Jump to content

Kuris skutikas geresnis


Vaidass

Recommended Posts

strelinai su greito uzdejimo spyna, horsh sistema,uzsideda ir nusiima su plaktuku ir spec raktu, sukti nieko nereikia, pakeisti visus noragelius uztrunka 5 minutes

skusdavau apie 10 cm, jei be dubliu tai buksuos, nors nezinau kiek sveria tavo traktorius, antras variantas uzlenkti sonus ir skusti su siauresniu uzgriebiu, kaip del to ash tokio ir ieshkojau, nes tada neturejau kito traktoriaus, sakau jei mano vokietis netrauks tada uzlenkiu ir varau su siauresniu

Parašiau į asmeninį, bet gal negavai. Norėjau paklaust kiek nagų ir kiek diskų pas skutiką, bandyčiau primest arklius. Nujaučiu, kad nepatemps.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pagaliau ir as jau su fenduku dralinu skutika, pasiemiau rubina 4m.na skuta gerai ,bet kad smetonos laiku zeme, tai velena perpjauna bet neiswercia ,negaliu palekt ,nes bijau kad kabina galiu pamest del griowiu. :lol: .kuro sanaudos ir mazos.tikrai nesigailiu del skutiko.suskuciau pasnasiai apie 300ha da nesimato kad dile,kampai dar astrus,kas jame gera tai dideles lekstes ir dideli atakos kampai.tiek db blogai kad labai sausa, dziuna jau vasariniai javai :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pagaliau ir as jau su fenduku dralinu skutika, pasiemiau rubina 4m.na skuta gerai ,bet kad smetonos laiku zeme, tai velena perpjauna bet neiswercia ,negaliu palekt ,nes bijau kad kabina galiu pamest del griowiu. :lol: .kuro sanaudos ir mazos.tikrai nesigailiu del skutiko.suskuciau pasnasiai apie 300ha da nesimato kad dile,kampai dar astrus,kas jame gera tai dideles lekstes ir dideli atakos kampai.tiek db blogai kad labai sausa, dziuna jau vasariniai javai :icon-cry:
Su kokiu Fendu jį tampai. :icon-question:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepasitikėk draugais ir kaimynais... :lol::lol::lol: Sakoma kad daugiausia naudos žmogui iš priešų, nes jie viską į akis išrėžia, o draugai viena sako į akis, o jau visai kita sako ir daro už akių. O dėl skutiko, tai aš su 714 vos 3m. patempčiau. Monkės biznis, ne ką plačiau už plūgą, tik kad greitis didesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pagaliau ir as jau su fenduku dralinu skutika, pasiemiau rubina 4m.na skuta gerai ,bet kad smetonos laiku zeme, tai velena perpjauna bet neiswercia ,negaliu palekt ,nes bijau kad kabina galiu pamest del griowiu. :lol: .kuro sanaudos ir mazos.tikrai nesigailiu del skutiko.suskuciau pasnasiai apie 300ha da nesimato kad dile,kampai dar astrus,kas jame gera tai dideles lekstes ir dideli atakos kampai.tiek db blogai kad labai sausa, dziuna jau vasariniai javai :icon-cry:

su rubin dirbta pieva po 2 kartu atrodo normaliai su vederiu drasiai seti galima, dirba tikrai graziai, su simba (diskiniu) velena t.y. pieva 4 kartus pries seja maciau trauke...aisku jej zeme molis tai rubinas jau nelabai ir smenga, daug kas nuo zemes priklauso...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skutant raziena po kombaino listvinis volas per mazai sutankina nuskusta pavirsiu,kad sudaritu ntikra seklos guoli piktzolems ir pabiroms sudigti. Todel reikalingas volas panasus i simbos (tiksliai nezinau kaip pavadint gal bugninis :) ) kuris geriau ir sutankintu ir grumstus trupintu kokibiskiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skutant raziena po kombaino listvinis volas per mazai sutankina nuskusta pavirsiu,kad sudaritu ntikra seklos guoli piktzolems ir pabiroms sudigti. Todel reikalingas volas panasus i simbos (tiksliai nezinau kaip pavadint gal bugninis :) ) kuris geriau ir sutankintu ir grumstus trupintu kokibiskiau.

Man regis tas volas vadinasi DD tipo

zu_031.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skutant raziena po kombaino listvinis volas per mazai sutankina nuskusta pavirsiu,kad sudaritu ntikra seklos guoli piktzolems ir pabiroms sudigti. Todel reikalingas volas panasus i simbos (tiksliai nezinau kaip pavadint gal bugninis :) ) kuris geriau ir sutankintu ir grumstus trupintu kokibiskiau.

Man regis tas volas vadinasi DD tipo

zu_031.jpg

jus visiskai teisus ponas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastudijuokit, Gerbiamieji, puslapyje www.stromexport.com, kurie volai butu geriausi ant leksciu. Noreciau pakeisti savaji Rubin'a i lekstes. Man labiau patinka kaip jos dirba. Laukuose, kur daug zalienu lengviau darbuotis su lekstemis.

Kokia kaina 4m leksciu SV technikoj :icon-wink: O gal suklidau... tada atsiprasau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastudijuokit, Gerbiamieji, puslapyje www.stromexport.com, kurie volai butu geriausi ant leksciu. Noreciau pakeisti savaji Rubin'a i lekstes. Man labiau patinka kaip jos dirba. Laukuose, kur daug zalienu lengviau darbuotis su lekstemis.

Kokia kaina 4m leksciu SV technikoj :icon-wink: O gal suklidau... tada atsiprasau :)

Pradzia apie 50000 LT. O po to jau sunku sustoti:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hanovery kalbejau su gamintojais strom produktu, 7 metru skutika su lystviniu volu uz 90 000 berods siule, neva pirmas lietuvoje, sv pasieme ju produktus, manau geras zingsnis, nes gamina ne tik skutikus, kurie man irgi labai patiko, kazi tik kiek lietuvaiciai uz parvezima uzsideda...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...