Jump to content

Noriu išmokti virinti


MTZ-920

Recommended Posts

  • po 4 mėnesių...

Sveiki, esu savamokslis suvirintojas iškilo toks klausimas, virinant kempu duju srautas turi itakos virinimo garsui? atsukta taupumo apie 5-6 litrai režimu, mixas, palyginimui toks pat kempas dirbtuves virina gražesniu garsu, o gal koks brokas, gedimas? svarke perjungus durniuoja aušinimo ventiliatorius ir radija tarpais fonuoja, kempas sherman

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Daliusd pranešimas:

Sveiki, esu savamokslis suvirintojas iškilo toks klausimas, virinant kempu duju srautas turi itakos virinimo garsui? atsukta taupumo apie 5-6 litrai režimu, mixas, palyginimui toks pat kempas dirbtuves virina gražesniu garsu, o gal koks brokas, gedimas? svarke perjungus durniuoja aušinimo ventiliatorius ir radija tarpais fonuoja, kempas sherman

 

Shermanais lyg tai emailas toks užsiiminėja, reikėtų pas jį klausti. O benrai tai kaip visiems - ieškok ar neįtrūkę kur nors źarnos, ar iki rankenos dujos "atbėga". Taip, dujų srautas turi įtakos ir garsui ir , svarbiausia, suvirinimo kokybei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daugokai itampos atrodo. Siaip geram pradziamoksliam pareguliavimui reik dvieju zmoniu. Vienas virina, o kitas nekeisdamas vielos padavimo po truputi didina itampa nuo minimumo iki max, labai aiskiai girdima, kaip keiciasi spragsejimas ir lengva pagaut tinkamiausia nustatyma. O paskui jau duju srauta panasiai. 

Imesiu video pamoka tuoj, jei rasiu youtube, man ji buvo geriausia, kai mokiausi. Beje buvau kazkur cia ikeles. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
prieš 19 minutes , Augunstas pranešimas:

Kiek reikia patirties sukaupt norint virint nerzaveikos talpas 1mm storio (sandariai) su Tig,u 

Apie 2 Gb reikėtų sukaupti, na gal su 1,5 Gb irgi jau galėtum pabandyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Dr.Zoidberg pranešimas:

Apie 2 Gb reikėtų sukaupti, na gal su 1,5 Gb irgi jau galėtum pabandyti.

Aaa atejot ,  nu cia ne man asmeniskai reikia ,as suvirinu viska ko man reikia ir net chalata pasisiuciau ,no problem,, Man idomu kiek gigabaitu reikia kitiem ,,,, 

Tas meistras nuo utenos ,kur su koja ratlankius virina ir galetu pasisakyt ,nesupyksiu

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...