Jump to content

MTZ-920

Nariai
 • Pranešimai

  144
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MTZ-920 pasiekimai

Narys

Narys (2/5)

0

Reputacija

 1. Sveiki, Kaip išmokyti karves pašaukus pareiti? Rytas, vakaras einu melžti karvių, šaukiu, kad pareitų – pareina tik kelios pačios nagliausios karvės. Tada einu laukais ir parsivarau visas karves. Parsivarau į mažą aptvarėlį melžimui. Iš to aptvarėlio karvės eina į melžimo aišktelę ir gauna miltų. Pastebėjau, kad vien tas parvarymas trunka po 40 minučių: 1. Bandą tenka parvarinėti vaikštant zigzagais, nes tai viena tai kita eina nenoriai. 2. Rytais dažnai rūkas, dideliam lauke nesimato kur kampuose karvės stovi. 3. Rudenį laukuose pelkės, tenka brist per purvą ir šlapią žolę. Miltus ėda labai noriai. Gal įmanoma gyvulius išmokyti, kad pašaukus pareitų pačios?
 2. Kiek žiūrėjom su tėvu (vertėjavo) neradau kad būtų paaiškinta KAIP NUSTATYTI KIEK jų dėti. Čia tik nurodyta kad tokios yra.
 3. Sveiki kolegos, Tvarkausi MTZ 920 priekinio balkinio tilto atraminius guolius, ten nusuki kronšteiną ir randi reguliavimo plokšteles. Daug kur tarp korpusų ar kronšteinų kur dedasi guoliai, jos būna dedamos. Pirmą kartą ardžiau ne pats, dalį jų išėmė ir padėjo garaže, tipo nereikėjo. Dabar tvarkau pats - kaip žinoti kiek jų sudėti ? nes kiek orginaliai jų buvo niekas nebežino.
 4. Šiemet treti metai kaip presuojam su mtz 920 ir krone 1500 kintama kamera presu vyniotuvu. Dabar problemų jokių(pernai perdarėm įjungimo mechanizmą, prie hidraulinio cilindriuko pridėjom dar ir spyruoklę kaip senuose mtz). Presas spaudžia maksimaliai, rulonų skersmuo 1,4m, įjungti 7 peiliai. Pagavus kupstą žolės traktorių dusina kai reikiant, kartais užkemša presą - pradeda terkšt preso kardano apsauga. Aš tikrai belaruso darbiniu nei kiek nesiskundžiu
 5. MTZ-920

  Belshina padangos

  Teko Teko štai viewtopic.php?f=29&t=5507 Dabar metai laiko kaip uždėta 1 Dneproshina kita likusi Belshina. Toks jausmas kad tos Belshina daromos iš minkštos bet vistiek labai trūkinėjančios gumos, nes sutrūkinėjusi ir ta kuri liko... Dneproshina atrodo visai normaliai.
 6. Siūlau tą patį. Mums kažkada teko irgi gerai pažaisti kol suradom problemą. Daugumos šlangučių štuceriai prisukti 1 varžtu, o vat yra vienoj vietoj dvigubas varžtas ten ir yra tas atbulinis vožtuvėlis dėl kurio gali orą gaudyt. Prajudink viduj esantį šratą ir spyruoklę(nieko daugiau kiek pamenu)
 7. MTZ-920

  Video

  Kiek išmėginau tai atrodo geriausias būdas naudoti RealPlayer priedą naršyklei... Siuntiesi štai čia http://eu.real.com/download2/realplayer ... rsrc=rp_eu visą realplayer grotuvą, jį įsirašai(kai pradėsi įrašinėti tavęs paprašys uždaryti naršyklę) Kai įsirašysi tada atsidarai kokį vaizdelį iš Youtube ir užvedus pelę tau pasiūlys jį parsisiųst Viskas veikia.
 8. Nuo kada angliarūgštė palaiko degimą ??? taigi ten vanduo ir anglies dvideginis(sujungiam abu kartu - angliarūgštė)... Ji kaip tik apsaugo virinamą vietą nuo deguonies
 9. Užkniso svarkė, nebeturiu kantrybės su ja žaist... Planuojam pirkt kempą, galbūt SP 250 http://www.kempai.puslapiai.lt/sp%20250.html Kaip manot ar geras pasirinkimas ūkiui? Problema tame kad ir taip deficitas su patalpom pas mus, svarkė visada būdavo išvežama laukan ir virinama, ar su kempu būtų įmanoma taip ? (žinau kad sveria daug jis) bet ar eitų virint kieme jei yra vėjas ? Nes pasiskaičiau kad lauke nelabai eina tai dabar nebeaišku...
 10. MTZ-920

  Interneto svetainės kūrimas

  Na kaip čia pasakius. Kai nekuri nieko unikalaus tai visada turi šansų rasti kažką gatavo.
 11. MTZ-920

  Interneto svetainės kūrimas

  Galiu pamėgint pakurt vien iš sportinio intereso, kad ir be atlyginimo, jei ten neužsimanysi ko nors be galo sudėtingo pats esu mokinys 12kl, dabar kaip tik atostogos tai laiko turiu. Parašyk asmeninę žinutę, truputi aprašyk ko nori toje svetainėje, pamastysiu.
 12. Nieko gero nesumasčius nupirko tėvas dneproshina padangą. Gaminta ukrainoj, kainavo 1120 lietuviškų.
×
×
 • Create New...