Jump to content

Noriu išmokti virinti


MTZ-920

Recommended Posts

prieš 20 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Kiek litrų per minutę duodate dujų ? Pas mane darbe virina su 400 A ir niekas ten neputoja, naudoja vien tik miksą.  Rytoj specialiai nuėjęs pažiūrėsiu į paduodamą dujų litražą, man vistiek atrodo, kad per mažai apsauginės atmosferos...

dar gali itakoti ir viela. va tika kalbejau su kur nusimano tokiuose dalykuose tai sako pasikeisk reduktoriu, dabar pas mane herkules reduktorius.sako sudas jie, dek ados ten su srauto matuokliu ir dek esabine viela kur skirta virint su mixu. zodziu kas tinka co2 netinka mixui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , ramunas.s pranešimas:

dar gali itakoti ir viela. va tika kalbejau su kur nusimano tokiuose dalykuose tai sako pasikeisk reduktoriu, dabar pas mane herkules reduktorius.sako sudas jie, dek ados ten su srauto matuokliu ir dek esabine viela kur skirta virint su mixu. zodziu kas tinka co2 netinka mixui.

Matosi zmogus tikrai "gerai" nusimano. Herkules sakyciau labai geri reduktoriai. Dar neteko nei vienu nusivilti. Su vela ir nusvaigo. Gal dar jis minti turejo esab poliruota, lubrikuota vela kurios kaina uz 5 kg kazkur 50 eur ? Virinu su vela uz 8 eur. Atsakingom uz 18eur. Visos eina kaip is...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 56 minutes , ramunas.s pranešimas:

dar gali itakoti ir viela. va tika kalbejau su kur nusimano tokiuose dalykuose tai sako pasikeisk reduktoriu, dabar pas mane herkules reduktorius.sako sudas jie, dek ados ten su srauto matuokliu ir dek esabine viela kur skirta virint su mixu. zodziu kas tinka co2 netinka mixui.

Bičiuli, mūsų įmonėje pusautomačių gal koks 30  ( visi Fronius), kol nebuvo centralizuotos dujų tiekimo sistemos, visi buvo su savo balionais. Spėk, kokie reduktoriai visų buvo ? Aha, "Hercules" ;) Vielos tokios "special" miksui kaip ir nėr.... Aš namie virinu su tokia pat viela, kaip Renatas88, nu ir puikiai viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesu bandes dar kitokios vielos visada naudoju GOLD ( gera ar ne nezinau, bet man ji dirba)

Patalpoje virinu 5-6l/min lauke 9l/min.

metalo, jeigu naujas niekda nevalau.

Buna krateriu pakyla bet tik tada kai tuta uzsinesa pravalai ir pirmyn. Kai rudys ar dazai tada spjaudosi.

Gal jusu antgaliukai netinkami ir pridege ar isdile.  Pvz. viela 0.8mm o antgalis 1.2mm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , MBLORINSER pranešimas:

Gal jusu antgaliukai netinkami ir pridege ar isdile.  Pvz. viela 0.8mm o antgalis 1.2mm

Porėtumui antgaliukai neturi reikšmės. Vielos tiekimo tolygumui - taip. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Ir ne vielos padavimui, ne antgaliukai viela paduoda, per juos gauna arba ne srove.

Ne antgaliukai, bet išdėvėtame antgaliuke srovė vielą "prikandinėja", nesigauna pastovaus kontakto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, ramas 1 pranešimas:

 

Nu va o jau cia  samokslo teorija buvo su dujom,pas mane ruskas reduktorius pievas rodo o virina labai gerai..

Praktika ir logika rodė dujas. Kad su CO 2 virintų idealiai, o su miksu blogai - dar tokios vielos neteko matyti. Sąmokslo teorijų niekas nekūrė, o bandėme nustatyti galimas priežastis. Tai yra esminis skirtumas, todėl ateityje siūlyčiau atsakingiau operuoti tokiais terminais. Čia gi vieša erdvė, supranti, nū ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , Vilius pranešimas:

Pas mane viela BMV ant kiek jos geros ar blogos neisivaizduoju. Kokią patartumėt viela pirktis gražesniam virinimui su CO2 ar jokio skirtumo ? 

už bmv tai nebent mercedes bus geriau ir tai kaži... :) o jei rimtai tai kaži ar tas grožis baisiai reikalingas, juk ne dailyrašti virini, tik pačiam ant dūšios smagiau. Svarbu laikytų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Vilius pranešimas:

Pas mane viela BMV ant kiek jos geros ar blogos neisivaizduoju. Kokią patartumėt viela pirktis gražesniam virinimui su CO2 ar jokio skirtumo ? 

Su BMV esu virinęs, viskas su ja gerai. Dabar gera kaina gavau "Gold G3Si1", kaip ir gražiau virina ( mažiau taškosi ). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Isbandes nemazai velu. Tai pagal kaina ir kokybe BMV yra labai gera. Siaip nesu turejas problemu del velos. Dabar idejas ir kiniska ta su morkinia dezute( kas zino yas supras :D) eina be problemu. Bandes tas brangesnes esab, linkoln ir dar ten kazkokias... Speju dabar isidejo magmaweld tai ju kokybe gera, bet skirtumo nuo kiniskos nejutau. Manau pas kolega senoji vela buvo gerokai rudim pasidengus kito paaiskinimo nesugalvoju :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...