palyginus su kolega Zoiberg, virinime aš visiškas avinas, gal net asilas ir visai ne alfa. :D Aš net dažniau vartoju žodį prisnargliavau nei privirinau. Ir visgi, iš dviejų su puse ūkio suvirintojo - aš ne sertifikuotas vyr.snagliuotojas! Tokį va daiktą susnargliavau su senu rusišku transformatorium. Tai į kabyklų gamyklą turbūt tikčiau :D

16116553370921908211859.thumb.jpg.961e84a26d99eea124014e800afc2a25.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandas, Augunstas pranešimas:

Tas meistras nuo utenos ,kur su koja ratlankius virina ir galetu pasisakyt ,nesupyksiu

Neturiu aš tig'o, teko daugiau virint kai prie studijų kaip papildomą dalyką buvau pasiėmęs virinimo technologijas. Šiaip svarbiausia gerai matyt kas darosi "balutėj" ir tinkamai nusivalyt ruošinius. O ar tavo akys žiūri ten kur reikia, tai nuo pačio priklauso. Didelės patirties gali kaupt, kai virini įvairius ir įvairaus storio metalus. Bet jei tik neržą ir tik 1mm virinsi, tai keli pasibandymai ir susireguliuosi.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , jevgenijus pranešimas:

O aš visai nebijau pripažinti, kad palyginus su kolega Zoiberg, virinime aš visiškas avinas, gal net asilas ir visai ne alfa. :D Aš net dažniau vartoju žodį prisnargliavau nei privirinau. Ir visgi, iš dviejų su puse ūkio suvirintojo - aš ne sertifikuotas vyr.snagliuotojas! Tokį va daiktą susnargliavau su senu rusišku transformatorium. Tai į kabyklų gamyklą turbūt tikčiau :D

 

Manau visai be reikalo kukliniesi.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Eduardas pranešimas:

Jei anglų kertant, šis veikėjas įdomiai šneka, konstruoja ir virina tik su tig'u. 

Šitą seniai žiūriu, bet ne tiek dėl žinių ( nors ir jų labai daug suteikia) kiek dėl gero humoro . 

weldingtipsandtricks kanalas neblogas, labai daug informacijos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
On 2021-02-22 at 21:57, Jonas1995 pranešimas:

Klausiu žinančių. Virinant aliuma tig, lb greit nudega elektrodas. Kame bėdos? Plonas? Elektridas žalias. 

Per plonas elektrodas / per didelė srovė. Dar srovės balansą pabandyk pakaitalioti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, Jonas1995 pranešimas:

2.4 mm elektrodas. Pabandysiu. 

Reik nusipirkt 3.2, tik klausimas kur jūs perkat, kai dabar karantinas? Kokia internetinė parduotuvė, reiktų ir cangių. 

Ne karantino metu "Suvirinimo technika" Draugystės g. Kaune, o dabar net nežinau... Pabandyk nusipirkti elektrodų violetiniu galu, jie tinka ir aliuminiui, ne taip greitai tirpsta. O jeigu gautum baltų - jie tik su AC ir dirba, aliuminiui pats gazas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
On 2021-01-26 at 12:14, jevgenijus pranešimas:

O aš visai nebijau pripažinti, kad palyginus su kolega Zoiberg, virinime aš visiškas avinas, gal net asilas ir visai ne alfa. :D Aš net dažniau vartoju žodį prisnargliavau nei privirinau. Ir visgi, iš dviejų su puse ūkio suvirintojo - aš ne sertifikuotas vyr.snagliuotojas! Tokį va daiktą susnargliavau su senu rusišku transformatorium. Tai į kabyklų gamyklą turbūt tikčiau :D

 

oo kaip profesionalai virina .. 

оооо.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...