Jump to content

Kuris skutikas geresnis


Vaidass

Recommended Posts

to mm O kodėl diskinį į noraginį sumastėt keisti,klausiu nes diskinį planuoju imti :) ,žemės pas mane sunkios

nekeisim, kadangi turim mažiukų laukų, tai paleisim noraginį 4-5 metrų pakabinamą, o didesnius ir toliau dirbs 6m rubinas, nes su juo kai pradedi sukintis tuose mažuose labai žemė galulaukėse susimina... :eusa-think: laikas, kuras, ekonomija :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano skutikas kokius 2000 ha praejo, nekeiciau nei vieno guolio dar, diskai dar geri, guolis berods 20 lt, stovi trys, nors gali buti ir du, bet atsargai kai saka, diskus kokius norit ir kam norit padarys western fabrications

pasipasakok kai 4000ha pradirbs ;)

jei po 4000 ikisiu kokius 15 000 manau bus vis dar labai pigu, siaip ar taip maniskis spejo atsipirkti ir ant 2000 ha as esu patenkintas, nes vyrai patys klausia kas ir kaip, zodziu man tinka ir patinka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reikalinga ziniu koki geriau pasirinkti skutika,ukis gyvulininkyste apie 180hakolkas,sejama tik savo poreikiui 80-100 ha,pievoms idirbti rusiskas lekstes BDT 3 naudodavome,noretume jog butu efektyviau sejomaina pagreitinti,suartas dirvas sejimui paruosti, pievas paruosti sejimui.Lemken rubin ,Agrosemo gold,cia kalba eina 3m plocio.Ka profesionalai patartu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

skutika per parama pirkti zadame,o koki agregata patartumete pirkti?zemes sunkios,kad tiktu ir pievas idirbti ir po kulimo suskusti, arima pries seja idirbti ? ar tokio universalaus nebus siuos darbus padirbti,gal atskirus pirkti agregatus ?? ateityje gal daugiau bus zemes,gal vien sejama bus apie 200ha,ka jaunam patartut ??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

skutika per parama pirkti zadame,o koki agregata patartumete pirkti?zemes sunkios,kad tiktu ir pievas idirbti ir po kulimo suskusti, arima pries seja idirbti ? ar tokio universalaus nebus siuos darbus padirbti,gal atskirus pirkti agregatus ?? ateityje gal daugiau bus zemes,gal vien sejama bus apie 200ha,ka jaunam patartut ??

Po arimo tai turbut su germinatorium reiktu dyrbt, nežinau ar pasiteisins skutikas arime, germinatorius tai ir zeme pralygins truputi jeigu ten pievas set ruošetes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po arimo tai turbut su germinatorium reiktu dyrbt, nežinau ar pasiteisins skutikas arime, germinatorius tai ir zeme pralygins truputi jeigu ten pievas set ruošetes.

manau, kad taip arimui dirbti germis, o toks lemkenas isvis bus prapultis, nes jis sunkus, be to arime jis garantuotai kimšis ir nieko neis padaryt, manau bet koks skutikas diskinis arime stebuklo nerodys, nebent jau gerokai pastovėjusiame... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...